Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 31 / 200

Versija: LV 7.2.4

Matt_Walst

Prisistatau Matt_Walst

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų tikrasis vardas:  Vadimas
2. Kiek jums metų?: 20
3. Jūsų gyvenamoji šalis:  Lietuva
4. Jūsų gyvenamasis miestas: Vilnius
5. Kokioje klasėje/kurse mokotės?: Baiges mokslus
6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai):  Dirbu, zaidziu krepsini ,  megstu pageimint ypac siaubo zaidimus pvz:(Outlast, resident evil) 
7. Gal ką lankote? Jei taip galite parašyti: -
8. Jūsų zodiako ženklas: Jautis
9. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?:  Anglija, Ispanija
10. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?:  turiu 25 metu 
11. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką:  ne 
12. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai:  siaubo, veiksmo, komedijos, ( vienuole, wrong turn, konstantinas)
13. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai):  Rock, metal  pvz ( Three Days Grace, Bullet for my valentine, Skillet) 
14. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje:  Kuno kultura
15. Jūsų gyvenimo tikslas: is mano tikslu 1/2 yra padarytu  tai 1. buta nusipirkau 2. tai kad nebut darbuotoju o kad tau kazka dirbtu tiesiog noriu sukurt kazka savo 
16. Apibūdinkite savo charakterį:  esu malonus megstu bendrauti su zmonemis, megstu prikolinti nesu pyktibiskas,
17.
 Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės): Kurie supranta prikolus kurie turi savo noru/svajoniu  kurie turi savo nuomene ( neklauso ka kiti sako) 
18. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės):  kurie is saves stato vierhus nors esa vabala kurie bando padaryti kitiem pykta nors patys krenta i duobe 
19. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?:  Mano tikslas serveryje praleisi linksmai laisva mano laika.
20. Kokie jūsų planai gyvenime?: planuoju isilaikyti  C,Ce  teises ir  sekmingai dirbti norima darba 
21. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą):  Cia su draugo augintiniu. https://imgur.com/a/Xnwnbvc

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas labai malonu susipazinti sekmes projekte

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

zdarova vadimai gera merga kaip matau, sekmes zaidziant lv ne siaubo zaidimas bet kai susitiksi su rimciausiais servo dmeriais bus baugu

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas Vadimai, malonu susipazinti, sekmes projekte bei gyvenime, jei reiks pagalbos visuomet kreipkis ;)

• Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.