Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Mister_Deagle

Atsiliepimas apie serverį - Mister_Deagle

Rekomenduoti pranešimai

Na ka gi, labas visiems. Papasakosiu trumpą istoriją, kaip atradau šį serverį, bei kaip sekėsi isižaisti. :) 

Tiesiog vakare, gulėdamas lovoje žiurėjau yuoutūb'ą. Ir kažkaip radau vaizdo įraša, las-venturas.lt stipriausia teisėsauga.Žiurėdamas filmuką mane patraukė atsisiūsti samp'ą. Atsikėliau iš lovos, isijungiau kompiuterį ivėjau i google, atsisiunčiau gta, viskas čiki viska isirašiau. Dabar isijungęs samp'o langą galvoju. Gi aš čia žaidžiau nuo 2013-2015. Pradėjau mastyti koks gi buvo mano paskyros vardas (visgi niekaip neprisiminiau), tiesiog užsidėjau random V_P (mister_deagle) ir prisijungiau į serverį. Užsiregistravau, iš tiesų registracijos sistema paprastutė, aiški, viską lengvai supratau. Atsiradau oro uoste, perskaičiau visus checkpoint'us ir išjau i lauką.Atsisėdau i mašina, pasivažinėjau po miestą. Susidariau gerą ispūdį apie serverį. Tada apvažinėjau tas visas įstaigas, vyriausybė, darbas, telefonas ir t.t. Pirkau telefono saskaitos papildymą ir gavau žinučių iš ,,The_Deus" ar reikią pagalbos? Žinoma neatsisakiau, pabendravom, paklausinėjo kaip kas kur, patarė ką toliau daryti. Paklausė ko tau dabar reikia, sakau ,,Gal mašinos kokios nors pradžiai" ir staiga nulėkėm i mašinų turgų, šitas žmogutis man norėjo iškart nupirkt elegy ar sultaną, tačiau jų nebuvo turgui. Nulėkėm į kitą turgų, jis manęs paklausė ar nori ,,comet" atrėžiau, neturiu pinigų. Ir tada taip žiūriu i ekraną ,,Gavote 157,000e iš The_Deus" aš toks Wat :D Ir taip dar pabendravę kokį gerą pusvaldanį jis pasakė, lekiu padėt kitiems. Tada toliau aš vykdžiau misijas, išsilaikiau ginklų licenzija ir taip po biškiuką isižaidžiau. Didelis bučkis tau Deusai <šypt> 

Kiti administratoriai daugiau suteikit dėmesio naujokams. 

Visos serverio sistemos yra tikrai geros, ypač patiko emigracijų. Seniau man rods reikėdavo pildyti per forumą. 

Klanai-veiksmo tikrai mačiau yra. Paimsit ir mane ane? Lyg dar cbugą ir moku <šypt>. Sakau, sistemos tikrai geros ir vertos dėmesio.

Tik gaila žaidėju kiekis mažokas, serveris tikrai galėtu daugiau. Nesu kažkoks ,,Litankių" rašytojas, bet ka-ką kažkaip, ane? :) 

 Viso draugai

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Normalus atsiliepimas, viską gražiai aprašiai, man patiko. Jeigu jau rašai atsiliepimą, tai tikriausiai užsibūsi šiame projekte ilgiau. Sėkmės. :)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Laurynas_Joma rašė:

Normalus atsiliepimas, viską gražiai aprašiai, man patiko. Jeigu jau rašai atsiliepimą, tai tikriausiai užsibūsi šiame projekte ilgiau. Sėkmės. :)

Ačiū

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas sugrįžęs į mūsų Serverį! :)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2018-12-08 at 13:27, Max_Tosha rašė:

Sveikas sugrįžęs į mūsų Serverį! :)

Malonu ;) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aiškus ir trumpas atsiliepimas. Galbūt galėjai juoda spalva ant teksto uždėti ir pašalinti "pusjuodi" ir jį uždėti reikiamuose vietose ir būtu dar net graži tema! Sėkmės tau projekte, linkiu, kad kažko pasiektum ir, kad čia gerai praleistum laiką! :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...