Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Ryan_Cortel

Peikiu Hot_Anonymous

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Ryan_Cortel
2. Administratoriaus slapyvardis: Hot_Anonymous
3. Administratoriaus nusižengimas: Savo nuožiūrą atmetinėja užblokavimo anketas, matomai akivaizdūs čytinimai. Ir per Jį administratoriai būna baudžiami už nepatvirtintas užblokavimo anketas, priežasties - nenurodė kodėl atmetė. Jei tai serverio klaida, turėtų būti ištaisyta ar užpildyta, tuo tarpu Administratoriai už klaidinančius įrodymus būna nubausti - nors tai serverio klaidos, arba teisinga užblokavimo anketa. Manyčiau administratorius tiesiog nenori jog žaidėjai kiltų, kur jaučia konkurenciją tiesiog atmeta anketas.
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas vakaras, pagarbos neverti ..

1-ąją užblokavimo apeliaciją atmečiau, todėl, kad jūsų pateiktoje vaizdinėje medžiagoje nėra jokių žaidėjo kaltę įrodančių įrodymų (/stebeti; neparodėte žmogaus pingo, galbūt kaip ir minėjau prieš tai žaidėjui galėjo susibuginti (aš jokiu būdu nesakau, kad tai serverio bugas, tiesiog kartais taip būna). 
2-ąją užblokavimo apeliaciją atmečiau, todėl, kad žaidėui taip pat galėjo kažkiek "laginti", bet tai mažai tikėtina. Ne vienas žmogus pakomentavo ir paaiškino kodėl jam nemažėjo gyvybės - jis buvo surakintas. Kartais taipogi taip atsitinka, kuomet žmogus būna surakintas ir į jį šaudant neina gyvybės.

Jau rašiau, tau dėl administratoriaus įspėjimų, tačiau matau, kad turi problemų, nesupranti ką tau žmonės sako. Prieš porą savaičių Arčiui rašiau, kad nenuiminėti administratorių už klaidingas banned, tačiau jis daro kaip jam atrodo geriausia ir aš visom keturiom jam pritariu. 

 

Kuo blogesnio vakaro ;)

  • Patinka 1
  • Naudinga! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Hot_Anonymous rašė:

Labas vakaras, pagarbos neverti ..

1-ąją užblokavimo apeliaciją atmečiau, todėl, kad jūsų pateiktoje vaizdinėje medžiagoje nėra jokių žaidėjo kaltę įrodančių įrodymų (/stebeti; neparodėte žmogaus pingo, galbūt kaip ir minėjau prieš tai žaidėjui galėjo susibuginti (aš jokiu būdu nesakau, kad tai serverio bugas, tiesiog kartais taip būna). 
2-ąją užblokavimo apeliaciją atmečiau, todėl, kad žaidėui taip pat galėjo kažkiek "laginti", bet tai mažai tikėtina. Ne vienas žmogus pakomentavo ir paaiškino kodėl jam nemažėjo gyvybės - jis buvo surakintas. Kartais taipogi taip atsitinka, kuomet žmogus būna surakintas ir į jį šaudant neina gyvybės.

Jau rašiau, tau dėl administratoriaus įspėjimų, tačiau matau, kad turi problemų, nesupranti ką tau žmonės sako. Prieš porą savaičių Arčiui rašiau, kad nenuiminėti administratorių už klaidingas banned, tačiau jis daro kaip jam atrodo geriausia ir aš visom keturiom jam pritariu. 

 

Kuo blogesnio vakaro ;)

Kaip tu gali šaudyti ir /stebeti žmogu vienu metu? Čia tas pats kaip aš per susišaudymą šaudysiuosi o jis naudos inv, ir negaus bano jis? Nejuokaukit. Video parodyta jog žmogus rašo žinute išlipa iš auto, užtenka tokių įrodymu. 

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atmesta. Neįžvelgiu administratoriaus nusižengimo.

  • Patinka 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...