Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Tom_Hardy

Peikiu Alcapone_Pablito

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis:Tom_Hardy
2. Administratoriaus slapyvardis:Alcapone_Pablito 
3. Administratoriaus nusižengimas:Free mute nesuprantu kur aš ji ižeidžiau pavadindamas naru juk toks darbas ir narai kurie po vandeniu nardo ir jieško ivaireusiu daliku bei ir hobis buna nardit po vandeniu kaip pavizdis Alcapone :) O kur čia ižeidimas  Alcapone xd   
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumąhttps://imgur.com/a/z4a57v9

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu tai nuo kada naras yra ižeidimas tu man pasakyk xd  Nors žinai kas naras ira žmogus kuris nardo po vandeniu tai kur tau čia ižeidimas Ble iki ko nusiritom :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 47 minutes(-čių), Tom_Hardy rašė:

Nu tai nuo kada naras yra ižeidimas tu man pasakyk xd  Nors žinai kas naras ira žmogus kuris nardo po vandeniu tai kur tau čia ižeidimas Ble iki ko nusiritom :) 

Esi, kaip ir suaugęs žmogus, bet protas pas tave velkasi iš paskos. Aš nesu naras, ir nenardau - todėl tai mane žeidžia.

  • Patinka 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 16 minutes(-čių), Alcapone_Pablito rašė:

Esi, kaip ir suaugęs žmogus, bet protas pas tave velkasi iš paskos. Aš nesu naras, ir nenardau - todėl tai mane žeidžia.

Ble jei tau Čia tokie žodžiai ižeidimai NES NARAS NERA TIKRAI IŽEIDIMAS tai kaip tu ivertinsi tokius žoddžius C iulpk B ybi ka mane ir tokie žodžiai žeidžia bet Max_Tosha atsake tai tera pasiulimas XD 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Jeo_Vega rašė:

Sori, bet tu supranti pats ką per pavyzdį davei? Tu davei pasiūlymą **** *****, o tu ji pavadinai naru, nematai skirtumo? 

tai kad naras nera ižeidimas xddddd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Tom_Hardy rašė:

tai kad naras nera ižeidimas xddddd Ir aš nesuprantu kaip aš ji galejau ižeist jei jis ir yra Naras nes jis man yra naras ir viskas tai kaip as ji daugiau turiu vadinti jei jis man naras yra ble Alcapone Naru gimes Free Adminu netapsi  Va todel jis man naras ir yra o Arti jei nori gali pasiklaust Max_Toshos kad Naras nera ižeidimas tai tiek ;) 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2018-12-18 at 15:21, Tom_Hardy rašė:

tai kad naras nera ižeidimas xddddd

Įprastai būtų administratorius baudžiamas, bet kažkieno giliu įsitikinimu, kai „kažkas“ tikrai jokiais įmanomais būdais naudojantis žodynais nėra joks įžeidimas ir jam galima taip rašyti - nebus baudžiamas.

Mažiau šūdų rašykit. Ir mažiau susireikšminkit. Ačiū labai.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...