Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.6


Alcapone_Pablito

Čytas Gytis_Fraps

Rekomenduoti pranešimai

Atsiprašau, kad naudoju (Sarcasm). Pavyzdžiui aš nematau čia nieko keisto. Paprastas šaudymas iš SG/DGL. Drk turi clipą apie tave irgi :P

 

 

Tadas_Crazy:

Sveikas Alcapone, jeigu tu manai kad mano darbuotojas Gytis_Fraps naudojo tai kažkokį "AIMA" tada turėtum pats būti nubaustas už taip pat. Kadangi čia reikia logiškai pamastyti kad tu esi apačioje o mes buvome viršuje ir tau tos kulkos tikrai nebus lygios/tiesios kadangi nebuvome tokiame pačiame lygyje (aukštyje). Tai va, viskas ir išaiškinta o jeigu nori tai va -  Tokia pati situacija kaip ir pas mano darbuotoja Gytis_Fraps

 

z

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 55 minutes(-čių), Gytis_Fraps rašė:

Atsiprašau, kad naudoju (Sarcasm). Pavyzdžiui aš nematau čia nieko keisto. Paprastas šaudymas iš SG/DGL. Drk turi clipą apie tave irgi :P

 

 

Tadas_Crazy:

Sveikas Alcapone, jeigu tu manai kad mano darbuotojas Gytis_Fraps naudojo tai kažkokį "AIMA" tada turėtum pats būti nubaustas už taip pat. Kadangi čia reikia logiškai pamastyti kad tu esi apačioje o mes buvome viršuje ir tau tos kulkos tikrai nebus lygios/tiesios kadangi nebuvome tokiame pačiame lygyje (aukštyje). Tai va, viskas ir išaiškinta o jeigu nori tai va -  Tokia pati situacija kaip ir pas mano darbuotoja Gytis_Fraps

 

z

:DDDDDDDDDDDDDDD dėlto, kad nelygiai stovėjome kreivos kulkos :DDDDDDDDDDDDDD

+ mano kulka vapšie ne kreiva, ore kabai išaunant tiesiai ginklas stovi.

+ aš video turiu, kur viskas puikiai matosi kaip pelytę valdau.

ir dar vienas +, Hot'ai dabar atmesk banned, nes Crazy tau pro lyga kaip pastebėjau, pasakė kažką, reiškiasi tiesa.

ir dar vienas +, nekibo tau kulka ta kur pataikiau, ale kreiva, nes mano video kai filmavau rodo pro šoną kad šoviau.

ir dar vienas +, su sampcac'u aimų būn? Nebent crazy, čytų ekspertas išradęs, bet nesimato, nes krenta kai randomas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...