Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


John_Fralin

Peikiu Mister_Tedis (Vip prižiūrėtojas)

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: John_Fralin
2. Administratoriaus slapyvardis: Mister_Tedis (Vip prižiūrėtojas)
3. Administratoriaus nusižengimas: Šis prižiūrėtojas naudojasi savo pareigomis ir privilegijomis (dėti įspėjimus, atimti vip narystė) siekiant pakenkti kitiems serverio žaidėjams, o ypač tiems kurie su juo nesutaria ir turi šiokių tokių konfliktų. Konkrečiau apie esamą situaciją: aš pažeidžiau vip narystės taisyklės ir tai visiškai pripažįstu, mūsų gerasis vip prižiūrėtojas mano nusižengimą pastebėjo pats, užfiksavo ir atitinkamai mane nubaudė. Praėjus kelioms minutėms gavau du įspėjimus. Prieš atsijungimą dar buvau su vip narystė, tačiau grįžęs šiandien į serverį pastebėjau, kad nebeturiu vip narystės. O reikalas tame, kad Mister_Tedis pasinaudojo tuom, kad aš atsijungiau iš serverio ir davė man dar viena įspėjimą tam, kad praraščiau vip narystė, kadangi jeigu būtų nusprendęs, kad esu vertas trijų įspėjimų (tos taisyklės pažeidimas numato nuo 1 iki 2 įspėjimų) jis privalėjo juos sudėti man iš karto , bet ne tada kai aš atsijungiu ir negaliu to užfiksuoti. Tad mano priekaištos tokios: vip prižiūrėtojas savo sprendimą atliko neapsisprendęs (po ilgo laiko tarpo persigalvojo ir uždėjo dar vieną įspėjimą) galbūt tiesiog siekė tuom pakenkti man. Norėčiau, kad man būtų gražinta vip narystė (premium) arba kreditai (2100). + Prieš tai man pats Mister_Tedis pareiškė per /vc , kad džiaugčiaus jog apskritai likau su vip narystė, bet kaip ir minėjau šiandien grįžęs į serverį buvau be jos. 
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumąhttps://imgur.com/a/pgsHyla (20:31 buvo sudėti įspėjimai. 20:33 pagal mano vardo spalva galime matyti, kad vis dar esu su vip narystė, o šiandien grįžęs esu be jos.)

  • Naudinga! 1
  • Haha 1
  • Liūdnas 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsakysiu trumpai kadangi dabar per telefoną esu. Temoje viskas parašyta. 

Visų pirma tu panaudojai visiškai nereikalinga vip skelbimą. Suprasčiau būtum suklydęs ar nežinodamas koki tekstą paskelbęs bet tai buvo tyčia ir norint įžeisti serverio žaidėjus. Buvai nubaustas pažeidus 2 punktus. /(e) vis netinkamas naudojimas kuris gresia 1 arba 2 įspėjimai. Ir taip pat panaudota vip komandoje kitų narių įžeidimas. Ačiū už papeikimą Erikai. 

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Mister_Tedis rašė:

Atsakysiu trumpai kadangi dabar per telefoną esu. Temoje viskas parašyta. 

Visų pirma tu panaudojai visiškai nereikalinga vip skelbimą. Suprasčiau būtum suklydęs ar nežinodamas koki tekstą paskelbęs bet tai buvo tyčia ir norint įžeisti serverio žaidėjus. Buvai nubaustas pažeidus 2 punktus. /(e) vis netinkamas naudojimas kuris gresia 1 arba 2 įspėjimai. Ir taip pat panaudota vip komandoje kitų narių įžeidimas. Ačiū už papeikimą Erikai. 

Eimantai, tavo atsakymas visiškai pro šalį. Neatsakei į tai kuom tave kaltinu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 21 minutes(-čių), John_Fralin rašė:

Eimantai, tavo atsakymas visiškai pro šalį. Neatsakei į tai kuom tave kaltinu.

Kuom aš tau neatsakiau? Taisyklės aiškiai parašytos. 9. 1. VIP narys privalo komandą /(e)vis naudoti tik svarbiai informacijai skelbti [1-2 įspėjimai]
9. 2. VIP narys negali keiktis ar įžeidinėti kitus žaidėjus [1 įspėjimas]
 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Mister_Tedis rašė:

Kuom aš tau neatsakiau? Taisyklės aiškiai parašytos. 9. 1. VIP narys privalo komandą /(e)vis naudoti tik svarbiai informacijai skelbti [1-2 įspėjimai]
9. 2. VIP narys negali keiktis ar įžeidinėti kitus žaidėjus [1 įspėjimas]
 

Jeigu nesupranti, tai skaityk iki tol kol suprasi. Aš juk aiškiai parašiau, kad sutinku su tais įspėjimais kuriuos gavau pradžioje. Kalbu apie tuos du įspėjimus kuriuos davei. Bet tu man dar ir trečia ant viršaus uždėjai kai įsižeidei dėl mano pasisakymų apie tave privačiai. Kas čia per nesąmonės? Pvz: direktorius gaus du įspėjimus, poto DPi tipo persigalvos po poros valandų ir nušalins už tą patį priežastį? Neužtikrintai sprendimus tuomet priimi. Juk aiškiai įrodymuose pateikiau, kad tik du įspėjimus davei už tuos pažeidimus, o trečia davei iš pykčio, be priežasties.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 minutes(-čių), John_Fralin rašė:

Jeigu nesupranti, tai skaityk iki tol kol suprasi. Aš juk aiškiai parašiau, kad sutinku su tais įspėjimais kuriuos gavau pradžioje. Kalbu apie tuos du įspėjimus kuriuos davei. Bet tu man dar ir trečia ant viršaus uždėjai kai įsižeidei dėl mano pasisakymų apie tave privačiai. Kas čia per nesąmonės? Pvz: direktorius gaus du įspėjimus, poto DPi tipo persigalvos po poros valandų ir nušalins už tą patį priežastį? Neužtikrintai sprendimus tuomet priimi. Juk aiškiai įrodymuose pateikiau, kad tik du įspėjimus davei už tuos pažeidimus, o trečia davei iš pykčio, be priežasties.

uždėjau du įspėjimus ir man pakibo gta, prisijungiau po relogo ir uždėjau dar 1, kadangi per mažai buvo uždėta. O šiom dienom labai kimba serveris man ir dažnai pakimba. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Mister_Tedis rašė:

uždėjau du įspėjimus ir man pakibo gta, prisijungiau po relogo ir uždėjau dar 1, kadangi per mažai buvo uždėta. O šiom dienom labai kimba serveris man ir dažnai pakimba. 

Ačiū. Praktiškai prisipažinai. Tikiuosi busi nubaustas. Su tokiais atmazais ne vieta tau šiose pareigose.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), John_Fralin rašė:

Ačiū. Praktiškai prisipažinai. Tikiuosi busi nubaustas. Su tokiais atmazais ne vieta tau šiose pareigose.

Ačiū už toki stengimasi nuversti, buvai nubaustas tinkamai ir pagal pažeista taisyklė, tik kai sudėjau įspėjimus pilnai taip ir atsirado forume tema. Ačiū geros dienos. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Mister_Tedis rašė:

Ačiū už toki stengimasi nuversti, buvai nubaustas tinkamai ir pagal pažeista taisyklė, tik kai sudėjau įspėjimus pilnai taip ir atsirado forume tema. Ačiū geros dienos. 

Man nėra tikslo tavęs versti, tiesiog užtektu, kad savo kaltė pripažintum ir man vipą grąžintų, bet tau kiek matau norisi kuo didesnį burbulą išpūsti. O tema atsirado kai pastebėjau, kad nuimtas vipas. :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 minutes(-čių), John_Fralin rašė:

Man nėra tikslo tavęs versti, tiesiog užtektu, kad savo kaltė pripažintum ir man vipą grąžintų, bet tau kiek matau norisi kuo didesnį burbulą išpūsti. O tema atsirado kai pastebėjau, kad nuimtas vipas. :) 

Vip nuiimtas buvo tuomet kai tema buvo paskelbta ,,VIP narių papeikimai", bausmė pats pripažysti, įspėjimų daugiau uždėjau? Ne. 24valandas turiu uždėti įspėjimus. Nebeatsakysiu į šia tema, kad nebutu free post'ai. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atmesta. Neįžvelgiu Serverio prižiūrėtojo nusižengimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...