Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 69 / 200

Versija: LV 7.2.7

Mode_Wtf

Pristatau - Mode_Wtf

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų tikrasis vardas: Lukas
2. Kiek jums metų?: 18
3. Jūsų gyvenamoji šalis: Lietuva
4. Jūsų gyvenamasis miestas: Mažeikiai
5. Kokioje klasėje/kurse mokotės?: 11 klasė
6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai): Mano pamėgiai tai bandau sportuoti bet masė trugdo 😢 O antras pomėgis vasara su draugais beisboliuka palošt😉
7. Gal ką lankote? Jei taip galite parašyti: Sporto salė 
8. Jūsų zodiako ženklas: Skorpionas
9. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?: Ispanija Latvija Lenkija Vokietija Estija
10. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?: Vienas kaip pirštas ☺
11. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką: Tikrai taip zoologijos sodas galima sakyti pas mane 😉
12. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai: Komedijos Veiksmo
13. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai): Pop
14. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje: Matematika
15. Jūsų gyvenimo tikslas: Bandyti siekti savo profesijos
16. Apibūdinkite savo charakterį: Mano charakteris tai esu linksmas draugiškas mėgėjas pameluoti megstu iš savęs padaryti klaunu kartais išeina kartais ne. O blogas savybės taigi kad nemėgstu atsiprašyti nors esu kaltas taip padariau kad kitas palieka kaltas ir atsiprašo manęs šito tikrai nemėgstu bet gaunas... 😢😈
17.
 Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės)@Fuck_Streets @Mister__Tedis @Liepsna_Fire Šitos žmonės pripažįstu ir gerbiu. 😉
18. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės): Nera man tokiu žmoniu arba tiesog neprisimenu. 😄
19. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?: Dirbu Epi ir leidu gerai laika serveryje😁
20. Kokie jūsų planai gyvenime?: Siekti savo profesijos
21. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą):

FB_IMG_1543964420223.jpg

FB_IMG_1543964511853.jpg

• Patinka 5
  • Haha 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Heyyy, Mode Malonu susipažinti (nors ir ankščiau jaučiu mačiau tavo pristatyma jeigu neklystu) Tiek serve jau žinau esi malonus, galima pakalbėt ir paprikolint :)

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Malonu susipazinti nors ne naujokas.

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sv, daug bendravom ir supratau jog esi išties labai linksmas vyrukas, bet kai reikia gali ir supykti. Sekmės projekte! Jei reiks konors kreipkis. :)

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Zdrf malonu iš vieno miesta esam sėkmes tau čia.

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas, Mode kitaip tariant Lukai, malonu susipazinti, sekmes projekte bei gyvenime :D zinau tau jos nereikia bet still, gaila manes nera tarp gerbiamu zmoniu saraso , tikiuosi irasysi :D, jei reikes pagalbos kreipkis ❤️ 

• Patinka 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas, Lukai. Bleha, kai malonu susipažinti... Žiauriai fainas, linksmas, draugiškas, prikolnas, komunikabilus, žmogus esi. Visada randam bendrą kalbą, esi tikrai atsakingas žmogus, nes jau 3 kadenciją varysi. Tai ką palinkėsiu didžiausios sėkmės. O jeigu reiktu kokios pagalbos, kreipkis ;)

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas, malonu susipažint sėkmės gyvenime, bei projekte :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Opa, malonu tave pamatyti kaip atrodai. Šaunus žmogus esi, linkiu visokeriopos sėkmės siekiant savo tikslų! :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Malonu pamatyti savo direktorių ir daugiau apie jį sužinoti! Jeigu tik reiks kokios pagalbos visada gali kreiptis, nesvarbu kokiu klausimu. Apie projektą gali nieko neklausti, nes esu dar žalias. O šiaip galiu viskuo kitu galiu pagelbėti. Didžiausios sėkmės pareigose. Žinoma didžiausios sėkmės norėčiau palinkėti gyvenime, visada užsibrėžk ir siek tikslų! 

• Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

zdarova karoce uzleksiu koki karta i mazeikius galesi man burgeri nupirk, sekme serve karoce ir siaip.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2019-01-11 at 23:32, Black_Evil rašė:

zdarova karoce uzleksiu koki karta i mazeikius galesi man burgeri nupirk, sekme serve karoce ir siaip.

Okey lauksiu tik svanoka numesk 😋

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.