Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Tadas_Crazy

Tadas_Crazy (Atsiblokavimų prižiūrėtojas)

Rekomenduoti pranešimai

Tadas_Crazy ( Atsiblokavimų prižiūrėtojas)
(2018-12-25)

 

Esu vienas iš Las-Venturas.LT komandos narių. Serveryje žaidžiu kažkur nuo 2014 - 2015 metų bet aktyviai pradėjau žaisti nuo 2017 metų ir kažkur po metų aktyvaus žaidimo, pasiūlė prisijungti prie LV Komandos kaip Klanų prižiūrėtojas, tad nieko nelaukęs sutikau ir prisijungiau.

Nl6UlYv.png

Šioje temoje, Jūs galite reikšti savo nuomonę apie mane, kaip komandos narį atsakingą už atsiblokavimų priežiūra tiek teigiamai, tiek neigiamai. Aš, pasiruošęs Jūsų išklausyti ir tobulėti!

  • Patinka 1
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Rich madafaka jeigu įpirko gerą naro kostiumą. 

O šiaip tai mldc čiuvas, va mašina visada fixina, padeda getina į tplv.

Žiurėsim kaip tau čia su klanais bus :D 

Sekmės

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką galiu pasakyti apsistumes čiuvakas ateina į klaną tipo rimtas išeina ir banina po laiko vėl nori į klaną tai ką žn gal kažką padarys nei edas bet galėjo jau Edas likti nei tokiam duoti

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano manymu, kad vien GP direktoriuje, nieko rimto neparodei ir nepadarei, tai kaip prižiūrėtoją gavai, išvis nesuprantu. Mano nuomone, gal buvo normalesnių kandidatų.

Anyway, sėkmės poste.

  • Patinka 2
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu jau tikrai Tadas nemanau kad nusipelne sio priziuretojo :D pabuvo direktoriumi nk isvis nepadare. pavaduotojas daugiau dare nei tu :D isvis Buvai Pd direktorius buvai nusalintas. ir nori pasakyti kad tu nusipelniai priziuretojo? :D Nejuokaukit :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Realiai mldc bičiukas, galbūt ir buvo geresnių variantų, aš tikrai nežinau, bet žinau tai, jog šis žmogus tikrai pasistengs ir nenuvils jūsų būdamas klanų prižiūrėtojas. 

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atrodei normalesnis iš pradžių o pasirodo tu didelis mekeke :D 

  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Teko tave stebėti kai buvai taksi firmos direktorius, bet dėje, tai buvo ne pati geriausia pažintis su tavimi, kurią tu pats gerai prisimeni. Tačiau dabar matau visiškai kitą žmogų, kuris matomai stengiasi ir prisideda prie serverio gerovės kaip Klanų prižiūrėtojas. 

Sveikinu su šia pareiga ir linkiu sėkmės, kurios tikrai prireiks. 

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kžn aš irgi nepatikėjau realiai, kodėl tau davė. Direktoriavimas ypatingas kažkuo tikrai nebuvo, buvai praradęs Policijos direktorių dėl ten kažkokių neleistinų cleo, ir pyst Klanų prižiūrėtojas. Iš bendravimo tai normalus kžn neturiu tokios nuomonės, kad skųstis. Ta prasme bendravimas tai tikrai geras tavo, nesipykstam, pakalbam kaip reik, pasipy***vojam ir pnš. Laikyk tą prižiūrėtoją kžn, gal ir nevertas, bet tikiu, kad padarysi daugiau nei Edas.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu gal ir nieko toks čyteris , bet už fontą nesusimoka žvejotojas šitas.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

GP direktorius būdamas atrodiai normalus, vidutinis dirikas nei per mažai nei per daug reikalaudavai, tačiau kai pakeičiau frontą, pamačiau, kad esi labai užsidegantis asmuo, kaip kiti pavadintų verksnys.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš nesuprantu kodėl tau davė. Nieko nenusimanai apie klanus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirmas zmogus su kuriuo pradejau bendrauti vos tik gryzau i serverio platybes, su kuriuo bendrauju iki siol, esi tikrai motyvuotas zmogus, bendraujantis, linksmas , kartais uzknisantis, bet kaip sakoma jei draugas taves niekada neuzknisa tai jis ne draugas :D, tai islik toks pats visada, sekmes pareigose, nors jau esi nemaza laiko dali :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, kalbant apie tai, kad gavai klanų prižiūrėtojaus kėdę man buvo kažkas keisto, tačiau žiūrint į žaidėjus ar kažkas kitas galėtų šiuo metu užimti šias pareigas, tai manau esi tinkamiausias vairantas. Kaip žmogus esi užsispyręs, visada bandai viską atlikti nuo pradžių iki galo, nepasiduodi kas yra labai svarbu. Na ir norėčiau palinkėti išbūti kuo ilgiau šioje kėdeje, kadangi tai tavo pirmas rimtesnis postas šiame projekte, tad nenuvilk pagr.administracijos, ir sėkmės dar kartelį!

Peace.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...