Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Tadas_Crazy

Čytas Dovydas_Malbaro

Rekomenduoti pranešimai

1. Kaltinamajo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė😞 Dovydas_Malbaro
2. Kuom jį kaltinate?: F12 aim naudojimas (galiu klysti todėl čia įkėliau)
Vietos:

nuo 0:24 sekundės kaip šovė į Tom_Hardy, atrodė kaip f12 aimas vestų į ta kūna.
nuo 0:27 sekundės matote kad atrodo kad tas aimas mėgina taikyti į ta vairuotoja
nuo 0:33 sekundės pažiūrėkite trassa (https://imgur.com/a/b0uPvbu)

3. Vaizdinė medžiaga (Vaizdo įrašaiNuotraukos😞

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 41 minutes(-čių), Tadas_Crazy rašė:

1. Kaltinamajo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė😞 Dovydas_Malbaro
2. Kuom jį kaltinate?: F12 aim naudojimas
Vietos:

nuo 0:24 sekundės kaip šovė į Tom_Hardy, atrodė kaip f12 aimas vestų į ta kūna.
nuo 0:27 sekundės matote kad atrodo kad tas aimas mėgina taikyti į ta vairuotoja
nuo 0:33 sekundės pažiūrėkite trassa (https://imgur.com/a/b0uPvbu)

3. Vaizdinė medžiaga (Vaizdo įrašaiNuotraukos😞

 

Koks tau čia aimas, butu aimas bučiau visur pataikęs vairuotojui žala padares, o dabar čia jokio aimo nematau  kiek kulku pro šoną praeina. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Dovydas_Malbaro rašė:

Koks tau čia aimas, butu aimas bučiau visur pataikęs vairuotojui žala padares, o dabar čia jokio aimo nematau  kiek kulku pro šoną praeina. :)

Tai savo vidosa numesk dw? Butu smagu pažet nes stebuklai kaip žiuriu čia aiškiai matosi kad i žeme šoviai dar kokiu atstumu ir hp nusiima keista ne? Pažek tau dar apibrauke kur matosi kad i žeme šoviai kokiu atstumu ir hp dingo ir dar suletino ta vieta sekmes  :)  P.S Sailent aimo veikimo principas nebutent visas pataikit turi gali 1 kita kulka pro šona praeit bet dauguma pataikai Hotas žinos :)  o ten kur apibrauke ta vieta kur i žeme šoviai ir man hp nusiime dar kokiu atstumu buvau tai galiu 100% sakit kad sailentas, Gali buti ir paeditintas koks F12 aimas nes vietomis ir vedžioja :( 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Tom_Hardy rašė:

Tai savo vidosa numesk dw? Butu smagu pažet nes stebuklai kaip žiuriu čia aiškiai matosi kad i žeme šoviai dar kokiu atstumu ir hp nusiima keista ne? Pažek tau dar apibrauke kur matosi kad i žeme šoviai kokiu atstumu ir hp dingo ir dar suletino ta vieta sekmes  :)  P.S Sailent aimo veikimo principas nebutent visas pataikit turi gali 1 kita kulka pro šona praeit bet dauguma pataikai Hotas žinos :)  o ten kur apibrauke ta vieta kur i žeme šoviai ir man hp nusiime dar kokiu atstumu buvau tai galiu 100% sakit kad sailentas, Gali buti ir paeditintas koks F12 aimas nes vietomis ir vedžioja :( 

Tai,  kad aš nefilmuoju, ir negaudau žmoniu. Sakyk tu ką nori, bet esme kad aimo gyvenimes nesu turejas, tai pačiam įdomu pasidarė, žaidžiu be aimo o įtariamas, kad jį naudoju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 valandas(-ų), Dovydas_Malbaro rašė:

Tai,  kad aš nefilmuoju, ir negaudau žmoniu. Sakyk tu ką nori, bet esme kad aimo gyvenimes nesu turejas, tai pačiam įdomu pasidarė, žaidžiu be aimo o įtariamas, kad jį naudoju.

Atsimenu ir mano tokie atmazai kaškada budavo seni geri laikai viska taipat sakidavau nenaudoju nieko bugai hujugai žinai bet nevisi žinai durni sunku jau su tom poemom apgaut xd :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 22 minutes(-čių), Nicky_Romeo rašė:

Atblokuokit joks Aimas,seni tu aimo nematęs stobal.

Neuzblokavo, bet esmė tame, kad 5 kulkos pro šona ir sako aimas😂😂

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Dovydas_Malbaro rašė:

Neuzblokavo, bet esmė tame, kad 5 kulkos pro šona ir sako aimas😂😂

Galvojau bloką, bet vistiek nu čia visokiu yra visokiu reikia :D

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...