Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Orange_Nike

Idėja klanams

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Orange_Nike
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui
  • Kokia tai sistema?: Klanų
  • Kodėl tai yra naudinga?: Papildomi pinigai, ir veiksmas kadangi pinigu  klanui sunku gauti kai iš banko max 200k gali parsivežti.
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Siūlau padaryti, jog ant klano pickupo shotgunas turėtu kieki, nes dabar neverta pirkti iš gp kai gali praktiškai už ta pačia kaina nusipirkti ant klano pickupo. Taigi siūlau padaryti papildoma veikla, klanas pasiema fūra arba nuosava transporto priemone(į ja tilptu daug mažiau) kuri yra kaip ir kontrobandos buvus fūra ir važiuoja galbūt i tapati gp ar galbut kita sandelį ja pasikrauna ir veza i klano bazę. Teisesauga gali trugdyti ir perimti fūra. Tačiau kraunamas tik shotgunas. Perkant shotguna nuo klano pickupo procentas pinigų krenta i klano seifa. Taip seifas truputi greiciau kyla, turint visas zonas i para ateina 50k, o ginklus pirkti klamunicijai kainuoja daug daugiau. Taipat butu smagus papildomas darbas.
  • Patinka 2
  • Naudinga! 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu kazinau vistiek nieko nepadarys 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puiki ideja, manau verta ja apsvarstyti! Tuo paciu butu daugiau veiksmo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Siūlai, kad klanai perimtų ginklų prekeivių darbą? :D Nesamonė.

Geriau jau tada padaryti, jog patys ginklų prekeiviai galėtų krauti ginklus į klanų amuniciją, tokiu pat principu, kaip ir krauna į ginklines. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas būtų gerai bet mano galva, patys ginklų prekeiviai turėtų vežti mums į bazę ginklus ir taip bendradarbiauti su klanais, būtų galima pirkti iš ginklų prekeivių dėžes pigiau. Dėžėse būtų sg/dgl, ar tik sg.

Pusiau už, pusiau ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 13 minutes(-čių), Fuck_Streets rašė:

Viskas būtų gerai bet mano galva, patys ginklų prekeiviai turėtų vežti mums į bazę ginklus ir taip bendradarbiauti su klanais, būtų galima pirkti iš ginklų prekeivių dėžes pigiau. Dėžėse būtų sg/dgl, ar tik sg.

Pusiau už, pusiau ne.

Kiek vadovavau klanam tai mes niekad su gp nesueidavom, tai ir gun negaudavom. O poto kitas klanas ir gp susijungia. Tai čia šita sistema yra tiesiog durna. Aš jau buvau siūlęs, kad kai gp vežą fūrą klaniškiai gali pavogt fūrą, vežtų sau į bazę. Bet čia jug nenaudinga, geriau pakeist spalvą, ar kokį darbą perkelt į kitą vietą. Jug daug naudingiau, ar ne?

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

rasiau panase ideja pries menesi su virs gera sake invis pazes , bet jei tosha pakomentuoja ka nors pries nors visas servas su tuo sutinka, invis to nedaro. tai jeigu tosha cia kazka parasys pries gali trint tema nes to tikrai nedarys

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

labai juokinga kai tokie kaip minskas ir fuck komentuoja, juokdariai

jau remyga siule, nepadaro, bet as uz, o kas sako kad gp bendradarbiautu su klanais tai matos nera buve klanuose ;D laisvi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Remigijus_Narcissus rašė:

Kiek vadovavau klanam tai mes niekad su gp nesueidavom, tai ir gun negaudavom. O poto kitas klanas ir gp susijungia. Tai čia šita sistema yra tiesiog durna. Aš jau buvau siūlęs, kad kai gp vežą fūrą klaniškiai gali pavogt fūrą, vežtų sau į bazę. Bet čia jug nenaudinga, geriau pakeist spalvą, ar kokį darbą perkelt į kitą vietą. Jug daug naudingiau, ar ne?

Kitaip sakant, Ginklų prekeivių direktoriai, kurie taip elgiasi yra idiotai. Žaidėjai kuriasi sau žaidimą pagal, tai kokios yra sistemos.

Neteigiu, kad idėja bloga ir nebus įgyvendinta, bet tiesiog įžvelgiu, jog yra atimamas darbas iš Ginklų prekeivių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Remigijus_Narcissus rašė:

Kiek vadovavau klanam tai mes niekad su gp nesueidavom, tai ir gun negaudavom. O poto kitas klanas ir gp susijungia. Tai čia šita sistema yra tiesiog durna. Aš jau buvau siūlęs, kad kai gp vežą fūrą klaniškiai gali pavogt fūrą, vežtų sau į bazę. Bet čia jug nenaudinga, geriau pakeist spalvą, ar kokį darbą perkelt į kitą vietą. Jug daug naudingiau, ar ne?

labai juokinga kai tokie kaip minskas ir fuck komentuoja, juokdariai

jau remyga siule, nepadaro, bet as uz, o kas sako kad gp bendradarbiautu su klanais tai matos nera buve klanuose ;D laisvi

Aj nu jo, jei šūdą mala GP, ar pats klanas kitų žmonių akim iš kur gunų gaut.. Jo, visai nieko būtų jei klanas galėtų pavogt fūrą.

Tai faktiškai aš prieš šitą idėją, nes ji ar taip ar taip pažiūrėsi nesiklijuoja.

Torreto išvis žabtus uždaryk, visiškai nedomini nei vieno. Sėdėk tam ryžyne ir laužk iš savęs rimtą pacą

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sio tosha parase izvelg kad bus atimamas darbas is gp nors nihuja , tai gali trint tema ideja niekada nebus padaryta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tas gp darbas nėra liečiamas mano idėjoje. Ka dazniausiai perka is gp tai dgl, o shotguno kaina bazeje liktu tokia pati, 500e už 50kulku, tiesiog atsirastu limitas, ir jei klanas neatsiveztu sau ginklu tektu pirkt sg iš gp. Kuo tai liecia gp darba? Klano narys vistiek negaletu parduoti to sg. Supraskit teisingai🙂 siulau ideja del daugiau veiklos klane  ir kad klanui truputi daugiau kiltu seifas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Nico_Hustlin rašė:

labai juokinga kai tokie kaip minskas ir fuck komentuoja, juokdariai

jau remyga siule, nepadaro, bet as uz, o kas sako kad gp bendradarbiautu su klanais tai matos nera buve klanuose ;D laisvi

Reik komentuot, kol galutinai nesupisot gero serverio su savo bukom idėjom :)

O realiai, tai kad ir ką bedarytų tokiem kaip tu neįtiksi, geriau eik ant suoliuko lauke pasėdėk :D:D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 53 minutes(-čių), Orange_Nike rašė:

Tas gp darbas nėra liečiamas mano idėjoje. Ka dazniausiai perka is gp tai dgl, o shotguno kaina bazeje liktu tokia pati, 500e už 50kulku, tiesiog atsirastu limitas, ir jei klanas neatsiveztu sau ginklu tektu pirkt sg iš gp. Kuo tai liecia gp darba? Klano narys vistiek negaletu parduoti to sg. Supraskit teisingai🙂 siulau ideja del daugiau veiklos klane  ir kad klanui truputi daugiau kiltu seifas

Kas yra siejama Serveryje su ginklais, tas turės įtakos ir Ginklų prekeiviams. Padarysit veiklos Klanams, bet sumažinsit Ginklų prekeiviams. Kiekvienas gali taip idėjas siūlyti žiūrėdamas tik iš savo perspektyvos. Jau geriau tada, kad Klanai galėtų atimti ginklų siuntas iš Ginklų prekeivių.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Max_Tosha rašė:

Kas yra siejama Serveryje su ginklais, tas turės įtakos ir Ginklų prekeiviams. Padarysit veiklos Klanams, bet sumažinsit Ginklų prekeiviams. Kiekvienas gali taip idėjas siūlyti žiūrėdamas tik iš savo perspektyvos. Jau geriau tada, kad Klanai galėtų atimti ginklų siuntas iš Ginklų prekeivių.

Tai žinai, jei darai jog galima Klanam iš GP atimti, tai manau GP gali susivieniti su kitais klanais ir tie klanai padės GP vežti dėžes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Airis_Space rašė:

Tai žinai, jei darai jog galima Klanam iš GP atimti, tai manau GP gali susivieniti su kitais klanais ir tie klanai padės GP vežti dėžes.

 

prieš 3 valandas(-ų), Max_Tosha rašė:

Kitaip sakant, Ginklų prekeivių direktoriai, kurie taip elgiasi yra idiotai. Žaidėjai kuriasi sau žaidimą pagal, tai kokios yra sistemos.

Neteigiu, kad idėja bloga ir nebus įgyvendinta, bet tiesiog įžvelgiu, jog yra atimamas darbas iš Ginklų prekeivių.

Ginklų prekeivius ir pačią situaciją su ginklais Serveryje reikia keisti. Tad, tą ir stengsimės spręsti.

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 valandas(-ų), Max_Tosha rašė:

Kas yra siejama Serveryje su ginklais, tas turės įtakos ir Ginklų prekeiviams. Padarysit veiklos Klanams, bet sumažinsit Ginklų prekeiviams. Kiekvienas gali taip idėjas siūlyti žiūrėdamas tik iš savo perspektyvos. Jau geriau tada, kad Klanai galėtų atimti ginklų siuntas iš Ginklų prekeivių.

Žiūrėk tosha, tpklanas pickupe yra neribotas kiekis shotguno, aš tik siulau padaryt kad jis turėtu kieki ir klanams tektu jo atsivezti i klano baze, viskas liktu kaip dabar atsistoji ant pickupo nusiperki 50sg, gp neturi jokios itakos, nesiulau kad ginklu prekeiviai galetu atvezti tuos ginklus, nes paprasciausiai su klanui sukuriuo jie nesutaria gp paprasčiausiai nevežtu sg jiem. Taigi ivygdžius mano idėja turėtume ką veikti laisvu laiku, ir ginklu prekeiviai nei gautu mažiau nei  daugiau darbo. Juk esme kad klaniskis betkuriuo atveju perka sg ant pickupo kai reikia po 50 veiksmui, o didesni kieki vistiek iš gp nes ten pigiau🤗 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...