Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Alcapone_Pablito

Čytas Tadas_Crazy

Rekomenduoti pranešimai

Pranešamo sukčiaus anketos šablonas :

 

1. Kaltinamajo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė)Tadas_Crazy
2. Kuom jį kaltinate?: Čytinimas. Extra.ws žinoma, ir daug kreivų kulkų, įdomu jo perspektyvą pasižiūrėti bus. Žinoma ir taip matėme jau ne vieną jo ,,dm" video kai su extra trankosi. :D
3. Vaizdinė medžiaga (Vaizdo įrašaiNuotraukos)

 

  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O jezau, nešaudžiau keleta dienų o tiesiog chillinau, atėjau į šratą iškart čyterių buvau išvadintas, cool sakyčiau. Tuo labiau nepašaudau nes gta prikištas bereikalingų modų bei dar karta pasikartosiu nešaudžiau keleta dienų. Ir dėl serverio lagų aš tau pasiūlyiau einam į a/d serverį kuriame yra sampcac ir without cleo kad būtų ir tiesiog nusiplovei, tad viskas tuom ir pasakyta ;) 

Čia įrodymai, ne kiekvienos vietos nes tiesiog yra beprasmiška man toliau karpyti ir atima daug laiko tai bet jeigu reikės sukarpysiu likusia daly ir įmesiu.

 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 36 minutes(-čių), Tadas_Crazy rašė:

O jezau, nešaudžiau keleta dienų o tiesiog chillinau, atėjau į šratą iškart čyterių buvau išvadintas, cool sakyčiau. Tuo labiau nepašaudau nes gta prikištas bereikalingų modų bei dar karta pasikartosiu nešaudžiau keleta dienų. Ir dėl serverio lagų aš tau pasiūlyiau einam į a/d serverį kuriame yra sampcac ir without cleo kad būtų ir tiesiog nusiplovei, tad viskas tuom ir pasakyta ;) 

Čia įrodymai, ne kiekvienos vietos nes tiesiog yra beprasmiška man toliau karpyti ir atima daug laiko tai bet jeigu reikės sukarpysiu likusia daly ir įmesiu.

 

Paskutinį momentą iš mano įtarimų įkelk, kai į viršų seriją šaudai.

 

čia kai į viršų šaudai taikinukas nekyla.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

2 sekundė, seriją išaudai į vieną tašką. Tiek daug šneki, tiek verksniu mane vadini, nors nei kiek neverkiu tiesiog įrodau, kad be čytų niekas būtum. + animacijų tau nekrauna mano video matosi, užsikeybindinęs ant pelytės X7 tą macrosą ar kažką pasidaręs panatūre. Nu, o jeigu ne tai nežinau, bet dėl kažko animacijų visą laiką pas tave 0. O, kad su extra pasigavai, tai jau tavo video matosi. Žinoma čia su tuo extra gaudyk ir gaudyk, mažai procentų, kad pagausi, bet man tiesios užtenka ir tavo perspektyvos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Alcapone_Pablito rašė:

2 sekundė, seriją išaudai į vieną tašką. Tiek daug šneki, tiek verksniu mane vadini, nors nei kiek neverkiu tiesiog įrodau, kad be čytų niekas būtum. + animacijų tau nekrauna mano video matosi, užsikeybindinęs ant pelytės X7 tą macrosą ar kažką pasidaręs panatūre. Nu, o jeigu ne tai nežinau, bet dėl kažko animacijų visą laiką pas tave 0. O, kad su extra pasigavai, tai jau tavo video matosi. Žinoma čia su tuo extra gaudyk ir gaudyk, mažai procentų, kad pagausi, bet man tiesios užtenka iš tavo perspektyvos.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

NOPE IM FCKING DONE =DDDDDDDDDDDDDDDD

Apie kokius X7 makrosus mes čia šnekam, gal išvis reikės dar pafilmuoti pelės settingsus? :D ar ką, tuo labiau jeigu tu nežinai kas yra Extra išvis net nešnekėk nesamonių ir nešmeišk tu čia manęs.

Poto, 
Su sampcacu šaudau - Čyteris

Be sampcaco šaudau - Čyteris

Nu tai tu žmogau viena karta apsispresk, jeigu už mane praščiau šaudai tai nereikia čia verkti ir vadinti visų kitų žmonių čyteriais, tuo labiau pačiam video gale yra įrodymai kaip sakai kad pirksiu ta makrosa tai wtf dude :D Poto dar karta pasikartosiu, einam į glowa su sampcac clientais kuris blokuoja cleo.asi failiuka :) 

O va čia tas galas be jokių karpymų ar dar ko ;) 

EDIT:

Dar vienas įrodymas kad nebuvo jokio cleo.asi failiuko įkelta(patį gala žiūrėti) kadangi jeigu būtų įkelta, būtų raše script loaded ar kažkas tokio.

 

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 11 minutes(-čių), Tadas_Crazy rašė:

NOPE IM FCKING DONE =DDDDDDDDDDDDDDDD

Apie kokius X7 makrosus mes čia šnekam, gal išvis reikės dar pafilmuoti pelės settingsus? :D ar ką, tuo labiau jeigu tu nežinai kas yra Extra išvis net nešnekėk nesamonių ir nešmeišk tu čia manęs.

Poto, 
Su sampcacu šaudau - Čyteris

Be sampcaco šaudau - Čyteris

Nu tai tu žmogau viena karta apsispresk, jeigu už mane praščiau šaudai tai nereikia čia verkti ir vadinti visų kitų žmonių čyteriais, tuo labiau pačiam video gale yra įrodymai kaip sakai kad pirksiu ta makrosa tai wtf dude :D Poto dar karta pasikartosiu, einam į glowa su sampcac clientais kuris blokuoja cleo.asi failiuka :) 

O va čia tas galas be jokių karpymų ar dar ko ;) 

 

Ne, tikrai tavo šiame video nesimato extros:D

Gerai, tada tebūnie Hot'as, atmeta anketa ir aš nesuprantu kas yra extra.

P.S. šiame serveryje su sampcac leidžia extra. Jeigu ką hotai. Ir nei aš šaudau su čytais, nei pirkau. Taip, kad ką sakiau, dabar jau nieko nereiškia. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

visi cia su extrom losem ir esam ziaurus dymeriai dar cia del extru met I cyterius :D

sr uz kom

 

  • Haha 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Toj serve los 12snukiu ir visi bus free adminai :DDDDDDDDDDDDDDDDD

sori uz komentara.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 minutes(-čių), Arnis_Nike rašė:

Toj serve los 12snukiu ir visi bus free adminai :DDDDDDDDDDDDDDDDD

sori uz komentara.

11, nes tu būsi 12-tas

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 27 minutes(-čių), Josue_Echeverria rašė:

pablito kai visad, ašarų daugiau nei afrikoj bado

Žiūrėkite tik nepaskeskit nuo tu mano ašarų. :D

Ta prasme.. Tai darom leistinus čytus serveryje, jeigu extra ne cytas, ir nebus jokių čia bandymų tiesos įrodyti, nes, visa laiką pasigaunat ar kokį klana prarandat ir patys labiausiai verkiat, bet kitus verksniais vadinat. O realiai pats supranti gi, kad neverkiu aš visiškai, ir daugiau čia mano komentarų nebebus, nes su tris klases ir keturis kolidorius baigusiais nėra apie ką kalbeti. Peace. 

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pablito apverke jau visa vipchata ir foruma, nors pats aima pries menesi ištryne tik

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...