Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Nico_Johnson

Tplv pavaizduotas ant balto popieriaus lapo

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, 

po @Frankis_Electro konkurso (,,nupiešk sa-mp vaizdą ant balto popieriaus lapo") 

buvau pasipiktinęs konkurso organizatoriui, nes aš tipo piešiau ant ekrano padėjas baltą lapą.

Tikrai bučiau buvęs prizinėj vietoj.

Neturėjau įrodymų, jog aš taip nedariau, bet supratęs jog visiem reikia įrodyti ar aš taip dariau ar nedariau nufilmavau kaip piešiau 

/Tplv. Jei tai tikrai gražiai nusipiešė paspausk  patinką! Piešinys buvo pieštas antrą sykį. Nepilnas nupeštas.

 

 

989d7e7084c00cfd1fe763c8e1dcc804370.png

 

 

hqdefault.jpg?sqp=-oaymwEZCNACELwBSFXyq4

 
                                                                                     2:46Žiūrėti vėliau

 

 

 

image.gif

  • Patinka 16

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ne maziem vaikam daryt tokius konkursus, saunuolis grazus piesinys :)

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai gražu, BET paprastas patarimas ateičiai, kai nupieši darbą, parodyk jį pilnai visą, o ne 1 sekundę...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikiai perteikta ant balto lapo, gražu, palinkėsiu surast teisybę :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labaaai gražu, ir labai patinka, kad mano darbuotojai toki talentingi, keep it up! ❤️

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai atsiprašau, sugedo kamerą. Galvojau įkelsiu komentarą, jog nufilmuosiu kaip nupiešiu ,,Piratų laivą".

Po valandos ruošiausi filmavimui pasižiūriu kamerą, nei įsijungia nei išsijungia mėginau viską. Galėčiau įkėlti per telefoną, bet kokybė būtų labai prasta.

 

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ahh. Viskas būtų išsisprendę jei būtumėte man atsakęs į asmenines žinutes kaip paprašiau parodyti savo kelis darbus, nes jūs teigėte, kad ilgai lankote dailės mokyklą. Jūs nieko man neparašėte iki šiol, tad pagalvojau, kad bandote apgauti, bet tebunie jei jau nufilmavote viskas pasidarė aiškiau. Apie visa kita išspręsime asmeniniuose susirašinėjimuose. (prizas galimais bus gražintas),(bei dalyvis ir taisyklėmis neatitiko, nes buvo parašyta, kad serverio ir forumo slapyvardis turi sutapti, bet...). Tema galima rakinti. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...