Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Erikas_Lubos

Pagalbos dėl samp.

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Kokios pagalbos reikia?: Tiesiog jeigu kas buvote susidure su tokia problema padėkit arba padėkite surasdasdami kokį video .
2. Apibūdinkite iškilusią problemą: Na būna žaidi ir po kokių 1-3 minučių pradeda ekrana fryzinti, lago nėra grafikas irgi esu nusimažines nepadeda toliau taip būna, ieškojau youtube nieko neradau palyginus su mano problema. Pas manęs windows 10. Gal su pačiais windowsais blogai nežinau.
3. Papildomas komentaras, vaizdinė medžiaga (nebūtina):

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 11 minutes(-čių), Erikas_Lubos rašė:

Anketos šablonas

1. Kokios pagalbos reikia?: Tiesiog jeigu kas buvote susidure su tokia problema padėkit arba padėkite surasdasdami kokį video .
2. Apibūdinkite iškilusią problemą: Na būna žaidi ir po kokių 1-3 minučių pradeda ekrana fryzinti, lago nėra grafikas irgi esu nusimažines nepadeda toliau taip būna, ieškojau youtube nieko neradau palyginus su mano problema. Pas manęs windows 10. Gal su pačiais windowsais blogai nežinau.
3. Papildomas komentaras, vaizdinė medžiaga (nebūtina):

Sveikas, galbūt turi kokių modų, galbūt pabandyk atsisiusti anti-crasher ( nors tai ne į temą, bet gal veiks ką gali žinoti ).

Kitas dalykas galbūt sampas yra 3.7.0r2 ? tuomet bandyk įsirašyt 3.7.0 samp versiją. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Persyrašyk gta visą, man tai buvo dėl vienos mašinos modo tai persirašiau gta ir nebekeliau to modo, gal dėl modu pas tave?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 13 valandas(-ų), John_Admin rašė:

Persyrašyk gta visą, man tai buvo dėl vienos mašinos modo tai persirašiau gta ir nebekeliau to modo, gal dėl modu pas tave?

Pas manes kame esmė tai kad aš persirašau gta bet man išlieka modu gal kokį zinot visiškai švaru gta td gal padėtu

Nes kokį aš turiu tai visi modai išlieka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 13 valandas(-ų), Airis_Space rašė:

Sveikas, galbūt turi kokių modų, galbūt pabandyk atsisiusti anti-crasher ( nors tai ne į temą, bet gal veiks ką gali žinoti ).

Kitas dalykas galbūt sampas yra 3.7.0r2 ? tuomet bandyk įsirašyt 3.7.0 samp versiją. 

Taip turiu ta 0.3.7 R-2 bet nerandu kur rasti ta 0.3.7 versija Jei gali atsiusk linka

P.S Anti crasher nepadeda tai buvo mano pirmasis bandymas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Erikas_Lubos rašė:

Taip turiu ta 0.3.7 R-2 bet nerandu kur rasti ta 0.3.7 versija Jei gali atsiusk linka

P.S Anti crasher nepadeda tai buvo mano pirmasis bandymas.

Forumo viršuje yra "Siuntiniai" ir ten bus samp'as.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu išlieka modai tai reiškiasi tu neištryniai (ne pervadinai visus gta_sa failiukus į kokį nors kita pavadinima) tad ištrink/persivadink visų turimų gta_sa failiukus į kažka kito arba tiesiog ištrink ta gta, poto pamėgink persirašyti naujai gta be jokių modų ir ištrinkt gta_sa.set failiuka iš > Documents\GTA San Andreas User Files jeigu nepadės šis metodas pamėgink persirašyti windowsus.

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 42 minutes(-čių), Tadas_Crazy rašė:

Jeigu išlieka modai tai reiškiasi tu neištryniai (ne pervadinai visus gta_sa failiukus į kokį nors kita pavadinima) tad ištrink/persivadink visų turimų gta_sa failiukus į kažka kito arba tiesiog ištrink ta gta, poto pamėgink persirašyti naujai gta be jokių modų ir ištrinkt gta_sa.set failiuka iš > Documents\GTA San Andreas User Files jeigu nepadės šis metodas pamėgink persirašyti windowsus.

 

Na, modai visi dingo taip padarius ir rečiau dabar strigineja bet vis dar strigineja jeigu dar ką žinai ką padaryt sakyk gal pataisysiu problema

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

istrynk pora cleo arba visus pades gal .

man taip buvo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Isirašyk direct x naujausius, driverius windows 10 automatiškai įrašo tai problemos tame nėra. Bandyk naują abonimenta susikurti 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Problema dar neišspresta padėkite kas galite, įsirašiau direct bet nepadėjo :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

padėčiau, jeigu leistum per teamviewerį pasižiet kaip ten viskas, nes rašinėtis forume dėl tokių dalykų nėra produktyvu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Dyglas_Fingeris rašė:

padėčiau, jeigu leistum per teamviewerį pasižiet kaip ten viskas, nes rašinėtis forume dėl tokių dalykų nėra produktyvu

Nepasitiku kitais žmonėmis :D O ką tu norėtum suzinot?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...