Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Tom_Hardy

Peikiu Alcapone_Pablito

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: Tom_Hardy
2. Administratoriaus slapyvardis: Alcapone_Pablito
3. Administratoriaus nusižengimas: Free mute Nuo kada pasiulimas yra ižeidimas  Alcapone kaip žiuriu negaila admino tau bet nieko max toshai numeciau tuos du ppk tai nujims tau ir nauja prasisiusi Iš mamos ane agi gaila xd 
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:https://imgur.com/a/x1bFtsy 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

http://www.part.lt/perziura/05ea848b37a5047bcb3806a830983fec643.png

@Max_Tosha tai toki žodžiai, kaip ,,čiulp.k byb.y" yra toliaruojami? Aš augu normalioje šeimoje, ir pas mane vulgarūs žodžiai nėra naudojemi, ir tai pamačius mane vemti verčia ir žeidžia, todėl jūs man paaiškinkit asmeniškai, kodėl tai turėtų nebūti įžeidimas, o pasiūlymas, čia tikriausiai tyčiojėties?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ne tu girtas ar taip apsidaužes normalioj šiaimoj tu ble giveni Lietuvoje Mokykloje ar gatveje ir internete dar ne to prisiklausai o juo labaiau Ts tai cj lakstai i tulika kas minute kad vemt verčia cj mokykloje is tuoleto dar neišeini ne Alcapai eik prisesk nebelošk to sampo Vemt mat ji verčia Kai parduotuvei tau kanors siulis sakik atsiprašsau pone jus mane žeidžiate gerai ok dw nebekomentuosiu graudus esi ( Niurkt Niurkt) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 9 minutes(-čių), Tom_Hardy rašė:

ne tu girtas ar taip apsidaužes normalioj šiaimoj tu ble giveni Lietuvoje Mokykloje ar gatveje ir internete dar ne to prisiklausai o juo labaiau Ts tai cj lakstai i tulika kas minute kad vemt verčia cj mokykloje is tuoleto dar neišeini ne Alcapai eik prisesk nebelošk to sampo Vemt mat ji verčia Kai parduotuvei tau kanors siulis sakik atsiprašsau pone jus mane žeidžiate gerai ok dw nebekomentuosiu graudus esi ( Niurkt Niurkt) 

Tai tu skirk normalų pasiūlymą nuo ,,čiulp.k by.b.y" gerai ponuli. Viskas su tokio žemo intelekto žmogumi daugiau nebešneku, eik burną išsiplauk, besarmati.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neįžvelgiu Administratoriaus nusižengimo. *Administratorius Tom_Hardy nubaustas. Nepagarba serverio žaidėjams.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...