Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Tom_Hardy

Peikiu Spec Darbo Pavaduotoja Ernys_Myq

Rekomenduoti pranešimai

Papeikimo anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis:Tom_Hardy
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis:Ernys_Myq 
3. Jūsų kaltinimai:Aš dirdamas savo darba gavau iš oro free isp. ir taip buvau išmestas iš spec pajegu tiesiog buvo toke situacija dauguma degino narkus ir aš i juos tiesiog nevariau nes tai ira neprivaloma ir dirbau gaudžiau pazeidejus nes tuo metu jokio veiksmo nebuvo jis man dave ispejima už nevikima i narku deginima nors pavizdziuj vat vakar niekas net nevare tu narku deginti net pats pavaduotojas ju nevare degint nesuprantu šito daliko ir kita isp. gavau už tai kad saudžiau civilius su klaniškiu nors aš tai nieko nešaudžiau o jis ir nebuvo klaniškis visu pirma buvo mano sulaikitojas tuo metu gaudziau žmogu ir jis sušove i jo mašina ir tuo buvau apkaltintas civiliu saudimu su klaniškiu nors palaukit aš tai nieko nešaudžiau gaudžziau pažeideja o jis pas mane sedejas sulaikitojas kuris buvo nesurakintas sušove i mašina ir buvau priligintas kad neva aš saudau civilius ka daro kitas žmogus kodel mane kaltina aš juk nedidviris kad visus sužiurečiau gaudžiau kita pažejdeja ir bam nu nesuprantu kas šia iviko laukiu pasiaiškinimo is spec pavaduotoja. O direktorius Tai mldc yra +rep 
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: Cia yrodimas kad mano gauditojas buvo nusizenges  https://imgur.com/a/rv6sorz

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visų pirma, visa teisėsauga buvo Narkotikų deginime, o tu vienas pats ANTRĄ KARTĄ NEDALYVAVAI VEIKSME. O du įspėjimus gavai va už ką - Visų pirma, už tai, kad neklausei valdžios, nedalyvavai narkotikų deginime, kai dalyvavo VISI, tuo pačiu nebuvai teamspeake.

Antra priežastis labai aiškiai užfiksuota mano video. " Nusikaltėlio gaudymas " ( nors jis net nebuvo gaudomas, šiaip pastabdei ir nei dėjai staru, nei rakinai, nei bandei ištraukt ) su CIVILIU. Kuris negana to, kad " padėjo " tau dirbti, bet dar ir šaudė į Kito Civilio transporto priemonę. Jeigu tau atrodo, kad gali nereaguoti į savo kolegas ir valdžią, bei važinėti su tuo, kuris šaudo į kitus ir jo NEBAUSTI, tai gali stoti nebent į kokius gaisrininkus ir ten su savo draugeliais išsikalinėti. Valio

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Situaciją pavyko išspręsti taikiu keliu, todėl papeikimas tiesiog atmetamas.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...