Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Einaras_Bmw

Ar pavyko išrinkti Ginklų prekeivių direktorių?

Rekomenduoti pranešimai

tadas_crazy nusalintas uz pardavinejima pavaduotoju

oi ivyko klaida

arma burba gauna rcona:)

nesveikinu, blogi abu pasirinkimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu @Tadas_Crazy (tadelis, čytų žinovas) , žėk, kad nebūtų kaip praeita kartą kai buvai GP drk (IR NEPARDUOK PAVO KAIP TADA KAI TAKSIORU DRK BUVAI), Sekmės!

 

Nustebau @Einaras_Bmw, nemaniau, kad tokia analize pamatysiu

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėkui visiem už sveikinimus ❤️

 

prieš 8 valandas(-ų), Nico_Hustlin rašė:

tadas_crazy nusalintas uz pardavinejima pavaduotoju

oi ivyko klaida

arma burba gauna rcona:)

nesveikinu, blogi abu pasirinkimai

Pavaduotojas nebuvo parduotas :) jeigu dar vis veiktų /piniguisrasas 2017-12-(06-12) būtų įrodyta tai kadangi per /trsiulyti norėjo parduoti bet nuliuka pamiršo prirašyti ir daviau per /duoti pinigus, tad nustokit sakyti kad pardaviau ta pavaduotoja, nors to tikrai nebuvo :) 

prieš 6 valandas(-ų), Lukas_Psy rašė:

Sveikinu @Tadas_Crazy (tadelis, čytų žinovas) , žėk, kad nebūtų kaip praeita kartą kai buvai GP drk (IR NEPARDUOK PAVO KAIP TADA KAI TAKSIORU DRK BUVAI), Sekmės!

 

Nustebau @Einaras_Bmw, nemaniau, kad tokia analize pamatysiu

Dar karta pasikartosiu, pavaduotojas nebuvo parduotas :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na, visų pirma pasveikinsiu @Tadas_Crazy su direktoriumi, galbūt ateisiu į firma, ir bandysiu toliau ta direktorių gaut, žinoma kai bus vėl motyvacijos žaisti las-ventura.

@Einaras_Bmw Taip, atsiprašau sugaišęs tavo laika, ir paskubėjes užpildyti anketa, tačiau to direktoriaus norėjau, bet nežinau kas man nutiko, galvojau 100kartų, ar verta ar ne, bet jau buvau užpildęs, nes mintyse dalykas jog gerai stengsiuos pražaisiu į diena tiek tiek, pravešiu tiek tiek, tačiau jo negausiu, kodėl? Nes jūs visalaik duodat žmogui patyrusiam,  kuris turi draugu serveryje, yra žinomas ir taip toliau, tai nešvaiščiau savo laiko, na bet, turbūt klystu šiuo dalyku... 

Sėkmės pareiguose tadai !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 52 minutes(-čių), Arminas_Elegy rašė:

Na, visų pirma pasveikinsiu @Tadas_Crazy su direktoriumi, galbūt ateisiu į firma, ir bandysiu toliau ta direktorių gaut, žinoma kai bus vėl motyvacijos žaisti las-ventura.

@Einaras_Bmw Taip, atsiprašau sugaišęs tavo laika, ir paskubėjes užpildyti anketa, tačiau to direktoriaus norėjau, bet nežinau kas man nutiko, galvojau 100kartų, ar verta ar ne, bet jau buvau užpildęs, nes mintyse dalykas jog gerai stengsiuos pražaisiu į diena tiek tiek, pravešiu tiek tiek, tačiau jo negausiu, kodėl? Nes jūs visalaik duodat žmogui patyrusiam,  kuris turi draugu serveryje, yra žinomas ir taip toliau, tai nešvaiščiau savo laiko, na bet, turbūt klystu šiuo dalyku... 

Sėkmės pareiguose tadai !

Nekalbu už visus DPi narius, bet iš trijų mano renkamų direktorių per DPi istoriją 2 buvo pirmą kartą tape. O, tu niekados ir negausi to direktoriaus, jeigu nesistengsi. Tu per visą savaitę nesugebėjai praleisti serveryje net 60 minučių ir tu tikiesi tapti direktoriumi? Patikėk, tau niekas neduos jokių pareigų, nes norint kažką pasiekti reikia būti pozityviam, tikėti ką darai bei įdėti daug pastangų ir tokiu būdu išreikšti savo motyvaciją :)

  • Patinka 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Va čia tai dėjo vaizdų Arminas :DDDDDDD Dar, kaip taip rašai, vargu ar pavaduotoja gautum pas ką nors, nebent bsk prasiustum, tu matei savo anketą? Abejoju 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...