Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Laurynas_Joma

Instagram vs Facebook

Instagram vs Facebook  

32 nariai balsavo

  1. 1. Instagram ar Facebook



Rekomenduoti pranešimai

 

image.png.5d6a9a70f00b8a18a3a0197c786a73f0.png      VS      image.png.e30372565abda5d08bc01efd6d769bfb.png

 

Kiekvienas naudojame vieną ir kitą programą ,tačiau retas susimąstome ,kuri programa yra kažkuo geresnė ar patogesnė. Manau dažnas yra pastebėjęs ,kad Instagram išstumia gigantą Facebook iš socialinio tinklo populiarumo viršūnės. Facebook'as tampa forumu ,kuriame dominuoja reklamos ir kitokios pasipelnimo priemonės, todėl jis praranda savo vertę ir tampa bevertis kitokio turinio norėtojams. Instagram naudoja dažnas jaunesnio amžiaus žmogus, ši programėlė yra paplitusi tarp įvairiausių įžimybių, todėl kaip bebūtų gaila Facebook krenta į apačia ir taip praranda savo vartotojus. Matome vienos programos dominavimą ,nors ir kita programa turi nemažą skaičių narių.

Todėl kyla klausimas ar Facebook pavyks atkurti gerą vardą ir sugrąžinti į dažniau naudojąmą programą? O gal jie jau nebenori atkurti populiarumo ir tiesiog laukia kol juos užmirš visam ,kol beliks paskelbti Facebook žlugimą?

Jei manote kitaip ar norite kažką papildyti, komentuokite komentaruose ,nes ši tema būtent tam yra sukurta.

Savo nuomones galite išreikšti komentaruose.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mhm... Sakyčiau jog facebook jau pasidarė mech.. :)

instagram'as, gal ir nėra sukurės daug veiklos pačioje programoje... Bet sakyčiau geriau, bei visas jų dizainas, naudojimas lengvutis (mano manymu...) O facebook nafik reik naikinti ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Stanley_Rodriguez rašė:

Mhm... Sakyčiau jog facebook jau pasidarė mech.. :)

instagram'as, gal ir nėra sukurės daug veiklos pačioje programoje... Bet sakyčiau geriau, bei visas jų dizainas, naudojimas lengvutis (mano manymu...) O facebook nafik reik naikinti ;)

Naikinti gal nereiktų ,kiek jį patobulinti ir įnešti ką nors naujo, nes kolkas jie stovi vietoje, gal jie jau yra kažką paruošę ,tačiau laukia socialinio tinklo sprogimo ,kuris atvertu daugiau galimybių Facebook tinklui. (Sprogimas - Instagram sumenkėjimas.)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Laurynas_Joma rašė:

Naikinti gal nereiktų ,kiek jį patobulinti ir įnešti ką nors naujo, nes kolkas jie stovi vietoje, gal jie jau yra kažką paruošę ,tačiau laukia socialinio tinklo sprogimo ,kuris atvertu daugiau galimybių Facebook tinklui. (Sprogimas - Instagram sumenkėjimas.)

Nesupratau??? Nu turi omeny kad instagram nereikalingas??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Stanley_Rodriguez rašė:

Nesupratau??? Nu turi omeny kad instagram nereikalingas??

Neminėjau ,kad Instagram yra nereikalingas, priešingai yra labai naudingas ,tačiau mano žodžiuose buvo paminėta ,kad gal gali būti ,kad Facebook'as gali sugrįžti į socialinių tinklų viršūnę. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Laurynas_Joma rašė:

Neminėjau ,kad Instagram yra nereikalingas, priešingai yra labai naudingas ,tačiau mano žodžiuose buvo paminėta ,kad gal gali būti ,kad Facebook'as gali sugrįžti į socialinių tinklų viršūnę. :D

Viskas įmanoma, bet va klausimas ar kas nors to nori... Facebook sakyčiau senesnis nei instagram'as :) bet jei ir toliau facebook'as stovės vietoje, manau ten nieko lankytojų neliks :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

As sakyciau facebook, kad patogu susirasinejimus su kitais zmonemis yra, pliusas didziausias kurie abonmentus, ar nemokamus planus, gali naudoti drasiai ir neribotai, facebook tiek messengeriu, as turiu BITE abomenta, jei as savo interneta isnaudosiu GB, vistiek toliau galesiu narsyti facebook, tiek messengeri, minusas kad facebook, sugadina nuotraukos kokybe. O instagram mazai kas naudojasi ja, as irgi turiu atsisiuntes ir prisijunges, kuri isvis beveik nesinaudoju, nebent tik pasiziuret nuotraukos, man jis neaktualus yra.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Destiny_Young rašė:

As sakyciau facebook, kad patogu susirasinejimus su kitais zmonemis yra, pliusas didziausias kurie abonmentus, ar nemokamus planus, gali naudoti drasiai ir neribotai, facebook tiek messengeriu, as turiu BITE abomenta, jei as savo interneta isnaudosiu GB, vistiek toliau galesiu narsyti facebook, tiek messengeri, minusas kad facebook, sugadina nuotraukos kokybe. O instagram mazai kas naudojasi ja, as irgi turiu atsisiuntes ir prisijunges, kuri isvis beveik nesinaudoju, nebent tik pasiziuret nuotraukos, man jis neaktualus yra.

Facebook'as yra tikrai patogi programa ir to neneigiu. Tačiau dauguma keičia Facebook'ą į Instagram'ą ir taip jie praranda  savo naudotojus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiaip pats gerai nežinau kuri man labiau patinka. Na kalbant apie Facebook tai jame gali praleisti daug laiko, nes Facebook nariai vis kažką naujo įkelia ir gali ilgai peržiūrėti viską. Na, o Instagram tiesiog peržiūrėsi nuotraukas ar vaizdo klipus ir viskas, na, bet jei stebėsi daug žmonių nuotraukų tai tikrai irgi turėsi ką veikti, bet Instagram galbūt nevyksta ten toks didelis judesys, ten kažkokios diskusijos, anekdotų ar prikolų mažiau. Na, bet ir tas pats Facebook pasidarė jau toks nelabai, tai - daug reklamų, daug visko nereikalingo keliama ir taip toliau. Tačiau Facebook praleidžiu daugiau laiko nei Instagram, tad net nežinau ką pasirinkčiau, bet galbūt Instagram(netikslus balsavimas). 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Frankis_Electro rašė:

Šiaip pats gerai nežinau kuri man labiau patinka. Na kalbant apie Facebook tai jame gali praleisti daug laiko, nes Facebook nariai vis kažką naujo įkelia ir gali ilgai peržiūrėti viską. Na, o Instagram tiesiog peržiūrėsi nuotraukas ar vaizdo klipus ir viskas, na, bet jei stebėsi daug žmonių nuotraukų tai tikrai irgi turėsi ką veikti, bet Instagram galbūt nevyksta ten toks didelis judesys, ten kažkokios diskusijos, anekdotų ar prikolų mažiau. Na, bet ir tas pats Facebook pasidarė jau toks nelabai, tai - daug reklamų, daug visko nereikalingo keliama ir taip toliau. Tačiau Facebook praleidžiu daugiau laiko nei Instagram, tad net nežinau ką pasirinkčiau, bet galbūt Instagram(netikslus balsavimas). 

Savaime suprantama, kad pripratus prie senosios programos nesinori keisti į kita. Iš pasakymo supratau, kad tu per prievartą renkiesi Instagram'ą, nes tai yra populiaru, tačiau tikrai tikiu, kad Facebook yra geriausia programa susisiekti ar išreikšti savo nuomonę su kitais, bet žvelgiant iš šios pusės, tai greitai nebeliks su kuo ta nuomone pasidalinti. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man yra patogesnė ir geresnė programa "Facebook",nes su ja esu pripratęs naršyti labiau nei prie "Instagram" tenai negali daugiau žiūrėti vaizdo įrašų,o per "Facebook" gali.Per "Facebook" gali pamatyti ir juokingų vaizdelių,vaizdo įrašų žaidimų,žmonių nuotraukas,o per "Instagram" kelių dalykų negali pamatyti nebent per paieška parašęs juokingi vaizdeliai ir t.t.Kadangi aš pripratęs prie "Facebook" programėlės tai mano nuomone jis man geresnis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

IG - NES KAI NERA KA VEIKT PAZIURI STORY O FB EINI ZEMYN IR NEIDOMUS POSTAI IR MIEGAS IMA...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

FB Labiau, ten pripratęs ir čhatint ir panašiai, o instagramas zjbs dėl story įdomiau žiūrėt nei fb. Nu kžn vienareikšmiškai FB mano galva

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ankščiau tikrai Facebook, o dabar, daug patogiau naudotis instagram, turbūt ten daugiau laiko ir praleidžiu iš soc. tinklų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Instagramą paskutinį kartą naudojau prieš 2 metus , o facebook'ą tai tik susirašinėt, nors abi programos yra nekokios (ig shit)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na, pirmiausia tai instagramas priklauso facebookui, jei kas dar nezinojot, ir cia nera ka lygint, du skirtingi dalykai instagram ir facebook, cia ne du samp serverius lygint, cia labiau "kas geriau, telefonas ar kompiuteris". 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Instagram. Paprasčiausiai dėl to, kad dažniau tenka naudoti Instagram, žiūrėti įvairius Story, naujas įkeltas nuotraukas. Facebook - mano manymu, jau pakankamai pasenęs ir pagyvenęs dalykas, niekas nesikeičia jau pakankamai laiko, nebent LIVE transliacijos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Facebook jau kurį laiką patapo ne soc. tinklu įdomiems dalykams ieškoti, o politikų ir filosofų susirinkimu (bent jau tokį turinį gaunu pats). Instagram yra žymiai laisvesnis soc. tinklas, todėl jį naudoju žymiai dažniau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Facebook nebeaktyvus, atnaujinimai baisūs. Instagramas tampa populiaresnis. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), ixesas rašė:

keista, kad lygini FB su IG, kuomet jie abu priklauso tam paciam savininkui. 

 Kodėl gi  ne? Temos tikslas buvo apytiksliai sužinoti kuris socialinis tinklas yra kažkuo geresnes/pranašesnis/patogesnis. O šių dviejių dalykėlių savininkas netūrėtų būti svarbus. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mūsų socialiniai tinklai

rvkAJ.png

SByyW.png

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Realiai turiu abu. Bet labai daug nenaudoju. Kodėl? Kažkaip nelabai įdomu. Taip nueini kartą į diena FB. IG karta į savaite. Daugiau naudoju tik messengeri. Tai del to man FB gauna nedideli pliusa. O jei rimtai visi šitie dalykai yra šudu kruvos. Bet vistiek naudojam. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...