Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Frankis_Electro

Ar dažnai būnate TS3 programoje(ts.las-venturas.lt serveryje)?

Ar dažnai būnate TS3 programoje(ts.las-venturas.lt serveryje)?  

34 nariai balsavo

  1. 1. Ar dažnai būnate TS3 programoje(ts.las-venturas.lt serveryje)?

    • Būnu dažnai, nes...(parašysiu komentaruose)
    • Lankausi retai, nes...(parašysiu komentaruose)
    • Visai nesilankau, nes...(parašysiu komentaruose)


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi. Sumasčiau sukurti dar vieną apklausą. Šį kart norėčiau užduoti klausimą - Ar dažnai būnate TS3 programoje ts.las-venturas.lt serveryje?
Dažnai pats būnu TS3 ir matau nemažai lankytojų, bet yra tikrai tokių kurie nenaudoja programos ir nesilanko, tad įdomu kodėl nesilanko ir kodėl kiti lankosi. 

 

Balsavimas viešas
Pasirinkimą prašau argumentuoti
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Būnu visada, nes neįsivaizduoju savo žaidimo be teamspeak programos, bendravimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Teamspeakę sėdžiu tada kada lošiu patį sampą. Nežinau man teamspeakas yra zjbs programa, ateini pabazarini, paprikolini ir sampą žaisti įdomiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Teamspeake sėdžiu nuo ryto iki vakaro, nes pasijungi muziką per youtube ant low garso pasijungi sampą kartu su teamspeaku ir sedi ir sau zaidi, ir smagiai sau kalbi su kolegomis ir net tik :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesilankau visai, nes nematau tikslo. Discord naudoju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Seniau man taip pat TeamSpeak programoje buvo smagu pasiklabėti su kitais projekto žaidėjas, su jais pasidalinti įvairiausiomis LV naujienomis ar įvykiais tiesiogiai. Bet dabar iš viso nebėra noro ten lankytis ir bendrauti su serverio žaidėjais balsu. Ten einu tik tada kada yra reikalas ir nematau tame nieko blogo. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visą laiką kol žaidžiu serveryje ar esu prie kompiuterio - būnu įjungęs TeamSpeak programą. Iš tikrųjų neįsivaizduoju kaip žaidėjai sugeba jos nenaudoti ir žaisti, kadangi žaidimas man būtų nebeįdomus be jo.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Lankausi dažnai, ypač kai ten sutinku senųjų žaidėjų ar žaidimo draugų, nes vis smagiau yra žaisti ir leisti laiką su gera kompaniją. ;)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Lankausi dažnai, nes čia yra puikių žmonių su kuriais linksma yra pabendrauti ir praleisti savo linksmai laiką kartu sampe. Tai padeda linksmiau žaisti serveryje, bei gauti žymiai greičiau informacijos. Tai yra labai naudinga programa, kurioje aš praleidžiu labai dažnai savo laiko 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tik įsijungęs kompiuterį įsijungiu TeamSpeak vien tik dėl, nes įdomiau bendraujant kažką daryt .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Būnu ts nes manau geriau per ts bazarint o ne per geima rasinet.... Geime nepriprikolinsi tiek kiek ts 👨‍👨‍👦 👨‍❤️‍💋‍👨

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

40976e7f963644329d797f6492007b0f237.png

Sveiki. Pastebėjau, kad apklausa jau neaktyvi, tad pagalvojau, kad laikas parašyti jos rezultatus. 

 

Apklausos komentarai

Komentarų buvo normaliai, labai daug nebuvo, bet manau per kelias dienas susirinko normaliai. Visi komentarai buvo aiškus ir geri. Žiūrint į komentarus tai daugiau žaidėjų lankosi TS3 programoje(ts.las-venturas.lt). 9 komentarai - kad dažniau lankosi, o 2 komentarai nesilanko išvis arba labai mažai.
Na ir šiame komentare norėčiau ir aš parašyti. TeamSpeak lankausi kaip tik būnu prie kompiuterio, nesvarbu ar būnu tik muzikos paklausyti ar šiaip, bet į TS ateinu. Kodėl? Todėl, nes smagu pasikalbėti su pažįstamais.draugais ar darbo kolegomis, pajuokauti, užsivesti rimtomis kalbomis. Pats esu žmogus kuris mėgsta labai kalbėti.

 

Apklausos balsavimas

Daugiau balsų buvo nei komentarų. Balsavime dalyvavo 34 forumo nariai. Rezultatai:

• 26 forumo nariai balsavo, kad būna dažnai. 

• forumo nariai balsavo, kad būna retai.

• forumo nariai balsavo, kad nebūna išvis.

 

Apklausos rezultatai

Sudėjus komentarus ir balsus tai iš apklausos gali sužinoti, kad lankosi daugiau žaidėjų TS, o keli tik lankosi retai ar išvis nesilanko. Manau, kad vertėtu labiau lankytis, nes tiesiog žaisdamas turi galimybę ir kalbėtis su žaidėjais, o jei reikia rimtai pakalbėti tai tikrai geriau ateiti į TS ir kalbėti jame, o ne rašyti, bei jei norite firmos valdžios manau šis dalykas yra būtinas(lankytis TS). 

 

Dėkoju, kas dalyvavo balsavime ir atsakė į temą! 

@Liepsna_Fire rakink temą

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...