Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Dyglas_Fingeris

Dyglas_Fingeris (Buvęs nemokamas administratorius)

Rekomenduoti pranešimai

Dyglas_Fingeris (Buvęs nemokamas administratorius)
(2018-12-25  -  2019-01-20)

 

Buvau vienas iš Las-Venturas.LT komandos narių. Prie šios bendruomenės prisijungiau 2012 metų spalio 8 dieną, tačiau aktyviai pradėjau žaisti tik 2016 metų spalį. Galų gale, 2018 metų gruodžio 25 dieną tapau komandos nariu.

Šioje temoje, Jūs galite reikšti savo nuomonę apie mane, kaip buvusį komandos narį atsakingą už tvarkos palaikymą (Nemokamo administratoriaus 2 grupė) tiek teigiamai, tiek neigiamai. Aš, pasiruošęs Jūsų išklausyti ir tobulėti! Priimu visas argumentuotas nuomones, nesvarbu kokios jos ir bebūtų.

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Buvai mldc pasikelei db *Birbinu genį*

  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasikėlei kai gavai SPD direktorių,nes pisi ignorą ir nepriemi į spd ;(((((((((((((( nene,maladėc kentakas,žmogus,kuris skiria žaidimą nuo gyvenimo.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Hey dgl (kodėl ne Shotgun_Fingerus), esi maladec ciuvaks, atsakingas, išmetei is spd Ale neaktyvus dar mažai įvertinai kiek ten 7 ar 8 nvm. Nene joke mldc esi žiauriai 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nepriima i spd visada trugdo kai žvejoju šaudo beginklius , ilgai neišbus 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Draugužis iš 2017 metų vasaros teisesaugos. :D visada prikolistas ir kartais užmetantis neblogo juodo humoro. Nebuna liudna su Tavim ts. :D tik užknisdavo tie Tavo kartais rėkimai. Bet šiaip normalus. Spd gavo pasikėle, bet man bijo neatrašyt. :D reeeeeeeeeeee.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nebutum mergiote, pisciau snukin

  • Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 + - toks , kartais U*ist gali bet pxj.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prikolnas,naras,ir tobulėk savo aktyvumu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip lyg ir norėtūsi supyzdint, bet kaip ir gaila

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, esi žiauriai bendraujantis turintis vadovavimo gyslelę, bei afigienas žmogus, su kuriuo galima pakalbėti. Esi žiauriai rimtas, patariantis ir tuo pačiu draugiškas. Atlieki savo darbą, kol kas labai gerai, neturiu nusiskundimų, viliuosi pamatyti tave aukščiau, kaip prižiūrėtoja. Tai ką sėkmės, bei gerai palydėm senus metus. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

dar jauciasi neseniai uzdejau tau 8 free frm isp o dabar rimceusas servo agurkas. 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsiminiai man kaip juokingas, draugiškas ir tuo metu (+- 2 metus atgal) gana emociškas vyrukas. Buvai GP pavaduotoju, kai Ledas buvo drk :D Atsimenu prikolą apie delfinus :D Mldc esi, bent iš to ką matau dabar. Sekmės pareiguose!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2018-12-25 at 15:05, Jack_Algrooth rašė:

ką žinau, realiai cheatu negaudai, bet šiaip nu kartais mldc esi, tai jo xd

Tai jau reikia pradėt, ką padarysi :D

On 2018-12-25 at 15:08, Deivis_Civo rašė:

Kzn naras ir viskas tuom pasakyta

 O tai kaip daugiau reikia kilti karjeros laipteliais sampe?

On 2018-12-25 at 15:14, Jay_Scream rašė:

Buvai mldc pasikelei db *Birbinu genį*

Jeigu čia dėl SPD direktoriaus, tai prisimink, jog bet ko nepriimsiu, jeigu ne, tai galim išsiaiškint privačiai.

On 2018-12-25 at 15:17, Arunce_ rašė:

Pasikėlei kai gavai SPD direktorių,nes pisi ignorą ir nepriemi į spd ;(((((((((((((( nene,maladėc kentakas,žmogus,kuris skiria žaidimą nuo gyvenimo.

Ačiū, malonu. O žaidimą nuo tikrovės visada reikia skirt, nes po to bus tokios situacijos, kad stebėsiu įtartiną asmenį 2 valandas iki kol pačytins (Ledas taip darydavo, sad).

On 2018-12-25 at 15:18, Mister_Tedis rašė:

Hey dgl (kodėl ne Shotgun_Fingerus), esi maladec ciuvaks, atsakingas, išmetei is spd Ale neaktyvus dar mažai įvertinai kiek ten 7 ar 8 nvm. Nene joke mldc esi žiauriai 

Ačiū, malonu. Deagle>>>>>>>>>>>>Shotgun, todėl. Cringe :<

On 2018-12-25 at 15:52, Super_Mario rašė:

Draugužis iš 2017 metų vasaros teisesaugos. :D visada prikolistas ir kartais užmetantis neblogo juodo humoro. Nebuna liudna su Tavim ts. :D tik užknisdavo tie Tavo kartais rėkimai. Bet šiaip normalus. Spd gavo pasikėle, bet man bijo neatrašyt. :D reeeeeeeeeeee.

Ačiū, o dėl rėkimų tai tikrai bandau primažint, kaip užeina, kokia diena, kartais išvis nenoriu tokio š daryt, o kitą belekai varau.

On 2018-12-25 at 16:06, Vitalijus_Jipass rašė:

kada rocket league eisim

Kai tavo gynyba pasieks Ledo lygį, kuris ir taip yra tragiškas.

On 2018-12-25 at 16:51, Josh_Excite rašė:

 + - toks , kartais U*ist gali bet pxj.

Iš šalies kai kada pažiūrėjus tai irgi mane patį užknistų kai kurie mano veiksmai, bandau šiuos primažint, ačiū.

On 2018-12-25 at 16:59, Andrey_Hamiltons rašė:

Cyplionka

Kaip jau ir minėjau, bandau primažint, nepyk :D

On 2018-12-25 at 23:04, Ignas_Drifter rašė:

Prikolnas,naras,ir tobulėk savo aktyvumu :D

Ačiū, dėl aktyvumo, tai reikia prisiminti, jog visi turim tikrą gyvenimą ar ne vien tik sampą žaidžiam.

On 2018-12-28 at 00:25, Laurynas_Joma rašė:

Smagu turėti bendraujanti žmogų Komandoje tik gaila, kad jo ego neleidžia manęs priimti į SPD. 

Ačiū, o dėl SPD, tai išsiaiškinę turbūt jau esam, tikiuosi.

On 2018-12-31 at 04:37, Minde_Boss rašė:

Sveikas, esi žiauriai bendraujantis turintis vadovavimo gyslelę, bei afigienas žmogus, su kuriuo galima pakalbėti. Esi žiauriai rimtas, patariantis ir tuo pačiu draugiškas. Atlieki savo darbą, kol kas labai gerai, neturiu nusiskundimų, viliuosi pamatyti tave aukščiau, kaip prižiūrėtoja. Tai ką sėkmės, bei gerai palydėm senus metus. ;)

Ačiū, malonu, aišku, minusų iš savo pusės tikrai pastebiu, nėra taip, jog flawless viską darau, tai bandau savo klaidas mažint.

prieš 37 minutes(-čių), Danny_Williams rašė:

dar jauciasi neseniai uzdejau tau 8 free frm isp o dabar rimceusas servo agurkas. 

Forumo gangsteris buvau, iki šiol bijau tavo įspėjimų, nors ir nebeturi pareigų :D Ačiū.

prieš 25 minutes(-čių), FranklinWhite rašė:

Atsiminiai man kaip juokingas, draugiškas ir tuo metu (+- 2 metus atgal) gana emociškas vyrukas. Buvai GP pavaduotoju, kai Ledas buvo drk :D Atsimenu prikolą apie delfinus :D Mldc esi, bent iš to ką matau dabar. Sekmės pareiguose!

Oj tie laikai, kai beveik niekas manęs nepažinojo, realiai randomas buvau :D, pats pirmas postas dar buvo, kur mum nelabai sekėsi. Ačiū, malonu.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc ciuvakas, rėkia ant manęs kai nepasihealinu kada į narkus varom. Sakė į spd paims.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc žmogus, padedantis, jeigu gali lik toks ar ok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 13 minutes(-čių), Ronny_Cross rašė:

Mldc ciuvakas, rėkia ant manęs kai nepasihealinu kada į narkus varom. Sakė į spd paims.

NU TAI KAM TĄ PREMIUMĄ PIRKT ALIOOOOO? Jei rimtai, tai ir tau paslaugą darau, greit įprotis bus visada /vaist rašyt :)))) Ačiū.

prieš 6 minutes(-čių), Jeo_Vega rašė:

Mldc žmogus, padedantis, jeigu gali lik toks ar ok

Ačiū, malonu. Ok.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, dzeriuha_afghanistan rašė:

rimtega geriausias spd drk ever slapta informacija

Ačiū, tikrai ne best, bet reikia stengtis tokiu tapt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...