Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Kerey_Džimas

Pasiūlymai susieję su klanais

Narkotikų sandėlys visame miestelyje  

70 nariai balsavo

  1. 1. Narkotikų sandėlys visame miestelyje

  2. 2. SAMPAC įdiegimas Karo Klano nariams



Rekomenduoti pranešimai

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:

Jay_White

Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui):

Serveriui,

Kokia tai sistema?:

Pakeisti narkotikų sandėlio vietą, ir pagerinti klaniškiu kokybę susišaudymuose.

Kodėl tai yra naudinga?: 

Narkotikų rinkimų vietoje atsiras daugiau fps, kadangi nebus prikištą pilną šudinų bei niekam nereikalingų dėžių ir pnš, 

Pasiūlymo/Idėjos aprašymas:

Taigi, pirmą mano idėja yra keisti narkotikų sandėlį. Ir kai turiu omeny keisti, turiu omeny išvis nedėti sukurto objekto, tiesiog nukelti narkotikų sandėlį į atokų miestelį, padaryti tai "karo zona", kad teisėsaugininkai negalėtu naudoti /tazeris /ant /isodint ir pnš. Turiu pasiūlymą kur galėtu šis naujasis sandėlys atsidurti 

LAS PAYASDAS

uftGNiy.png

Miestelis yra gan toli nuo pagr. miesto ir nėra jokio sukurto klano ar pasikrovimo taško, tad jis yra nenaudojamas. Čia pagal save uždėjau karo zonos ribas. Vienas iš didelių faktorių, kodėl rašau šį pasiūlymą ir todėl kad dabartinis sandelys baisiai mušą per "FPS", pvz: man Vietoje kur esu nuplanavęs kur atsirastų narkotikai, turiu 280~fps ant 1680x1050 very high grafiku ir čia nebuvo nei vienos mašinos. Dabartiniame sandėlyje prie kreko, man ant lygiai tokiu pačiu grafikų bei rezoliucijos - laikosi 180fps~ + dar kai klanai/teisėsauga atvažiuoją su skirtingom mašinom ir ja palieką tai dar fps krenta vis labiau ir labiau. Tas 100 fps gali pakeisti sandėlio baigti, man tai dar ne taip blogai, tačiau žaidėjam kurie turi blogesnius pc tikrai nepadedą šis fps stygius.

Štai šitoje vietoje manyčiau turėtu būtį sandėlys 

RelnrlC.jpg

Pačiame pastato gale galėtų atsirasti krekas, o čia arčiau kairėja hašisas.

Antrasis pasiūlymas trumpas ir aiškus : visi klaniškiai privalėtu turėti įsirašė į savo samp'ą SAMPCAC. Veiktu paprastai ir aiškiai, jei žmogus yra klane, jis galės į serva prisijungti tada, jeigu turi įsirašęs anticheata į savo gta, o jei neturi jį išmes iš serverio ir rašys kodėl jį išmete (Jūs buvo išmestas iš serverio ūž SAMPCAC neturėjimą. Prašome įsirašyti jį ir jungtis iš naujo). Na o jeigu žaidėjas nenorės ir nesirašys šio priedėlio - tada negalės būtį klane, nes šiais laikais kas antras kažkaip mistiškai moką išcbuginti 7/7 ir žinomą pataikyti viską ir niekad neprisiverčia filmuoti savo POV, tad šis dalykas tikrai nors kažkiek sutvarkytų šitą reikalą.

EDIT:

Trečiasis pasiūlymas jau jums rašytas 5468464 kartų tačiau čia rimtas dalykas dėl kurio daugelis nebežaidžią : SG DAMAGE. Nū jus sakykit ką norit, tačiau šitas dalykas yra per daug OP, tau nereikia nei skillo nei rankų nei ko kad nušautum žmogų. Suprantu, jog teisėsauga visada verkė kad "klaniškiai perdaug stiprus su narkais ir t.t" Tai padarykim šitaip, per klanų veiksmus prieš teisėsaugą, klaniškiai negalėtu pūsti hašišo, ir dėl to reikėtu sukurti sistemą, kad per grobimus ar narkotikų sandėlius sistemą užblokuotu komandą. O kreką galėtu, kadangi hašišas atiduodą tau 100armor,  o krekas duoda 50 hp, tai nors būtų lygybe, na o veiksmai tarp klaniškių vyktų kaip ir visados, kadangi daugelis klaniškių kaip ir moką šaudyti ir nereikia tiek remtis į tą sg damage..

  • Patinka 18
  • Naudinga! 2
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Kerey_Džimas rašė:

Antrasis pasiūlymas trumpas ir aiškus : visi klaniškiai privalėtu turėti įsirašė į savo samp'ą SAMPCAC. Veiktu paprastai ir aiškiai, jei žmogus yra klane, jis galės į serva prisijungti tada, jeigu turi įsirašęs anticheata į savo gta, o jei neturi jį išmes iš serverio ir rašys kodėl jį išmete (Jūs buvo išmestas iš serverio ūž SAMPCAC neturėjimą. Prašome įsirašyti jį ir jungtis iš naujo). Na o jeigu žaidėjas nenorės ir nesirašys šio priedėlio - tada negalės būtį klane, nes šiais laikais kas antras kažkaip mistiškai moką išcbuginti 7/7 ir žinomą pataikyti viską ir niekad neprisiverčia filmuoti savo POV, tad šis dalykas tikrai nors kažkiek sutvarkytų šitą reikalą.

Mires tas sampcacas, ji lengvai apeisi

  • Sutrikęs 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visos idėjos geros. Ir tikrai didelis už.

Kadangi ne vienas turime medini kompą ir per narkus tikrai dropina fps. Man nark sandely su bostu ir ant low grafiku ciut sieka 50fps.. O toi vietoj  kur rodei 80fps. Jei inviui nepatinka ta vieta, dėk kažkur kitur, kad bent fps nedropintu.. @Invision_White

Didelis už.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

1 idėją tikrai gera, ir sutinku su ja arba tiesiog įdėti sena gerą interiera kuris buvo 2014-2015 metais o apie 2 - 3 prieš, 2 šitas ale anticheatas jau senai apeinamas yra nes jeigu tokie kaip luke_sheepard kur net cbugint nemokėdavo su juo šaudo, ir visokie fps up ant jo jau yra atsiradę yra tai, labai didelis prieš, nes tik sunkiau bus įrodyt jog žaidėjas čytina, sg damage išimti būtų kažkas tikrai durno, nes po dvejų mėnesiu prašytu jog vėl ją įdėtų

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Edas_Bmw rašė:

1 idėją tikrai gera, ir sutinku su ja arba tiesiog įdėti sena gerą interiera kuris buvo 2014-2015 metais o apie 2 - 3 prieš, 2 šitas ale anticheatas jau senai apeinamas yra nes jeigu tokie kaip luke_sheepard kur net cbugint nemokėdavo su juo šaudo, ir visokie fps up ant jo jau yra atsiradę yra tai, labai didelis prieš, nes tik sunkiau bus įrodyt jog žaidėjas čytina, sg damage išimti būtų kažkas tikrai durno, nes po dvejų mėnesiu prašytu jog vėl ją įdėtų

Interjeras išvis yra blogą įdėją, kadangi visuose sukurtuose interjeruose "fps" kris. Dabar žaidžiau/žaidžiu kitam serveryje ir nėra jokio veiksmo sukurtam interjere, o pačiuose GTA sukurtuose vietose ir nėra jokių nusiskundimo dėl fps stygiaus, o čia tik prisijungi iškart jauti kad fps mažėja.

tas sampcac čia mažiausiai rūpi ir man, svarbiausia SG damage išimt. Tikrai jei klaniškiai per veiksmus su teisėsaugą neturėtų galimybės naudoti hašišo tikrai būtų lygios jėgos, vistiek puse teisėsaugos dygla nusiperką. O kad išims SG ir po kelių savaičių vėl prašys kad įdėti tai prašys tie žmonės kurie išvis nedalyvaują veiksmuose ir tik karts nuo karto ateiną į teisėsauga, nušauna narkuose klaniškis ir išeiną iškart ir verkią kad teisėsauga silpną ir pnš. 

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manyčiau, jog narkų poveikį reikėtų aplamai pakeisti, jeigu tą sg žalą (ar patį ginklą, nes ale pačios žalos neišims) išimi, ne tik narkų zonoj, nes tada per grobimus įsivaizduok, su emkike lesam, o jūs kas 10s atsipūčiat, irgi biškį per gerai(nu čia mano nuomonė bent). Dėl sg žalos norėčiau pridurti, jog kiekvienas padorus teisėsaugininkas, kuris patyręs yra ir pamasto bent kažkiek, yra prieš tą sg žalą, bent kiek jau šnekėjau. Aš už, kitiem pasiūlymam neturiu priekaištų, nors ir manau, jog to sampcac neįdės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėl narkotių sandelio už , bet iš antro pasiulymo tai juokas ima nori į klanus išsirasyk SAMPCAC ir sėdėk tam klane kai nieko nevyksta tuose klanuose...

Bėja SAMPCAC skirtas DM tai LV nereikia ok.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kad ir nelosiu bet vistiek už. Kodel? Tas pats nark sandelys su interjieru lievai. Nes fps kaip ir dauguma sake numusa. Plius pataiko jei i kokia masina rukt pradeda dar krenta. O dar sitas nark sandelys tai... lentynos kiauros bet fps belenkiek atima. Kir vietom losi su 80-100fps narku sandeli turi 30fps. Tai wtf? Antra del to tipo anticheat tai niekas nieko nedarys. Nes 2k18 viska apeis ir pan. Nebent kazka invis mistiskai padarytu pacioje serverio anticheat. Trecia del zalos. Nu gerai nemoku as su tuo deagle bet realiai su sg zala maniau bus geriau. Bet kai paziurejau tiek budamas teisesaugoj tiek klane kai zaidziau tai per OP. Uzsoka dviese ant 1 ir viskas nespeji net atsipusti. Kai buvo be zalos su emkem buvo smagu bet tada nark buvo OP. O cia dar ir su hasu padaryt kad atsipust negalima manau išsilygintu jegos taip. Taciau sako grobimas kai bus. Bet jeigu kartaos grobia ne per sistema? Tai kaip tada su tuo hasu? Gales naudoti. Arba mano nuomone padaryti kad veiksmo metu hasas grazintu 25 armor ir tai veiktu karo zonose bei interjieruose. Nesvarbu grobimas ar ne. Tad as už 1 ir 3 pakoregavus. O del 2 realiai dzin. Nes nelosiu ir necytinu

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sampcac tu rimtai durnas ar apsimeti o tu žinai kad tas tavo sampcac buvo veiksmingas tik kokeis 2013-2015 m ble dabar aš tau galiu i sampa ikelt ir aima ir auto net yra tokiu auto kur net i gta papke nereike kelt o visas animacijas kuo pujkeusei rodo ble Jhy kokeis laikasi tu dar giveni išlisk is tu 93metu Baisu basu xddd

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sutinku su visomis idėjomis ypač už antrąjį, manau tikrai čyterių serveryje sumažėtų. Ir nemanau jog kas nors moka apeiti ta sampcac sistemą kaip Henytė sako, o jeigu jau moka tai tik keli.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neblogos idėjos, UŽ . Svarbiausia,kad žaidėjams būtų malonu žaisti 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esu pilnai už dėl idėjos. O tie kurie dėl sampcac'o kažką sakot tai juokingi esat, sampcac'o versija atsinaujina. Ir, kad v10 versijos neturit sampcac čytų tai duodu pirštą kirst, šnekučiai esat ir tiek. Sampcac v8 ar v9 gal ir turit čytų, nes pilnos yt jų, bet kad v10 neturi tai faktas. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Super_Mario rašė:

Kad ir nelosiu bet vistiek už. Kodel? Tas pats nark sandelys su interjieru lievai. Nes fps kaip ir dauguma sake numusa. Plius pataiko jei i kokia masina rukt pradeda dar krenta. O dar sitas nark sandelys tai... lentynos kiauros bet fps belenkiek atima. Kir vietom losi su 80-100fps narku sandeli turi 30fps. Tai wtf? Antra del to tipo anticheat tai niekas nieko nedarys. Nes 2k18 viska apeis ir pan. Nebent kazka invis mistiskai padarytu pacioje serverio anticheat. Trecia del zalos. Nu gerai nemoku as su tuo deagle bet realiai su sg zala maniau bus geriau. Bet kai paziurejau tiek budamas teisesaugoj tiek klane kai zaidziau tai per OP. Uzsoka dviese ant 1 ir viskas nespeji net atsipusti. Kai buvo be zalos su emkem buvo smagu bet tada nark buvo OP. O cia dar ir su hasu padaryt kad atsipust negalima manau išsilygintu jegos taip. Taciau sako grobimas kai bus. Bet jeigu kartaos grobia ne per sistema? Tai kaip tada su tuo hasu? Gales naudoti. Arba mano nuomone padaryti kad veiksmo metu hasas grazintu 25 armor ir tai veiktu karo zonose bei interjieruose. Nesvarbu grobimas ar ne. Tad as už 1 ir 3 pakoregavus. O del 2 realiai dzin. Nes nelosiu ir necytinu

va dėl sg damage ir nelošiu, nes vapšie kam čia ta cbug mokintis reikia, jeigu ateina mentas, kuriam reikia 14 kulku kad nušautum, pisa su sg pora kulku ir mirsti. Ir jeigu taip taip blogai jau yra tai duokit teisesaugai aukštesniam rangui deagla vietoj mp5 ar kažko.
Brandy vapšie ka tan rašai, čiuvas apie 93 metus rašo kai ant parašo raša kur dirba ir nuo kada, dar gerai kad neužsirašei kiek ridos pakeli per dieną. Ai nu supratau dėl ko čia taip rašai, gi henite esi 4 rconai už čytus ir jis apie sampcac kaip profas rašai. Įdėtų sampcaca tai iškart medikuose sedėtute.

  • Patinka 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

cia tas is lsv siuksle raso? net neskaiciau nes neidomu, leavink tavo nuomone niekam neidomi.

jau matau kaip invis kazkuria ideja daro, geriau pakeis spidometro spalva

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pritariu įdėjai vien dėl to, nes kiek banų gauna būna nark sandėlį, bet jau būna tokių tikrai.

Kitas dalykas jum dėl lago tai nieko negaliu pasakyt nes asmeniškai man ten 70fps. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pridėtas balsavimas temai.

  • Patinka 2
  • Ačiū! 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sutinku su nark sandeliu , default dmg ir sampcac isirasymo klanam, kiek bandziau isirasyt sampcac vien crashina man zaidima nors ir default GTA ir realiai daug ka blokuoja sampcac tai manau butu bent idomiau zaisti zinodami jog visi su anticheatais. 

@Dave_Jefferson ta man failiuka kur siuntei paiiskink ka jis daro cia , kiek sakei pratikrina tavo gta ar turi fishy files GTA ar ne manau sitas irgi praverstu.

o del narkotiku putimo nebutu geriau padaryt jog kreka galetum pusti ir jis ne 50hp atstatytu o 100hp? Ir hasa pasalint ar tiesiog kaip minejei kad jo neleistu pusti nark sandeli.

sr ant ragelia rasiau .

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Josh_Excite rašė:

Sutinku su nark sandeliu , default dmg ir sampcac isirasymo klanam, kiek bandziau isirasyt sampcac vien crashina man zaidima nors ir default GTA ir realiai daug ka blokuoja sampcac tai manau butu bent idomiau zaisti zinodami jog visi su anticheatais. 

@Dave_Jefferson ta man failiuka kur siuntei paiiskink ka jis daro cia , kiek sakei pratikrina tavo gta ar turi fishy files GTA ar ne manau sitas irgi praverstu.

sr ant ragelia rasiau .

 

nemoki isirasiti ir kresina kaip gailaa 

kai turi sg nereike aimo nes ir taip sugebi laimeti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Nico_Nivelli rašė:

nemoki isirasiti ir kresina kaip gailaa 

kai turi sg nereike aimo nes ir taip sugebi laimeti

Nu tai padek isirasyt , isirasysiu ir zaisiu su jo :) o aimo neturiu jokio.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

net neabejoju, kad uz sita ideja, gausi unrcona. Pilnai uz visais variantais, tik jei isimat sg, mentai vel bus bejegiai, tai kazka del nark pamastom;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Kerey_Džimas rašė:

va dėl sg damage ir nelošiu, nes vapšie kam čia ta cbug mokintis reikia, jeigu ateina mentas, kuriam reikia 14 kulku kad nušautum, pisa su sg pora kulku ir mirsti. Ir jeigu taip taip blogai jau yra tai duokit teisesaugai aukštesniam rangui deagla vietoj mp5 ar kažko.
Brandy vapšie ka tan rašai, čiuvas apie 93 metus rašo kai ant parašo raša kur dirba ir nuo kada, dar gerai kad neužsirašei kiek ridos pakeli per dieną. Ai nu supratau dėl ko čia taip rašai, gi henite esi 4 rconai už čytus ir jis apie sampcac kaip profas rašai. Įdėtų sampcaca tai iškart medikuose sedėtute.

Ai blemba buvau prirases čia bet kitam sakei. Maniau čia mane su henyte lygini :D o siaip su sg zala tikrai pieva. nemoku gerai as cbugint bet su sg vistiek dar kažką nusauni is 2-4 kulku net ir nemokėdamas cbugint. Bet SG neišiims. o teisėsaugai galetų duoti visiems ta deagle vietoj mp5 nes nereikalingas yra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 12 valandas(-ų), Minskas_Zzz rašė:

Ko čia verkiat dėl sg žalos, jeigu patys ir balsavot, kad ji būtų gražinta :D 

 

O tu nemanai jog laikai keičiasi, vieni ateinaų, kiti išeina..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...