Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Einaras_Bmw

[Apklausa] Kurios firmos valdžia šiuo metu geriausiai atlieka savo darbą?

Kurios firmos valdžia šiuo metu geriausiai atlieka savo darbą?  

76 nariai balsavo

  1. 1. Kurios firmos valdžia šiuo metu geriausiai atlieka savo darbą?

    • Policija (Erikas_Respect, Felipe_Sanchez)
    • Specialiosios Pajėgos (The_Vilmantas)
    • Ginklų prekeiviai (Tadas_Crazy, Jeremy_Soprano)
    • Taksi (Sim_Gint, Arunas_Ferrari)
    • EP išvežiotojai (Duff_Silva)
    • Medikai (Airis_Space, Mode_Wtf)
    • Mechanikai (Goda_Vello, Jack_Mouse)
    • Tolimųjų reisų vairuotojai (Rokas_Venta, Robertas_Bond)


Rekomenduoti pranešimai

GgL6ZMn.png

Kurios firmos valdžia šiuo metu geriausiai atlieka savo darbą? Kodėl?

Apklausos turbūt visais laikais buvo rengiamos, kadangi tokiu būdu galima surinkti duomenis apie vieną ar kitą dalyką. Taip pat tokiu būdu galima išgirsti pastebėjimų ir įvairių minčių, kurie padėtų siekiant geresnių rezultatų. Žinoma, taipogi man Jūsų nuomonė yra labai svarbi, todėl ir surengiau apklausą, jog išgirsčiau Jūsų nuomonę iš Jūsų perspektyvos. Apklausa yra vieša, taip pat rašant nuomonę apie vieną ar kitą valdžią - privaloma laikytis skilties taisyklių. 

kZp6Cu8.png

KONKURSAS FIRMŲ VALDŽIAI!

Žaidėjų nuomone, kurią firmą išrinks geriausia (surinks daugiausiai balsų, balsai neskaičiuojami iš komentarų, o tik iš apklausos viršuje) laimės 500.000 € į darbo seifą. 

KONKURSAS KOMENTATORIAMS!

Visi, kurie pakomentuos šioje temoje apie vieną ar kitą firmos valdžią, įvardys kodėl ji yra geriausia šiuo metu ar pasakys ir kažkokią kritiką: random.org būdu bus renkamas žmogus, kuris laimės 250.000 € (tik komentatoriams)

• Apklausa vyksta iki 2018/12/17 17:00
• Firmų valdžiai draudžiama prašyti balsų, jog balsuotų už juos. Žaidėjai turi patys nuspręsti. 
• Apklausa yra vieša.
• Atsakant į šią temą - griežtai draudžiama pažeisti forumo taisykles (pažeidus - galimai būsite nubaustas forumo moderatorių įspėjimais)
• Nuomonės turi būti argumentuotos, jeigu neturite ką parašyti apie firmą - tada tiesiog sudalyvaukite apklausoje viršuje.

 

Ačiū už Jūsų sugaištą laiką!
Jūsų nuomonė man yra labai svarbi.

  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

TR vairuotojų valdžia, nes  jie ir padeda ir gerame stovyje firmą laiko, labai malonūs valdžios atstovai ypač Robertas.

  • Patinka 2
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš neutralių darbų, balsuočiau už TRV, nes ir pati valdžia nėra labai šviežia (poste normaliai laiko), ir šiaip ganėtinai aktyvi, tad balsas jiems.

  • Patinka 2
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esu įsitikinęs, jog šiuo metu Spec. Pajėgos atrodo puikiai. Turime pagrindą darbuotojų, kurie būna aktyvus, tačiau prie jų prisijungia naujokai ir taip didiname savo darbuotojų sąrašą. Vilmantas - Puikiai tvarkosi, garsiai kalba, visi girdi ir klauso, nėra taip jog kažkas jo ne klausytų. Kolegos yra aukšto lygio, galima maloniai pabendrauti ir kartu dirbti, na manau Spec. Pajėgos yra man šiuo metu geriausias ir maloniausias darbas, kiek teko dirbti.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Spec pajėgos manyčiau, nes tik Vilmantas gavęs direktorių bando įrodyti jog jis to vertas ;) 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano manimu, jog aktyviausiai, bei geriausiai atlieka savo darbą "Tolimųjų reisų vairuotojai" 

Kodėl? Per Lapkričio/Gruodžio mėnesius užsisakinėjau forume "Sportinių automobilių turgus"

išviso  3 mašinas ir per 1-5 minutės pacituoja, jog priima užsakymą. Labai aktyviai, bei greitai atveža mašinas.

Dar neseniai dirbau TRV pas juos išbuvau savaitė, palikau darbą, nes turėjau reiklų realybėje.(Buvau neaktyvus savaitė).

Šia firmą @Robertas_Bond ir @Rokas_Venta daro aktyvią, bei geriausią. (Mano manymu).

 

 

  • Patinka 2
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Realiai aš balsuoju už PD, nes Erikas vos gavęs valdžia atgaivino PD, pasiėmė puiku pavaduotoja. Valdžia rūpinasi darbuotojais, kaip ir šiandien Teamspeak programoje išaiškino apie rangų sistema visiems darbuotojams ir leido jiems pasakyt savo nuomonę ar tai patinka ar ne. Kolkas tikrai viskas puiku. 

  • Ačiū! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano nuomone, tai geriausia valdžia buvo EPi pas @Fuck_Streets, kadangi firma buvo visada aktyvi, netruko darbuotojų, buvo geros ir dažnos veiklos.. Šiuo metu, gerai valdančios valdžios, nelabai ir matau, išskirčiau gal labiau TRV valdžią, nes taip pat netrūksta darbuotojų, bet anyway. #PrieStreetaBuvaGereu.

  • Patinka 2
  • Ačiū! 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano manymu geriausiai su firma darbuojasi GP direktorius ir jo pavaduotojas. Dauguma tikėjosi, kad vėl bus kaip praeitą sykį, kai direktorius neišbuvo net minimalaus laikotarpio, tačiau jis įrodė, jog tikrai gali gerai vadovauti darbuotojams ir firmai atnešti gerų rezultatų. Kiek žinau GP direktorius aktyviai grobia pastatus ir bando bent šiek tiek atnešti veiksmo į tą rutiną. Kas yra labai gerai. Yra šiek tiek ramesnis nei pastarieji GP direktoriai, kiek tai yra gerai būtent šiai firmai aš nežinau, nes ne man spręs. Tikrai aktyvus, kas manau yra svarbiausias pliusas atstovaujant būtent šiai firmai. Matosi, kad pagaliau į GP firmos direktorių išrinkome gerą direktorių, kuris tikiuosi dar išliks ilgai tokiu aktyvių ir perspektyvių direktoriu.

@Tadas_Crazy @Jeremy_Soprano 

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Balsuoju už TRV valdžią. Kadangi dirbu šioje firmoje, matau, jog tiek direktorius, tiek pavaduotojas atlieka visas savo, kaip vadovų funkcijas tinkamai. Žinoma, tobūlėjimui ribų nėra, tačiau matoma firmos vadovų motyvacija ir noras tobūlėti nepalieka jokių abejonių renkantis tarp visų firmų vadovų, o ir balsuoti už tokius, kurie postus gavo visai nesenai ir dar nėra nė surinkę pastovios darbuotojų komandos, mano požiūriu yra šiek tiek nelogiška.

  • Patinka 2
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Balsuoju už tolimųjų reisų vairuotojus, jau ganėtinai ilgai Rokas sugeba atlikti savo kaip direktoriaus darbą. Kuro nestinga, ganėtinai įdomu dirbti.

  • Patinka 4
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano akimis geriausias variantas būtų - Tolimųjų Reisų Vairuotojų direktorius Rokas_Venta, todėl vienareikšmiškai savo balsą atiduodu jam.  Kodėl? Nes šis žaidėjas jau ilgai laiko šitą postą ir stengiasi savo darbą atlikti nepriekaištingai, dar nėra baustas įspėjimu, laikosi visų nuostatų. Nesakau, kad ir kiti direktoriai blogesni už jį, visi yra šaunūs ir gerai atliekantys darbą. Šaunuoliai, taip ir toliau laikykite savo postus.

  • Patinka 2
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

na pagal viska manau tai siuksleveziai, las-venturas mieste ilga laika nemates siuksles(gal burba arba slashas tokie +-) o masinu pilna tad mechai turi sava darba vygdyt 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

GgL6ZMn.png

Apklausos rezultatai

Praėjo apklausa ir iš karto noriu pasidžiaugti rezultatais. Balsavime dalyvavo 70 žmonių, o komentarų sulaukėme kiek mažiau, tačiau vis tiek smagu, jog įsitraukėte ir išreiškėte savo nuomones. Visą laiką balsavimas vyko gana apylygiai, o galiausiai nugalėjusi firma išryškėjo pernoko kitas firmas 5 balsais.

Geriausia firmos balsavimas

Tolimųjų reisų vairuotojai - 19 balsai
Spec. Pajėgos - 14 balsai
Ginklų prekeiviai - 10 balsai
EP išvežiotojai - 7 balsai
Policija, Medikai, Mechanikai - 5 balsai
Taksi - 4 balsai

Tad, geriausią firmą žaidėjai išrinko Tolimųjų reisų vairuotojus ir jų valdžią @Rokas_Venta, @Robertas_Bond. Šaunuoliai, einate teisinga kryptimi, taip ir toliau! Į seifą gaunat 500.000 €

Komentaro rinkimas, kuris laimi 250.000€

Iš 12 komentarų random.org programa išrinko 5 komentarą, kurį rašė @Nico_Johnson. Susisiek su manim žaidime per 48 valandas ir atsiimk 250.000 € prizą.

 

Visiems dalyvavusiems apklausoje - didelis ačiū!

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...