Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Tadas_Crazy

Čytas Zet_Energy

Rekomenduoti pranešimai

1. Kaltinamajo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė) Zet_Energy
2. Kuom jį kaltinate?: Ridos botas
Oke sakė jis kad naudojo "golf" automobilio moda ir todėl taip yra, tai norėčiau paprieštarauti kadangi jeigu būtų tokios mašinos modas uždėtas tiesiog būtų pati mašina biškį sulindus į žeme ko šioje situacijoje nebuvo ir pradžioje pravažiavo pro mane kaip pro kokį vaiduoklį. Poto kaip įtrenkiau. Poto, sakyti galit kad pabaigoje jis nenaudojo to boto nes apsisuko 360 laipsniu kampu bet vėl gi norėčiau paprieštarauti kadangi tokių botų yra, jeigu reikės galėsiu atsiūsti ir galėsim patestuoti.

3. Vaizdinė medžiaga (Vaizdo įrašaiNuotraukos😞

 

 

xGbMiiY.png

 

Kaip asmuo teigia kad čia buvo dėl mašinos modo tai štai, su savo bičiliu ištestavom ar tai tiesa ir gaila bet kaltimasias meluoja. Ir iš dalies jeigu asmuo ir nenaudojo to ridos boto tada turėjo įsirašęs tank-mode.

Štai kaip atrode kaip testavome.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atgailestauju bet nenaudoju jokio ridos boto, tiesiog esu isikeles 3 golfa vietoj zr-350 ir kadangi jis nera kokybiskas tai jo  baze trumpesne per pirma susidurima man tiesiog rode jog taves net nepalieciau o tu nuskridai, o antra smugi pataikiai tiesiai i sona... Viskas paaiskinama, Realiai jai junkciau ridos bota, junkciau ant naujoko ir sedeciau kitoje masinoje. Banintumet naujoka o as nieko neprarandu. :D sorry broo bet tikrai nesvaigstu.

Stai modo linkas jai ka domina. Adminai pasibandykit :)  (Sekmes pavyduoliam bandant antra karta)

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Tadas_Crazy rašė:

1. Kaltinamajo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė) Zet_Energy
2. Kuom jį kaltinate?: Ridos botas
Oke sakė jis kad naudojo "golf" automobilio moda ir todėl taip yra, tai norėčiau paprieštarauti kadangi jeigu būtų tokios mašinos modas uždėtas tiesiog būtų pati mašina biškį sulindus į žeme ko šioje situacijoje nebuvo ir pradžioje pravažiavo pro mane kaip pro kokį vaiduoklį. Poto kaip įtrenkiau. Poto, sakyti galit kad pabaigoje jis nenaudojo to boto nes apsisuko 360 laipsniu kampu bet vėl gi norėčiau paprieštarauti kadangi tokių botų yra, jeigu reikės galėsiu atsiūsti ir galėsim patestuoti.

3. Vaizdinė medžiaga (Vaizdo įrašaiNuotraukos😞

 

 

Ir nebejuokauk visuomet bunu online tai kaip sakai ka geriau daryti ar bota uzsileisti ir uzmigti, tuomet adminai gales pagauti su /Arbotas

Ar tiesiog kelti paciam rida su golfo modu, uzsileidus muzika ,,Juodas Golfas'' Valgant siemkes :D

 

Esu pries DriftModus tai kaip sakai pats ridos bota drosiu, Tiesiog stengies nuversti ir ale poto primesti ahuel. :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Tadas_Crazy rašė:

1. Kaltinamajo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė) Zet_Energy
2. Kuom jį kaltinate?: Ridos botas
Oke sakė jis kad naudojo "golf" automobilio moda ir todėl taip yra, tai norėčiau paprieštarauti kadangi jeigu būtų tokios mašinos modas uždėtas tiesiog būtų pati mašina biškį sulindus į žeme ko šioje situacijoje nebuvo ir pradžioje pravažiavo pro mane kaip pro kokį vaiduoklį. Poto kaip įtrenkiau. Poto, sakyti galit kad pabaigoje jis nenaudojo to boto nes apsisuko 360 laipsniu kampu bet vėl gi norėčiau paprieštarauti kadangi tokių botų yra, jeigu reikės galėsiu atsiūsti ir galėsim patestuoti.

3. Vaizdinė medžiaga (Vaizdo įrašaiNuotraukos😞

 

 

xGbMiiY.png

 

Kaip asmuo teigia kad čia buvo dėl mašinos modo tai štai, su savo bičiliu ištestavom ar tai tiesa ir gaila bet kaltimasias meluoja. Ir iš dalies jeigu asmuo ir nenaudojo to ridos boto tada turėjo įsirašęs tank-mode.

Štai kaip atrode kaip testavome.

 

Lygiai taip pat man rode kaip nuo 14s iki galo video. tik kad tu atsiradai mano masino gale.

Ir nebesimetyk redaguodamas savo teisinius nes, parodymai kas 15min keiciasi :D pasimetes kazkoks, ar tiesiog piktas jog nelabai kazkas paeis.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...