Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Arvydas_Torres

Max_Tosha - blog'ų skiltis!

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, turbūt būsiu tas vienas iš nedaugelio šio forumo narių, kuris nepritars vienam akivaizdžiam mūsų pagr. Administratoriaus @Max_Tosha sprendimui (nors ir vėl eilinį kartą būsiu užblokuotas). Nenukrypstant nuo pagrindinės temos noriu priminti vieną praeities įvykį apie kurį buvo nutylėta. Turbūt nepaslaptis, jog prieš maždaug 1-2 mėnesius buvo skelbiama atranka kandidatuoti į blog'ų skiltį, t.y. gauti nuosavą blog'ų skiltį. Sekiau arankos procesą, ir jei gerai pamenu, buvo užpildytos berods 7 ar 8 anketos, iš kurių pagal mane bent jau 3 žmonės tikrai buvo nusipelnę asmeninės blogų skilties (tarp jų ir aš spręndžiant iš anketos turinio), tačiau ką pamatėme finale, ir kokį rezultatą turime šiai minutei? Asmeninę blogų skiltį gavo tik vienintelis @Danny_Williams, kurio blog'ų nematome, net praėjus tiek laiko po atrankos uždarymo. Man tiesiog įdomu sužinoti bei paklausti viešai @Max_Tosha negi nei vienas atrankos dalyvis nenusipelnė vietos po saule gauti asmeninę blogū skiltį! Kodėl ją gavo žmogus kurio blog'us galbūt ir būtų smagu skaityti bei tuo pačiu sekti (tačiau jų nematome) - Danny_Williams. Aš suprantu kad tarp Judvieju itin geri santykiai, tačiau šiuo atveju manau būtų galima įžvelgti akivaizdžią diskriminaciją. Negi taip sunku ir gaila buvo duoti tiems keliems ar porai žmonių tas blog'ų skiltis? Galbūt dabar tie žmonės būtų parašę jau ne vieną įdomų blog'ą (tarpe jų ir aš)? Tačiau ka matome rezultate iš atrankos bei savavališko sprendimo? - 0. Link ko lenkiu? Tiesiog leiskit žmonėms kurie turi noro ir motyvacijos (kuri su laiku galbūt ir išblės, tačiau bet kada bus galima padaryti išvadas) rašyti blog'us.

  • Patinka 1
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip. Ce sitam serwe vien tik korupcije visur ipac pagrindiniai adminai suda mala ziuri kad tyk sau naudos o mes paprasty civilei klausom ju ir valgom balta duona ce kaip leituvoi seimas syka ant galvu tai ir ce taip neiko keisto.. pyktis jiem mane negalu. Ir beto ce visur taip ziuri kad tyk sava ykisti i dyryka pavadotoje gauje ir kyta kujne. Keip dalyno dovanas pier kaliedas ir tai ziurieja ka savam atydote nies y taip aisku zmuonys paprasie jorny yr tai nedave korupcija. Nuorz bugynas tasei jornys y uzrakynta eina ylypti syta tvarkyty reike atkreipkyt DEMESI!!!! O seip ce visor korupcija @Arvydas_Torres neiko keysto jej bana gausi nies nepatynka jeims teisibe. Svarbu pasipelniti. SUSIVIENIJAM IR APLEIFZEM SYTA SERVERY KOL NEBEBUS KORUPCIJES!!!!

  • Patinka 1
  • Naudinga! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kai pasakei "pagal mane" skaityti nustojau, tai yra tavo nuomonė.
Ding Dong Your Opinion is WRONG. Čia LV, čia ne demoktratija. Čia diktatūra.

  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

1. Dėl techninių Forumo klaidų (buvo įdiegtas puslapių įskiepis, kuris vos prieš kelias dienas buvo sutvarkytas), negalėjau ilgą laiką moderavimo priskirti Forumo nariams, todėl blogų skilties davimas buvo sustabdytas.

2. Ne tau spręsti, kada kyla ir leidžiasi saulė ar mėnulis.

Ačiū.

  • Patinka 2
  • Naudinga! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Max_Tosha rašė:

1. Dėl techninių Forumo klaidų (buvo įdiegtas puslapių įskiepis, kuris vos prieš kelias dienas buvo sutvarkytas), negalėjau ilgą laiką moderavimo priskirti Forumo nariams, todėl blogų skilties davimas buvo sustabdytas.

2. Ne tau spręsti, kada kyla ir leidžiasi saulė ar mėnulis.

Ačiū.

1. Techninės klaidos ar jų sprendimo priežąstys bei būdai mane mažiausiai domina (tai buvo tuo metu galima pranešti viešai, bet kažkodėl forumo skilties davimas Danny_Williams suveikė sėkmingai. Stebuklų oazė! Įdomu sužinoti tik tai kodėl žmonės kurie dalyvavo blog'ų forumo gavimo atrankoje - nei vienas blogų forumo negavo, o vat žmogui kuris net nedalyvavo atrankoje - buvo suteikta vieta po saule?

2. Gal ir ne man, bet ir tikrai ne tau (atsiprašau, kad dėl savo įžūlumo į tave nesikreipiu "Jūs" kaip kad įprasta tavo palaikymo komandai kurie pateisina kiekviena tavo iš kitų pusės klaidingai priimtą sprendimą), nes ta raudona lemputė ir ACP tai dar ne olimpo viršūnė sveriant mudvieju sugebėjimus. Žinai SA:MP žemėje pagal raštingumą mačiau daug iškalbingų žmonių (pvz.: Compadre_Estebano, Marko_Escobar ir keletas kitų), tačiau jie su savo iškalbingumu bent jau sugebėjo elgtis žmoniškai, atsižvelgdami į didžiosios daugumos nuomonę priimti jiems tinkamus sprendimus, kas yra teisinga, o tu elgiesi priešingai, kadangi turi aplink per daug gerbėjų kurie kaip ir minėjau pateisins kiekvieną tavo akivaizdžiai priimtą klaidingą sprendimą. Žinai čia ne mokykla, ne man tave teisti, ir pan, tiesiog esu ištikimas sau, todėl sakau tai ką galvoju iš to ką pamačiau per visą tą laiką kuomet esi pagr. Administratorius. 

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 7 valandas(-ų), Dziuongl_Sniuors rašė:

Taip. Ce sitam serwe vien tik korupcije visur ipac pagrindiniai adminai suda mala ziuri kad tyk sau naudos o mes paprasty civilei klausom ju ir valgom balta duona ce kaip leituvoi seimas syka ant galvu tai ir ce taip neiko keisto.. pyktis jiem mane negalu. Ir beto ce visur taip ziuri kad tyk sava ykisti i dyryka pavadotoje gauje ir kyta kujne. Keip dalyno dovanas pier kaliedas ir tai ziurieja ka savam atydote nies y taip aisku zmuonys paprasie jorny yr tai nedave korupcija. Nuorz bugynas tasei jornys y uzrakynta eina ylypti syta tvarkyty reike atkreipkyt DEMESI!!!! O seip ce visor korupcija @Arvydas_Torres neiko keysto jej bana gausi nies nepatynka jeims teisibe. Svarbu pasipelniti. SUSIVIENIJAM IR APLEIFZEM SYTA SERVERY KOL NEBEBUS KORUPCIJES!!!!

Ačiū Visagaliui, kad turime visi galimybę skaityti, neatsižvelgiant į padarytas klaidas. Bet po biški pradedu įtart jog esi Valstybinio Tautos Fronto gerbėjEs ir bandai savo autistiškumu kažką čia suvelti...

 

 

 

 

 

prieš 6 valandas(-ų), Max_Tosha rašė:

 

2. Ne tau spręsti, kada kyla ir leidžiasi saulė ar mėnulis.

Ačiū.

O kas tada sprendžia? 

 

O dėl Danny tai pats žinai, apie Elvina repo neužtenka  @Arvydas_Torres

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Domas_Bartkus rašė:

Ačiū Visagaliui, kad turime visi galimybę skaityti, neatsižvelgiant į padarytas klaidas. Bet po biški pradedu įtart jog esi Valstybinio Tautos Fronto gerbėjEs ir 

Agyrdy netau spriesty kas as tokys esu 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Domas_Bartkus rašė:

O dėl Danny tai pats žinai, apie Elvina repo neužtenka  @Arvydas_Torres

Nors Elvinas ir liūdnai pagarsėjęs, bet tiek toje dainoje tiek tavo žodžiuose yra žiūpsnelis tiesos.

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 14 valandas(-ų), Arvydas_Torres rašė:

1. Techninės klaidos ar jų sprendimo priežąstys bei būdai mane mažiausiai domina (tai buvo tuo metu galima pranešti viešai, bet kažkodėl forumo skilties davimas Danny_Williams suveikė sėkmingai. Stebuklų oazė! Įdomu sužinoti tik tai kodėl žmonės kurie dalyvavo blog'ų forumo gavimo atrankoje - nei vienas blogų forumo negavo, o vat žmogui kuris net nedalyvavo atrankoje - buvo suteikta vieta po saule?

2. Gal ir ne man, bet ir tikrai ne tau (atsiprašau, kad dėl savo įžūlumo į tave nesikreipiu "Jūs" kaip kad įprasta tavo palaikymo komandai kurie pateisina kiekviena tavo iš kitų pusės klaidingai priimtą sprendimą), nes ta raudona lemputė ir ACP tai dar ne olimpo viršūnė sveriant mudvieju sugebėjimus. Žinai SA:MP žemėje pagal raštingumą mačiau daug iškalbingų žmonių (pvz.: Compadre_Estebano, Marko_Escobar ir keletas kitų), tačiau jie su savo iškalbingumu bent jau sugebėjo elgtis žmoniškai, atsižvelgdami į didžiosios daugumos nuomonę priimti jiems tinkamus sprendimus, kas yra teisinga, o tu elgiesi priešingai, kadangi turi aplink per daug gerbėjų kurie kaip ir minėjau pateisins kiekvieną tavo akivaizdžiai priimtą klaidingą sprendimą. Žinai čia ne mokykla, ne man tave teisti, ir pan, tiesiog esu ištikimas sau, todėl sakau tai ką galvoju iš to ką pamačiau per visą tą laiką kuomet esi pagr. Administratorius. 

Kaip Jums nedomina techninės klaidos. Taip manęs nedomina minėtieji veikėjai, Jus įskaitant.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai tik tavo nuomonė. Mano nuomone reikėtų keisti serverio pavadinimą, galvoji kažkas manęs klausys? Būtų labai naivu, o ir serverio administracija geriausiai žino, kokius sprendimus priimti, kokių ne. Apibendrinus, aš už tave! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 13 valandas(-ų), Slaptas_Mod rašė:

Tai tik tavo nuomonė. Mano nuomone reikėtų keisti serverio pavadinimą, galvoji kažkas manęs klausys? Būtų labai naivu, o ir serverio administracija geriausiai žino, kokius sprendimus priimti, kokių ne. Apibendrinus, aš už tave! :)

Projekto pavadinimas ir asmeninio blog'o forumo gavimas yra 2 skirtingi ir nesuderinami dalykai. Manau projekto senbuviai kurie žaidžia arba tebedalyvauja diskusijose nuo 2012-2013 yra nusipelnę gauti blog'o forumą, bet jei pagr. Administracija galvoja kitaip - tebūnie.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 37 minutes(-čių), Arvydas_Torres rašė:

Projekto pavadinimas ir asmeninio blog'o forumo gavimas yra 2 skirtingi ir nesuderinami dalykai. Manau projekto senbuviai kurie žaidžia arba tebedalyvauja diskusijose nuo 2012-2013 yra nusipelnę gauti blog'o forumą, bet jei pagr. Administracija galvoja kitaip - tebūnie.

Atsidaro čia man didysis senbuvis :D žaidžiu serve jau 3 mėnesius ir tavęs nė karto nemates serve.. tai koks čia senbuvis, jei tik užsireginai 2012, o serve nebežaidi :D Žinau jog Tosha kartais biški grybauja, bei kai tu sakai jog turėjo paimti tave dėl anketos, nepamiršk, jog vertina ne tik anketa, galbūt joje prirašiai daug, bet nobodžiai ?? 

"Senbuvi"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Arvydas_Torres rašė:

Projekto pavadinimas ir asmeninio blog'o forumo gavimas yra 2 skirtingi ir nesuderinami dalykai. Manau projekto senbuviai kurie žaidžia arba tebedalyvauja diskusijose nuo 2012-2013 yra nusipelnę gauti blog'o forumą, bet jei pagr. Administracija galvoja kitaip - tebūnie.

Šis komentaras nuo blogų skilties irgi skiriasi :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 valandas(-ų), Airis_Space rašė:

Atsidaro čia man didysis senbuvis :D žaidžiu serve jau 3 mėnesius ir tavęs nė karto nemates serve.. tai koks čia senbuvis, jei tik užsireginai 2012, o serve nebežaidi :D Žinau jog Tosha kartais biški grybauja, bei kai tu sakai jog turėjo paimti tave dėl anketos, nepamiršk, jog vertina ne tik anketa, galbūt joje prirašiai daug, bet nobodžiai ?? 

"Senbuvi"

Čia mano pasirinkimas žaisti serveryje ar diskutuoti forume, o jei serveryje manes nematai tai čia jau tavo bėdos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

neverk toresai negausi blogo nes nuobodus esi, o pavydas aurelijos papu negrazins. 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...