Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.6


James_Harden

Peikiu Sim_Gint

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: James_Harden
2. Administratoriaus slapyvardis: Sim_Gint
3. Administratoriaus nusižengimas: Free jailas - taip traktuociau ? galbut ? Na visu pirma tai zaidejas gavo star uz tai kad vaziavo be dirzo nieko neiprasto viskas kaip visad gavai star siulom bauda susimokek ir visi laimingi. Taciau sis zaidejas nesutiko su bauda 3 ar net 4 kartus ? pradejo vaziuot buvo vel stabdamos nestojo gavo /bega buvo istrauktas ir as buvau ikalintas 2h ? veiklos trugdymas. Taigi iseina jeigu tu esi veikloje gali nemoketi baudu begti nuo teisesaugos ir netgi i ja saudyti ir uz tai buti visiskai nenubaudziamas ?+ dar noreciau pamineti jog /itarti buvo panaudotas pries paskelbiant veiklaPARODYKIT MAN PRASAU TAISYKLE KAD JEI VEDI VEIKLA GALI VAZINETI BE DIRZO,DARYTI NON-RP BEGTI NUO POLICIJOS IR net i ja saudyti. tam zaidejui iskart atiduodu visa savo turta.
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Veikla buvo jau seniai paskelbta, tik supratau kad nežinojai tai paskelbiau dar. https://imgur.com/a/jO3tdll

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Sim_Gint rašė:

Veikla buvo jau seniai paskelbta, tik supratau kad nežinojai tai paskelbiau dar. https://imgur.com/a/jO3tdll

Gerai tarkim pries nes ten tavo ta veikla 3 valandas ir skelbi neaisku kas kiek laika. Dabar parodyk man taisykle kur gali nemoket baudos begt nuo teisesaugos ir poto jailint nes tau veikla iskart atsisakau visko ka turiu srw ir visus lemus tau i taksi seifa sumetu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atmesta. Neįžvelgiu administratoriaus nusižengimo. Net ir po pakartotinio priminimo apie veiklą, nebuvo imtasi jokios reakcijos.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...