Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Frankis_Electro

Kalėdiniai parašai | Frankis'Electro

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi. Sumasčiau, kad reiktu sukurti Kalėdinius parašus, tad kelis sukūriau. Tikiuosi patiks. dėkoju kas naudos :) 

lf7CZXv.png

 

xfdEk8R.png

 

upGk96O.png

 

ia3lioi.png

 

mGQNgBs.png

 

 

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano akim pasirinktas nekoks dydis. Žodis "Kalėdos" bandytas padaryt 3D bet gautasi žiauriai cringe. 3D Derink su tų pačių spalvų atspalviais (šviesiau, tamsiau). Ir šiaip čia tik fotkė, cc, tekstas, logo. Visas darbas.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 11 minutes(-čių), Fuck_Streets rašė:

Mano akim pasirinktas nekoks dydis. Žodis "Kalėdos" bandytas padaryt 3D bet gautasi žiauriai cringe. 3D Derink su tų pačių spalvų atspalviais (šviesiau, tamsiau). Ir šiaip čia tik fotkė, cc, tekstas, logo. Visas darbas.

Dwj neskelbes cia padaryk man gera gfx kur atrodytu axuenai

 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

spalvos nesuderintos, tuščias fonas ir išviso kas čia per nuotraukas? čia ne skelbiu.lt, kad pardavinėtum namus, kažką su kalėdom ir panašiai įmest reikėjo

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 37 minutes(-čių), Linas_Svc rašė:

spalvos nesuderintos, tuščias fonas ir išviso kas čia per nuotraukas? čia ne skelbiu.lt, kad pardavinėtum namus, kažką su kalėdom ir panašiai įmest reikėjo

Agyrdy riza galva tu pac kazka sukurk yr ymeti kad yvertintu kaimo birka tu *Rupūs miltai* @Eimis_Toshiba syta yrgy y sarasa prydiedi *Rupūs miltai* wyrpinsim.

  • Patinka 2
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 12 valandas(-ų), Dziuongl_Sniuors rašė:

Agyrdy riza galva tu pac kazka sukurk yr ymeti kad yvertintu kaimo birka tu *Rupūs miltai* @Eimis_Toshiba syta yrgy y sarasa prydiedi *Rupūs miltai* wyrpinsim.

dabar man pizdaa bus, padėkit kas galit, mane nuddosins, išneš į orą serve, atvažiuos ir supizdins, kompą nulauš, acc nulauš, prašys išpirkos, sudaužys kaip obolį, sukapos su kirviu, pizda ką daryt?

padėkit plzzz tarzanas jau pakeliui

duok prasiūsiu tik nepyzdink manęs prazau pone

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 14 valandas(-ų), Linas_Svc rašė:

dabar man pizdaa bus, padėkit kas galit, mane nuddosins, išneš į orą serve, atvažiuos ir supizdins, kompą nulauš, acc nulauš, prašys išpirkos, sudaužys kaip obolį, sukapos su kirviu, pizda ką daryt?

padėkit plzzz tarzanas jau pakeliui

duok prasiūsiu tik nepyzdink manęs prazau pone

Tu gyrdy swirpliukas taisykis savo ackabarikus yr lyek slieptys puo kaldra nies y kelnes prywarysi kai su @Eimis_Toshiba wirpinsim tave. Riza galva tu kur tavo gyfixai *Birbinu genį* wiertint norim *Rupūs miltai*

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu *Rupūs miltai* kas tau ira *Rupūs miltai* nauja skin *Rupūs miltai* nusipyrkau suwarpisim *Rupūs miltai* privazeve *Rupūs miltai* su brryto *Rupūs miltai* suskaldisim kaip mafu *Rupūs miltai* snd *Rupūs miltai*

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 valandas(-ų), Dziuongl_Sniuors rašė:

Tu gyrdy swirpliukas taisykis savo ackabarikus yr lyek slieptys puo kaldra nies y kelnes prywarysi kai su @Eimis_Toshiba wirpinsim tave. Riza galva tu kur tavo gyfixai *Birbinu genį* wiertint norim *Rupūs miltai*

dėl tokio atsilupelio tikrai nekursiu

prieš 8 valandas(-ų), Eimis_Toshiba rašė:

nu *Rupūs miltai* kas tau ira *Rupūs miltai* nauja skin *Rupūs miltai* nusipyrkau suwarpisim *Rupūs miltai* privazeve *Rupūs miltai* su brryto *Rupūs miltai* suskaldisim kaip mafu *Rupūs miltai* snd *Rupūs miltai*

zjbs 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Linas_Svc rašė:

dėl tokio atsilupelio tikrai nekursiu

zjbs 

Nies niemoky vaikely eyk toleu dielnus skustis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 17 minutes(-čių), Dziuongl_Sniuors rašė:

Nies niemoky vaikely eyk toleu dielnus skustis

tu tuo labiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...