Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.7


Edas_Bmw

Edas_Bmw banned Ryan_Hansas

Rekomenduoti pranešimai

 

UŽBLOKAVIMO APELIACIJOS ŠABLONAS
(2018-11-11)

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Edas_Bmw
2. 
Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Ryan_Hansas
3. 
Užblokavimo priežastis?: čytinimas [ aimas ] 
4. 
Papildomi komentarai: paziurek kai deusas ilindo paskutini karta ir greit isejo piso kulka jam is uz sienos tik nedave dmg, nes bbz tiesiai droze o tada kita kulka 90 laipsniu piso i siena. O tam pirmam video paskutine kulko piso i kita puse ir mire tas, susiletink antra video ant 0,25 ir nuo 1,13 ziurek bbz 
5. 
Vaizdiniai įrodymai, įrodantys žaidėjo kaltę:

 

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

bet matos tu dievulio nubaustas, arba tu pirmą kart sampą žaidi, arba tu bandai prisikabint prie bet ko, kad tik man pakenkt. 

pirmam video vpš nematau prie ko galima prisikabint, čia tas pats kai sprogsta mašina ir žmogus ant žemės pradeda šliaužiot, arba kai su mašina žmogų nutrenki ir rodo, kad jis atsikelimo animacijoj nors iš tikrųjų bėgioja, tau rodomas animacijos nuo man rodomų buvo skirtingos kai mane partrenkė, todėl ir kulka buvo kreiva. 

antra video jeigu vpš būtų buvęs aimas, tai ir paskutinė kulka būtų buvus kreiva, o ne nuėjus tiesiai į sieną. nuėjo kreivai nes ji jau buvo pataikyta, o deusas atsidūrė kitoj pozicijoj, visa tai gan aiškiai matosi dmg informeryje. va jei tu zlibukas nematei:

iNzwXBz.png

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Edai a tik ne vel su savo 20fps filmuoji Gi ble mačiau dviračius stumdai ruskinius gal normalu pc nusipirksi kai nusiirksi parašik nebečitynsiu :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 minutes(-čių), Tom_Hardy rašė:

Edai a tik ne vel su savo 20fps filmuoji Gi ble mačiau dviračius stumdai ruskinius gal normalu pc nusipirksi kai nusiirksi parašik nebečitynsiu :) 

apie 20 fps ne tau tikrai kalbet, o ir profesoriaus nuomones tikrai neklausiau kuris su sobo aimo ir auto losia tai tiek :>>

prieš 15 minutes(-čių), Ryan_Hansas rašė:

bet matos tu dievulio nubaustas, arba tu pirmą kart sampą žaidi, arba tu bandai prisikabint prie bet ko, kad tik man pakenkt. 

pirmam video vpš nematau prie ko galima prisikabint, čia tas pats kai sprogsta mašina ir žmogus ant žemės pradeda šliaužiot, arba kai su mašina žmogų nutrenki ir rodo, kad jis atsikelimo animacijoj nors iš tikrųjų bėgioja, tau rodomas animacijos nuo man rodomų buvo skirtingos kai mane partrenkė, todėl ir kulka buvo kreiva. 

antra video jeigu vpš būtų buvęs aimas, tai ir paskutinė kulka būtų buvus kreiva, o ne nuėjus tiesiai į sieną. nuėjo kreivai nes ji jau buvo pataikyta, o deusas atsidūrė kitoj pozicijoj, visa tai gan aiškiai matosi dmg informeryje. va jei tu zlibukas nematei:

iNzwXBz.png

Šaudei tiesiai tada Deusas į kitą sienos pusė perėjo ir tada tu magiškai pisai ten dvi kulkas ? 

  • Patinka 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Edas_Bmw rašė:

apie 20 fps ne tau tikrai kalbet, o ir profesoriaus nuomones tikrai neklausiau kuris su sobo aimo ir auto losia tai tiek :>>

Šaudei tiesiai tada Deusas į kitą sienos pusė perėjo ir tada tu magiškai pisai ten dvi kulkas ? 

apie kokias dvi kulkas tu čia šneki raimondai

vBBfzGU.png

YAUKV3l.png

Y6xb9jI.png

 

i mygtukus ziurek cia neirodynejas kad dievas egzistuoja

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Ryan_Hansas rašė:

apie kokias dvi kulkas tu čia šneki raimondai

vBBfzGU.png

YAUKV3l.png

Y6xb9jI.png

 

i mygtukus ziurek cia neirodynejas kad dievas egzistuoja

 

Tai tu man paaiškink šaudei tiesiai į tą icona ir Deusas į kitą pusė perėjo ir ten pisai kulkas tai ką tu čia dar išradineji bbž

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 14 minutes(-čių), Edas_Bmw rašė:

Tai tu man paaiškink šaudei tiesiai į tą icona ir Deusas į kitą pusė perėjo ir ten pisai kulkas tai ką tu čia dar išradineji bbž

bet tai tu nesigaudai sampe matosi, nujo ko tikėtis kai su tokiu mediniu gta žaidi, daugiau nei metus žaidi šitam serve, ir dar nepagavai, kad sampas bugovas žaidimas, sukurtas prieš 15 metų. 

pro aimas čia neveikia, vadinasi pro sienas šaudyt neina, tuomet vienintelis paaiškinimas tai, kad kulka buvo pataikyta labai panašiu momentu, kaip ir deusas paspaude enter, todel parode, kad kulka piso i siena, nes ji jau buvo patiakyta i deusa, kai jis atsirado visai kitoj pozicijoj. eik patestuok cia neisradinejas savo religijos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pataikei tada dar tada jis atsirado kitoj puse tada iš guno išove dar dvi kulkos ?;;D:D:D:D:D:D tu savo hebrai gali pasakot ,kad nečytini ,bet ne man

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai nufipmuok is stebeti ar kulkos i siena eina

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šitam točnai admina atimti reikia, jau 2 free banas, tokias nesamones reiktu kelt i cyteriu duomenų bazę.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 9 minutes(-čių), Orange_Nike rašė:

Šitam točnai admina atimti reikia, jau 2 free banas, tokias nesamones reiktu kelt i cyteriu duomenų bazę.

Du free banai ir kiek priimtu? ;>> paverkiam paverkiam idomiau gyvent bus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...