Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Norvidas_Quz

Peikiu Dyglas_Fingeris

Rekomenduoti pranešimai

Papeikimo anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis:  Norvidas_Quz
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis:  Dyglas_Fingeris
3. Jūsų kaltinimai:  Rašiau papeikimą,pareigūnui ir buvo man uždėjęs itarima Uždėjo įtarima už tai,kad neturėjau sunkiūjų tr. pr. teisiu,o buvau pasiemes kelių prižiūrėtoju mašina B kategirija yra lengvoji.direktorius nemato kaltės savo darbuotojo,kad aš turėjau teises nors ten buv oleng. tr. pr. direktorius ramiu veidu sako "pareigūnas susimaiše atmesta" tai wtf? ką jsi ten veikia tame darbe jei maišos? nesuprantu jei jis taip toliau maišysis ką jis ten daro direktoriu gina savo darbuotoją,prieš eidamas į teisėsauga turėjo turbūt žinuoti,visas taisyklęs ir mano skundą atmete.
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą

 

  • Haha 1
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveiki, atsiprašau jog rašau, bet manau direktorius turėjo pilną teisę atmesti papeikimą vien dėl blogo peikiamojo "V_P".

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Automobilis kuriame buvote, yra krovininis, ir tai tikrai nera lengvoji masina. Sekmes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, jeigu atmečiau, tai nereiškia, jog aš taip visada darau ar pačio darbuotojo neinformavau. Aš žmoniem dažniausiai duodu antrą šansą, ypač dėl tokio pažeidimo, kai darbuotojas turėjo visus įrodymus ir tik neatskyrė ar ta mašina lengvoji ar sunkioji, tačiau, jeigu šis nepasimoko iš savo klaidų - yra iškarto išmetamas.. Man pačiam anksčiau, kai tik pradėjau dirbti teisėsaugoje, nebuvo pilnai aišku pvž. ar ambulance yra sunkioji ar lengvoji mašina(jinai yra lengvoji). Galbūt ir aš čia susimaišiau, gal ten rimtai sunkioji yra, tačiau, kadangi nėra jokio sarašo, tai tiksliai pasakyti negalima. O, galiausiai, esu pasilikęs teisę bausti palei savo nuožiūrą, peikiamojo darbuotojo Vardas_Pavardė užrašytas blogai bei už free starus reikia pildyti skiltyje "Esu nubaustas už nieką", o ne darbuotojų papeikimuose.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kadangi pridengsiu savo drk.

1. Direktorius turi pilna pilna teises atmesti papeikima, del blogo papeikiamojo pareiguno Vardas_Pavarde

image.thumb.png.8b4548e4149468e399b180003e071d32.png

2. Tu vairavai sunkuji tr.priemone (skaitoma jau taip)

3. Tu galvoji realiame gyvenime irgi galesi su B kategorija vazinet su visais tr.priemonemis fura, busika, troleibusus, autobusus, ir pilotuoti? Tikrai ne. Aciu uz demesi.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Destiny_Young rašė:

Kadangi pridengsiu drk

1. Direktorius turi pilna teise atmesti tavo papeikima uz Kaltinamojo darbuotojo Vardas_Pavardės -

image.thumb.png.8b4548e4149468e399b180003e071d32.png

2. Tu vairavai sunkuji tr.priemone (skaitoma jau taip)

3. Tu galvoji realiame gyvenime irgi galesi su B kategorija vazinet su visais tr.priemonemis fura, busika, troleibusus, autobusus, ir pilotuoti? Tikrai ne

Tai niekas ir nesakė,kad galėsiu Su B važinėti turtbūt jūs meluoajt direktorius raše į  pm "Darbuotojas susimaiše"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas atmestas, direktorius atsistatydino iš savo pareigų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...