Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Tadas_Crazy

Tom_Hardy(Tadas_Crazy) užblokavo John_Nike

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Tom_Hardy (Tadas_Crazy)
2. 
Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: John_Nike
3. 
Užblokavimo priežastis?:Čytinimas
4. 
Papildomi komentarai: Sveiki, nežadu rašyti litanijų, tiesiai šviesiai surašysiu ir jum ir man patogiau bus.
Auto (atkreipkite dėmesį kad kaltinamasis turi extra-ws tai faktas ir tada kaip šauna su savo tuo auto cbugu, tas c-bug'as gi šaus visados tiesiai ir todėl atrodo kad tas ginklas šokinėja kaip per kokias bangas :D ) kurį galite pamatyti - Visame video

Nametag kurį galite pamatyti - 0:00 - 0:50
Extra-Ws kurį galite pamatyti - 0:55 - 1:00
Extra-Ws kurį galite pamatyti - 1:03 - 1:50
Auto ar kažkas tokio kurį(žiūrėkite /mygtukas) galite pamatyti - 1:05 - 1:11
Extra-Ws kurį galite pamatyti - 1:14 - 1:27  (Iš Diego perspektyvos - SPAUSTI ČIA)
5. 
Vaizdiniai įrodymai, įrodantys žaidėjo kaltę:

 

  • Patinka 5
  • Naudinga! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Koks dar extra :DDDD apie ką mes kalbam chebra :DDDD o dieve....crazy, kad tu sukrenti kai aš šaudau su 50 fps, o tu su 350fps tai neiškok ten kur nereikia smegenu ok.O dėl wh tu galvoji aš tavęs ten nemačiau ;DDDD tik pribėgau arčiau duobės ir iškart mateisi....Ir įkelk visą pilną video, o ne iškarpęs :DDD ten kur kelis kartus už duru campinai ir nepamačiau  gal 3x iš eilės nušovei:DDD apgailėtini įrodymai.Be to, kaip sakai, kad extra pasižėkit kai aš duobėj buvau kulkos ėjo į kojas o ne į galvą extra sako :DD. 

  • Patinka 3
  • Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 19 minutes(-čių), John_Nike rašė:

Koks dar extra :DDDD apie ką mes kalbam chebra :DDDD o dieve....crazy, kad tu sukrenti kai aš šaudau su 50 fps, o tu su 350fps tai neiškok ten kur nereikia smegenu ok.O dėl wh tu galvoji aš tavęs ten nemačiau ;DDDD tik pribėgau arčiau duobės ir iškart mateisi....Ir įkelk visą pilną video, o ne iškarpęs :DDD ten kur kelis kartus už duru campinai ir nepamačiau  gal 3x iš eilės nušovei:DDD apgailėtini įrodymai.

O iškur tu žinojai kad aš buvau būtent 2/3 kartus už durų, jeigu kaip ir minėjai, tu manęs net nematiai. Nors aš galėjau pasislėpti kur nors kitur, daleiskim prie shotgun'o, duobėje.

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 43 minutes(-čių), Crazy_Tadas rašė:

O iškur tu žinojai kad aš buvau būtent 2/3 kartus už durų, jeigu kaip ir minėjai, tu manęs net nematiai. Nors aš galėjau pasislėpti kur nors kitur, daleiskim prie shotgun'o, duobėje.

 

Nes ketvirtą kartą bėgdamas berods pamačiau kad jau ten campini :DDD sako iš kur matei....

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...