Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.7


Ryan_Cortel

Peikiu Fuck_Streets

Rekomenduoti pranešimai

Papeikimo anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardisRyan_Cortel
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardisFuck_Streets
3. Jūsų kaltinimai:  

Draudžiama naudoti viešąją pokalbių komandą /d ne pagal paskirtį. Naudojimas skirtas tik darbo reikmėms. 

Draudžiama priimti žaidėjus į darbą be atrankos (išskyrus: Las-Venturas.lt komandos narius) ar už bet kokį kyšį. Lapkričio 5 - tą diena Fuck_Streets įdarbino žaidėją Tomukas_Speed, loguose yra visa informacija. Lapkričio 6 - tą diena tapo Instruktoriumi. Turiu nuotrauką Lapkričio 7 - tos dienos /kolegos Tomukas_Speed 449 darbo patirties taškai, dar spėjo užsikelti. Nuolaidumas, ima draugus be atrankų ir skiria tam matomas privilegijas, kai žaidėjai turi turėti manau vienoda teisę siekti visko.  Gerai,kad yra logai būs galima pamatyti kaip viskas yra, įdarbintas Lapkričio 5 - tą diena. Manau per ~ 300 darbo patirties taškų gauti ~ 9 rangą.

Privalo siekti užtikrinti, kuo geresnes sąlygas (darbo grafikas, atlyginimai, premijos) kiekvienam darbuotojui ir netaikyti jokios diskriminacijos. Rašė jog veiklos nebebus, gavo pinigų į fondą padarė veiklas. Laikai sutampa, /dzinute matosi puikiai jog veiklos nebus, direktorius siekia naudos sau. Žaidėjai keliasi greičiau rangus, manau neturėtų taip elgtis ir neturi taikyti diskriminacijos. 

Draudžiama naudoti darbo seifą ne pagal paskirtį. Darbo seifas skirtas tik firmos reikmėms. Direktorius gaudamas pinigus už veiklas kaip ir rašiau pirmai, tikriausiai išima iš darbo fondo pinigus, nes tai turėtų tik būtų darbuotojų atlyginimams. 


4.Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą

SPAUSTI ČIA » ĮRODYMAI

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Okey pradėkime nuo, to kad už /d blogą paskirtį, visada pranešdavau DPi, kad susipainiojau, todėl manau neturėčiau už tai būti baustas.

Tomukas_Speed pateko per atranką, kuri buvo žaidime. SPAUSTI ČIA.

Veiklos nebus, dėl to nes turėjau eiti pas merginą, bet buvo taip, kad išvažiavo pas močiutę, todėl ir padariau veiklą. Btw, ar verčiu mesti į darbo seifą? Be viso to, yra darbo rekordas, kurį Alan_Hill, užpildė ir sėkmingai į jį pateko. Visa tai - SPAUSTI ČIA

Direktorius gaudamas pinigus už veiklas? Paaiškink šitą sąvoka, kas man turi mokėti už veiklas? Niekas. Nei vienas žmogus ar darbuotojas man už veiklą neprivalo mokėti, tuo labiau neverčiu. Prisipažįstu, esu išėjęs bendrai paėmus per tą 1 savaitės direktoriavime kažkur 1 milijoną iš darbo seifo. Į jį įdėdavau su kaupu. T.y jeigu išimdavau milijoną, dažnai įdėdavau pus antro, ta prasme esu išėmęs 5m kuriuos paliko ankstesnis direktorius, poto į darbo seifą įdėjau 6milijonus, po veiklų, algų išmokėjimo visada išmokėdavau. Dabar darbo seife, yra taip pat pakankamai pinigų, todėl visiškai nesirūpinu dėl seifo. Tai yra: Aš išimdavau iš darbo seifo, bet tada grąžindavau.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visi įrodymai pateikti, priimdamas draugus į darbą ir suteikdamas rangą per greitai. /d blogą sakai visada pranešdavai, tai reiškiasi ne pirmą kartą tai turėtum būti neatleistas nuo atsakomybės. Pasiūlymas į seifą įnešti pinigų, padaryti veiklą. Viskas kažkaip labai klampu, + priedu su darbo fondu žaidi nors neturėtum jis turėtų būti tik tam tikrais darbo tikslams

prieš 12 minutes(-čių), Fuck_Streets rašė:

Okey pradėkime nuo, to kad už /d blogą paskirtį, visada pranešdavau DPi, kad susipainiojau, todėl manau neturėčiau už tai būti baustas.

Tomukas_Speed pateko per atranką, kuri buvo žaidime. SPAUSTI ČIA.

Veiklos nebus, dėl to nes turėjau eiti pas merginą, bet buvo taip, kad išvažiavo pas močiutę, todėl ir padariau veiklą. Btw, ar verčiu mesti į darbo seifą? Be viso to, yra darbo rekordas, kurį Alan_Hill, užpildė ir sėkmingai į jį pateko. Visa tai - SPAUSTI ČIA

Direktorius gaudamas pinigus už veiklas? Paaiškink šitą sąvoka, kas man turi mokėti už veiklas? Niekas. Nei vienas žmogus ar darbuotojas man už veiklą neprivalo mokėti, tuo labiau neverčiu. Prisipažįstu, esu išėjęs bendrai paėmus per tą 1 savaitės direktoriavime kažkur 1 milijoną iš darbo seifo. Į jį įdėdavau su kaupu. T.y jeigu išimdavau milijoną, dažnai įdėdavau pus antro, ta prasme esu išėmęs 5m kuriuos paliko ankstesnis direktorius, poto į darbo seifą įdėjau 6milijonus, po veiklų, algų išmokėjimo visada išmokėdavau. Dabar darbo seife, yra taip pat pakankamai pinigų, todėl visiškai nesirūpinu dėl seifo. Tai yra: Aš išimdavau iš darbo seifo, bet tada grąžindavau.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Ryan_Cortel rašė:

Visi įrodymai pateikti, priimdamas draugus į darbą ir suteikdamas rangą per greitai. /d blogą sakai visada pranešdavai, tai reiškiasi ne pirmą kartą tai turėtum būti neatleistas nuo atsakomybės. Pasiūlymas į seifą įnešti pinigų, padaryti veiklą. Viskas kažkaip labai klampu, + priedu su darbo fondu žaidi nors neturėtum jis turėtų būti tik tam tikrais darbo tikslams. 

 

Priimdamas draugus į darbą? O jeigu žmogus yra mano draugas, jis negali ateiti į darbą? Aš teisingai tave supratau? /d blogas, galiu be problemų įkelti skype čhatus, kaip Einarui visada parašydavau. Pasiūlymas? Koks dar pasiūlymas apie ką mes apskirtai šnekam? Dėl fondo paaiškinau viską gan puikiai, nesiruošiu daugiau aiškintis, viskas ir taip akivaizdu. Peace.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Fuck_Streets rašė:

Priimdamas draugus į darbą? O jeigu žmogus yra mano draugas, jis negali ateiti į darbą? Aš teisingai tave supratau? /d blogas, galiu be problemų įkelti skype čhatus, kaip Einarui visada parašydavau. Pasiūlymas? Koks dar pasiūlymas apie ką mes apskirtai šnekam? Dėl fondo paaiškinau viską gan puikiai, nesiruošiu daugiau aiškintis, viskas ir taip akivaizdu. Peace.

Darbo fondas skirtas tik firmos reikmėms, sakai buvai pačiupęs 1 milijoną. Negali žaisti kauliuko ir tuštinti ir dėlioti į jį . Ne tu vistiek nesupranti apie draugus, aš sakau jog draugus priimdamas duodi rangą, o kiti žaidėjai normaliai žaisdami negauna. Vistiek tu to nepripažįsti, nors įrodymai yra jog darbuotojas turi tik ~ 400xp, ir tai kita diena čia. O prieš dieną gal jis turėjo tik 100. Nekišk DPi , sakai visada jam numesdavai. Reiškiasi ne pirmas kartas su /d komandą, o ir DPi turėtų neatleisti tavęs nuo atsakomybės, kadangi ne pirmas kartas. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2018-11-09 at 21:19, Ryan_Cortel rašė:

Darbo fondas skirtas tik firmos reikmėms, sakai buvai pačiupęs 1 milijoną. Negali žaisti kauliuko ir tuštinti ir dėlioti į jį . Ne tu vistiek nesupranti apie draugus, aš sakau jog draugus priimdamas duodi rangą, o kiti žaidėjai normaliai žaisdami negauna. Vistiek tu to nepripažįsti, nors įrodymai yra jog darbuotojas turi tik ~ 400xp, ir tai kita diena čia. O prieš dieną gal jis turėjo tik 100. Nekišk DPi , sakai visada jam numesdavai. Reiškiasi ne pirmas kartas su /d komandą, o ir DPi turėtų neatleisti tavęs nuo atsakomybės, kadangi ne pirmas kartas. 

Negali žaisti kauliuko ir tuštinti jį? :DDDD kokį kauliuką? Esu užsikodavęs nuo 11-01 dienos nuo kauliuko, nu apie ką mes šnekam? Duodu rangą? Einarui paaiškinau, kodėl jis buvo priimtas į instruktorius. Taip, atsiprašydavau, numesdavau. Dėl /d raidės, tikrai negaliu būti nubaustas. Instruktorius buvo tau siūlytas, kadangi esi aktyviausias tu - nesutikai, todėl, rinkausi kitą aktyvų žmogų. Peace, nežadu čia gadintis sau vakaro.

https://prnt.sc/lglga8    PASIŽIŪRĖKIM IR ČIA :DDDDD (dėl ko parašytas papeikimas) Realioji priežastis. (ŽINUTĖS RAŠYTOS NE MAN)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Fuck_Streets rašė:

Negali žaisti kauliuko ir tuštinti jį? :DDDD kokį kauliuką? Esu užsikodavęs nuo 11-01 dienos nuo kauliuko, nu apie ką mes šnekam? Duodu rangą? Einarui paaiškinau, kodėl jis buvo priimtas į instruktorius. Taip, atsiprašydavau, numesdavau. Dėl /d raidės, tikrai negaliu būti nubaustas. Instruktorius buvo tau siūlytas, kadangi esi aktyviausias tu - nesutikai, todėl, rinkausi kitą aktyvų žmogų. Peace, nežadu čia gadintis sau vakaro.

Sėkmės, ne tu sprendi. Jau tavo žodžiai daug ką pasako, bandai ieškoti dalykų. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas priimtas, direktorius baudžiamas 1 direktoriaus įspėjimu ir tikiuosi ateityje tokių dalykų nematyti.

  • Dėl /d, tai pranešė direktorius iš karto, kai parašė, todėl atleistina, nes visi esame žmonės ir visi klystame.
  • Dėl priėmimo be atrankos, tai direktorius darė tuo metu atranką ir ji oficialiai buvo registruota forume.
  • Dėl korupcijos ir diskriminacijos, tai to neįžvelgiau, kadangi direktorius persigalvojo, juk nedarė taip, kad sakė, jog darysiu, o paskui nedarė, o jeigu išvis direktorius daro veiklą - reikia tik džiaugtis ir pagirti.
  • Dėl fondo, tai pats direktorius prisipažino, kad ėmė, bet teisinosi, jog skolinosi, tačiau ši taisyklė buvo pažeista itin šiurkščiai, todėl direktorius privalo priimti atsakomybę už tai.
  • Patinka 5
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...