Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Aurimas_Frozen

Las-Venturas.LT Darbalaukiai || Aurimas'Frozen

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi, taigi iš neturėjo ką veikt sugalvojau padaryti Las-Venturas.LT darbalaukių tik tai jums, šie darbalaukiai visi yra nesenai iškepti ir paruošti jums mieli žaidėjai, šie darbalaukiai tikrai labai gražiai atrodo ant jūsu darbalaukio, net pats esu užsidėjas ir atrodo tiesiog osumm, ką noriu pridurti dar, jog jeigu norite kažkokios kitokios spalvos, būtinai parašykite man į asmenimes žinutes galėsiu padaryt pagal jūsų norimą spalva, na o dabar į sveikatą. 

Blue : ( Full HD Downloadhttps://www.mediafire.com/view/q5ggmimiowmc6s7/Las-Venturas.LT-Blue-.png/file )

7lDq4Sv.jpg

Red: ( Full HD downloadhttps://www.mediafire.com/view/amqd1qu3d0bgkeu/Las-Venturas.LT-Red-.png/file )

9uHghDb.jpg

 

 

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką galiu pasakyti, darbeliai išties gražus ir man patiko. Tekstas gražus, su juo padirbėta. Na, bet galbūt tik reikėjo foną iš LV miesto kokią vietą nufotografuoti ir įdėti, nes projekto darbalaukiai, tai LV miesto(sa-mp) vaizdai turėtų būti manau. Šaunuolis, kad kuri, laukiu tavo kokių darbų ar rangų parašų. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 17 minutes(-čių), Frankis_Electro rašė:

Ką galiu pasakyti, darbeliai išties gražus ir man patiko. Tekstas gražus, su juo padirbėta. Na, bet galbūt tik reikėjo foną iš LV miesto kokią vietą nufotografuoti ir įdėti, nes projekto darbalaukiai, tai LV miesto(sa-mp) vaizdai turėtų būti manau. Šaunuolis, kad kuri, laukiu tavo kokių darbų ar rangų parašų. 

Ačiū labai už tavo nuomone, bėja noriu pasakyti jog nebūtinai darbalaukiai turi lygiuotis į kitus,  reikia ir kažką atnaujinti jog pakeist kažką taip kad jie  nebūtu lygiuojami su kitais. O ateityje bus matyti dar, bet nesakau kad jų nebus, taip jie bus bet gal tuomet kaip aš atsilaivinsiu ar tiesiog neturėsiu ką veikt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Aurimas_Frozen rašė:

Ačiū labai už tavo nuomone, bėja noriu pasakyti jog nebūtinai darbalaukiai turi lygiuotis į kitus,  reikia ir kažką atnaujinti jog pakeist kažką taip kad jie  nebūtu lygiuojami su kitais. O ateityje bus matyti dar, bet nesakau kad jų nebus, taip jie bus bet gal tuomet kaip aš atsilaivinsiu ar tiesiog neturėsiu ką veikt.

O parašus darai? Jei taip reikia mokėti(serverio valiuta)?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 minutes(-čių), Frankis_Electro rašė:

O parašus darai? Jei taip reikia mokėti(serverio valiuta)?

Taip darau, tiek 4D tiek paprastai su Photohsop ir taip. ( Daugiau Až )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Su raudonu patiko labiau, o šiaip trūko backgrounde kažkokios nuotraukos kas būtų susiję su sa-mp, arba konkrečiau su pačiu serveriu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...