Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 300

Versija: LV 7.3.4

Minde_Boss

Nuomonė - Minde_Boss

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, esu serveryje nuo šių metų 7 mėn. Norėčiau gauti jūsų nuomone apie save, kaip žaidėją, drauga ar galbūt darbuotoją, galite rašyti kaip jūs norite, trumpai, ar išsamiai. Žiūrėkit tik taisyklių laikykitės. Į argumentuotas nuomonės atsižvelgsiu, bei žinoma kritika priimu. Ačiū jums iš karto už nuomonę, tikiuosi bus ką paskaityti ;)

• Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Draugiškas, linksmas ir vaikščiojantis pozityvas. Šiek tiek ir mergišius (jei taip galima išsireikšti?), kadangi pamatęs merginos V_P, prie jos prilimpa kai magnetas, bet gal ir gerai? :D O, kalbant bendrai - tai žmogus, su kuriuo galima pasikalbėti įvairiomis temomis ir visada prašyti, jog ištiestų pagalbos ranką, nes žinau, jog jis visada padės maksimaliai.

• Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Geriausias medikų drk pirma, antra tj žrj zjbs žmogus, pabazarindavom rytais kai abu į šūlę neidavom :D tik, kad į mentus nuėjej če kažkoke paleva

• Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pats, pats, pats draugiškiausias ir nuoširdžiausias žaidėjas visoje SA-MP bendruomenėje, kurį aš pažįstu. Apie tave nuomonė yra nepriekaištinga, todėl linkiu tokiu išlikti, neleisk niekam tavęs pakeisti. :)

• Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Dažnai tave pastebiu ir forume ir žaidime, tad esi aktyvus. Esi protingas, linksmas, draugiškas, bei mėgsti bendrauti! Sėkmės tau!

• Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Esi žiauriai mldc žmogus, galima su tavim pakalbėt, daug man esi padėjęs, tikiuosi ir toliau padėsi. Sjp esi prikolnas, turintis sava nuomone, tikiuosi nepasikeisi ir išliks toks pat😊

• Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kai tapai PD pavaduotoju, tavęs nežinojau. Bet pabendravus susidariau nuomonę apie tave. Esi labai labai draugiškas, visada ištiesi pagalbos ranką. Jeigu yra kažkokie nesklandumai - žiuri į situaciją objektyviai. Žodžiu, labai geras draugas esi, tikiuosi nepasikeisi ir išliksi toks pat 😊

• Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kai buvai naujokas buvau susidares bloga nuomone, bet vos tik izengei i TS3 ribas ir dar labiau pabendravus, esi tikrai draugikas, linksmas, prie prikolo zmogus, kuris visada istiesia pagalbos ranka bet kokioje situacijoje :) toks islik visada!

• Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Labas Mindaugėli [Hihi labai patinka] tai kada mcd kompleksiukas? Aaa? laukiuu... Šiaip žiauriai maladėc čiūvelis galima neblogai paprikolint [Tik mes tos prikoliukus suprantam], ir greitai užsiraunantis :D alfa patinas dominuoji visas Karolinas ir dar viena panelė. Na tai žiauriai maladėc čiūvelis, gero humoro. Čiauauauauauau. Ai dar BEST medikų direktorius kuris išbuvo ilgiausia laikotarpį man matyta net ir už mane ilgiau išbuvai direktoriumi medikų... :) 

• Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kiek teko bendrauti su tavim atrodai, kad esi positive ir chill zmogelis toks :D bei, geras pavaduotojas 😄

• Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Oj šitas matai nuomonės nori? Patinka man tave paerzinti ir patinka kad greit susierzini. Esi šaunus vaikinas, tik gaila kad panas keiti kaip savo kelnaites, nekeistum taip tai būtum senai pana susiradęs ir cielką praradęs. Bet nieko dar spėsi. Tai va Mindaugėli, geras tu berniukas, bet kaip sakau: gera širdelė plika subinelė. Peace.

• Ačiū! 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sv, daug bendravom ir supratau jog esi ne iš kelmo spirtas :D Esi mldc, tu tavim įdomu praleist laiką ir paplepėt.

• Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pirmąsykį atėjęs į PD tavęs nepažinojau,dar nebuvai išrinktas,išrinko tik po kelių dienų.Bet pabūvėjęs kelias dienas susikūriau bendrą vaizdą apie tave. Nevyniosiu į vatą.Galima pasakot ir pasakot.Visados padedi,niekad neleidi nepasitikėt savim,visados paskatini,motyvuoji,duodi patarimų,viską paaiškini kaip daryti ir ką daryti.Linksmas beto,draugiškas.Stengies Kaip ir @Jeo_Vega Laikyti firmą savo rankose.

SEKMĖS SENI :D

• Ačiū! 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas, esi gana seniai pažystamas, bet niekad taip gerai nepažinau tavęs. Esi protingas, juokingas (geri juokeliai), raštingas, neiškeliantis savęs per aukštai.

• Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Oi tu ne iš kelmo spirtas, bet prie kelmo suspardytas :D:D (juokauju) Nee, šėip mldc esi, principingas, paprikolint galim :D Gers žmogs ❤️ 

• Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Minde_Boss

18157784_1313504845394121_614063991835245173_n.jpg.78f1703d3b4db110588766642cc16213.jpg +Keksas/Blondzinka/Ander/Black/Fire/Tosha/Neida/Ugniux???= ❤️ 

Sveikas Minde, visų pirmą ką norėčiau pasakyti tai pasikeitei per šį laiką nežinau ar į gerają pusę ar į blogają, bet nežinau tiesiog pasidarei mergišius per sampą tai yra labai labai blogai. Gal seniau nebūdavo tiek panelių ir negalėdavai išsireikšti ar kas, bet dabar tu joms lakstai po sijonus, ir tai manau nėra tikrasis Minde_Boss, turėtum dominuoti, o ne padlaižiauti. Ir šiaip manau tu gali pasikeisti ir uždominuoti ar ne taip? O taip ką aš galiu pasakyti pažystu tave 2 metus +-, pamenu su tavim praleistas daugumą dienų kartu, tas įdomias veiklas kurias valdžia vesdavo, o mes tiesiog "kaldavom" šaibas, na bent jau aš. Su tavim prisimenu daug visko, pykčių, smagiai praleisto laiko, įdomių pokalbių, bemiegių naktų. Pamenu kai varžėmės visi dirdom non-stopu 15h gal į dieną :D nepamenu tik ar su tavim ar ne. Šiaip esi linksmas, piktas kai panos neatrašo, draugiškas, neapsisprendžiantis, nenuspėjamas bent jau dabar, principingas, laužaisi kaip boba. Tai ką linkiu susirasti bobą realybėje, vežioti su savo passat'u, subręsti, kad barzda padėtų augti ir įleistų į n-14 filmus be pažymėjimo, stiprybės su tom panom, išmokti žaisti biliardą, sėkmės futbole, kad niekas neįmuštų golo į tavo įvartį "if you know what i mean", ir gerai praleisti laiką su mumis kol esame čia ir dabar, nežinai kas gali nutikti rytoj ;). Myliu bučiuoju ❤️ 

℣_ℋ

• Patinka 1
  • Ačiū! 1
  • Haha 5

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nieko blogo neturiu, nes daug padėjai. Bet esi dviveidis,ko aš pakęsti negaliu 

• Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nu ką Minde.. Verksnį tu mano nemielas, zyzi man čia tą nuomonę rašyt rašyt... Taii... Nu Mindaugėli, esi labai geras žmogus . Nors kalbi ir daug, bet kai nori, pakalbi labai protingai ir priimi teisingus sprendimus. Vadovaujiesi ne tik savo nuomone, bet išklausai ir kitų, patari bei padedi kai reikia. Esi labai draugiškas, protingas, manyčiau panelių atžvilgiu ir mielas, nes vertini žmones ne pagal išvaizdą, o pagal jų poelgius. Nesigalvoja man šiandien ta nuomonikė, matyt, dėl to kad alaus negėriau. Myliu, bučiuoju ate ate 😘 

• Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Matęs ir geresniu žymiai geresniu...

• Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

veggies hello GIF by joonasjoonas

Mr. Šypsena (kaip kai kas pasakė). Labai fainas žmogelis, linksmas ir visada su šypsena. Draugiškas, mėgstantis visiems padėti. Toks jau dabar retųjų tipo :D Laksto (ar lakstė) paskui visus sampinius sijonukus xDDD Šiaip toks visiškas gerietis, bet jau kaip pyksta per cs-siuką xDDD Pažįstu ir žinau labai ilgą laiką, tai pastoviai stengiasi į viską žvelgti optimistiškai ir iš gerosios pusės :) Tačiau būna kartais susierzinęs, o jei nebūna, tai labai lengva suerzinti :D Tai va, labai norėjo sužinoti ką manau, tai prašom :D

despicable me laughing GIF

• Ačiū! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.