Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Deividas_Britas

Šratasvydžio nuo šaknų patobulinimai

Rekomenduoti pranešimai

Spoiler
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Deividas_Britas
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui
  • Kokia tai sistema?: Šratasvydžio
  • Kodėl tai yra naudinga?: Suteiks daugiau veiklos, įdomybių šratasvydyje.
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Aprašysiu žemiau.

Sveiki. Pradėsiu nuo to, kad mano nuomone serveryje šratasvydis šiuo metu yra labai nuobodus, kuriame sunku privilioti žaidėjus ateiti į jį pasišaudyti, todėl sumąsčiau begalybę idėjų, kurios pagyvintų šratasvydžio sistemą.

  1. Visų pirmiausias ir reikalingiausias atnaujinimas yra - žemėlapio atnaujinimas. Dabar žemėlapis buvo įkeltas dar tuomet, kai aš čia skriptinau. Praėjo kokie 3 metai tikrai, tai manau, kad žaidėjams tas žemėlapis yra mintinai žinomas, atsibodęs ir pripažinkime, kad jis tikrai nėra tobulas. Mano pasiūlymai:
    1. Sukurti ne vieną, o pvz 10 skirtingų šratasvydžio žemėlapių.
    2. Žemėlapiai random laiku (pvz. kas 20 sužaistų roundų arba kas 30 min.) keistųsi.
  2. Man patiktų jei būtų galimybė ateiti į mėsmalės šratasvydį. Pvz: padaryti skirtingus šratatsvydžio tipus (lyg būtų atskiri CS serveriai), kur viename komandinis žaidimas yra, kitas būtų tik HSDM (padaromas damage tik šaunant į galvą ir mirtis iš vieno hit), galimybė pasišaudyti su minigun'ais, rocket launcheriais, minuoti bombas, mėtyti granatas, dūmines granatas - visa tai suteiks naujų ir daug didesnių, geresnių galimybių šratasvydžiui.
  3. Galimybė žaidėjams sukurti tournament. Atėjus į šrataisvydį galėtum sukurti tournament savo pasirinktame šrato tipe (team, hsdm, minigun ir pnš). Žaidėjas nustatytu prizus: pvz: komanda laimėjus 10 matchų laimi įvesta sumą pinigų, žaidėjas su minigun nušovęs 50 žaidėjų be mirties laimės įvesta sumą pinigų, pirmas žaidėjas padaręs 50 headshotų laimės įvesta sumą pinigų.
  4. Kaupti šrato XP ir galimybė su jais gauti daugiau privilegijų, juos iškeisti į prizus. Pvz: turėdamas y XP gali laimėjas matchą laimėti lagaminų.
  • Patinka 9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirma idėja tikrai gera už, antra nelabai idomu su tais minigunais, 3 labai gera nes ateina tokiu kurie šaudo tik su mp5, 4 irgi puiki idėja už.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunios įdėjos. Aš už. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau reikia atnaujinimu sratui, as uz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Po kelių pasiūlymų pagaliau į šratą įdėjo sg 30 kulkų, ką jum neužtenka? :D Užteks dabar šratui atnaujinimų vėl kokius 2 metus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai sugalvota. Manau pagyvintu šratasvydi. (Čia tik mano nuomonė). Aš už.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Realiai jo, gal tada būtu bent jau įdomu ateit ir pasišaudyt, nes dabar tai tikrai neįdomu, o ten eina tik tie, kas nori išmėgint čytus (kalbu ne apie visus).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   3 nariai

×
×
  • Kurti naują...