Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Tony_Puma

Pristatau Tony_Puma

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų tikrasis vardas:  Giedrius
2. Kiek jums metų?: 19 metų šiuo metu.
3. Jūsų gyvenamoji šalis: Lietuva.
4. Jūsų gyvenamasis miestas: Marijampolė
5. Kokioje klasėje/kurse mokotės?: Dirbu. Cie LT Forge firmoja.
6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai): Gyvenu su šeima, dirbu, laisvu laiku sdž prie kompo arba būnu su draugais :) 
7. Gal ką lankote? Jei taip galite parašyti: Nieko.
8. Jūsų zodiako ženklas: Jautis.
9. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?:  Norvegija. 
10. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?: Taip turiu dvi seses ir vieną brolį. Esu iš visų jauniauses. 
11. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką: Ne neturiu.
12. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai: Filmų žiūriu nelabai bet patinka veiksmo, su garsiais aktoriais kaip Steven Seagal
13. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai): Angliškos, lietuviškos "Repas" "Pop'as"
14. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje: Dailė :D 
15. Jūsų gyvenimo tikslas: Būti savimi. Ir jokiais būdais gyvenime nepasikeisti.
16. Apibūdinkite savo charakterį: Hmmm esu linksmas, draugiškas, prikolnas, griežtas, supratingas, vikrus, paklusnus. 
17.
 Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės):  Paprastus tie kurie nepasikėlę ir moka būti savimi prie kitų. Patinka žmonės turintys vieną veidą. 
18. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės):  Trumpai ir aiškiai, tie kurie turi kelis veidus, (Išsamiau): Kaip stovi su juo dviese jis tau draugas, atvaro jo kitas draugas ir tada tu tampi jo priešas.
19. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?: Šiuo metu esu naujokas, bet tikslų turiu daug bet pagrindinis turėti savo vietą čia ir sutarti su serverio žaidėjais taip jog jie tik geru atsilieptų apie mane.
20. Kokie jūsų planai gyvenime?: Tobulėti ir lipti į viršų o ne kristi žemyn. 
21. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą)
http://www.part.lt/perziura/bd9155ccccd819d1d4c23a29a03251a8254.png (Daryta 2018.12.07)
http://www.part.lt/perziura/7f6ad92dd42748204d1da8a88b899196870.jpg

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Giedriau, malonu susipazinti, sekmes projekte ir gyvenime, jei reikes pagalbos visuomet kreipkis!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, Giedriau , manau mes ir realybė pažįstami :D Sėkmės projekte bei žaidime :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   3 nariai

×
×
  • Kurti naują...