Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Frankis_Electro

Mano istorija Las-Venturas.lt projekte!

Rekomenduoti pranešimai

Vaizdo rezultatas pagal uþklausà âHello gifâ

Sveiki visi. Jei jau perskaitei šį tekstą tai tikriausiai kažkiek sudomino šis blogas, o kas bus šiame bloge - mano istorija Las-Venturas.lt projekte.

 

Tai ką, šiame projekte jau žaidžiu apie 1 metus ir galiu teigti, kad daug ko čia mačiau, bet pradžioje norėčiau pakalbėti apie savo pradžia čia. Šis projektas mane sudomino sistemomis, žaidėjais. Pradžia mano prasidėjo forume, viena iš pirmų skilčių kurias peržiūrėjau buvo "Atnaujinimai". Norėjau sužinoti kaip dažnai čia vyksta atnaujinimai ir kokie jie. Pamatęs nustebau, kad taip dažnai vyksta atnaujinimai ir jie yra puikus. Na tai užsiregistravau žaidime ir pradėjau savo žaidimą. Išsilaikiau teises, įsigijau pasą ir t.t, bei atėjau į TS3 ir ten sutikau puikų žaidėją Sirioza. Šis žaidėjas man papasakojo apie projektą, atsakinėjo į užduotus klausimus, bei pokalbis buvo smagus, nes žmogus tikrai geras. Šis žaidėjas man, net davė pinigų pradžiai ir man padėjo. Šiam žaidėjui tikrai dėkoju už tai.
Na, o paskui įsidarbinau į darbą  be pakvietimo ir pradėjau dar labiau domėtis apie projektą forume. Forume buvo daug informacijos/taisyklių kurią norėjau sužinoti ir tada forume daug naršiau ir skaičiau. Buvau pastebėjęs, kad forumas tikrai nėra labai aktyvus, nes daug senų temų nerakinta, moderatorių trūkumas, daug pažeidėjų, bei mažai žaidėjų kurie atsakinėtų į temas ar užvestu diskusijas. Na man projekte visados buvo forumas pirmoje vietoje, nes jame visados rasdavau ką veikti ir jame būti man smagu, tad pradėjau aktyviai visur atsakinėti į temas, bei sumaniau sudalyvauti konkurse kuriame reikia parašyti daugiausiai pranešimų, nors ir konkurso pabaiga galim sakyti buvo, bet vistiek surinkau nemažai pranešimų.
Laikas ėjo ir sumaniau, kad reikia įsidarbinti į darbą su pakvietimu pirma kart, tai buvo - medikai. Tuo metu direktorius buvo Misha. Firma buvo tikrai geras, nes direktorius buvo aktyvus ir linksmas. Dirbant firmoje buvo paskelbtas naujas firmos pavaduotojas su kuriuo gerai susidraugavom. Darbe ilgai nepradirbau, nes norėjau pajusti kito darbo duonos.
Projekte sutikau nemažai gerų žaidėjų su kuriais iki šiol sueinu ir smagu kalbėti. Tikriausiai pirmas žmogus su kuriuo gerai susidraugavau buvo The_Deus, pradžiui žiūrėjau kaip į administratorių kuris man labai padeda, bet paskui gerai pabendravus pamačiau, kad yra neblogas žmogus ir po ilgo bendravimo jau tapome tarsi žaidimo draugais. O laikui bėgant dar sutikau daug žaidėjų su kuriais manau ir dabar gerai pasikalbėčiau.
Dar norėčiau parašyti apie vieną savo veiklą projekte, tai - laikraštis. Forume pradėjau rašyti laikraštį "Kas naujo?". Šis laikraštis tapo gan populiarus ir jame pateko daug žaidėjų kurie buvo apklausti ar šiaip. Parašiau 7 šio laikraščio leidinius ir nutraukiau jo veiklą. Po ilgo laiko sumaniau, kad reikia vėl pradėti laikraščio rašymo veiklą ir sukūriau naują laikraštį "Las-Venturas kraštas". Šis laikraštis manau irgi vienas iš populiariausių projekte. Jo veiklą tesiau gan ilgai ir parašiau 18 leidinių.
Na, o šiuo metu aš esu paprastas žaidėjas kuris serveryje tiesiog žaidžia. Šiuo metu daugiausiai laiko praleidžiu forume ir čia aktyviai visur dalyvauju, diskutuoju ir kuriu temas. 
Na ir kalbant apie mano tikslus projekte. tai... Šiuo metu turiu tikslą pasiekti mėgstamas pareigas. Daug laiko praleidžiu forume, čia aktyviai diskutuoju ir t.t, tad norėčiau pasiekti pareig forume(F.Moderatoriaus). Tai mano tikslas, nes tai kažkas aukščiau forume kas man leistų labiau prisidėti prie forumo aktyvumo ir gerumo, bei kažką labiau veikti forume, bei darbuotis jame.

 

Na tai štai istorija mano(trumpa) Las-Venturas.lt projekte. Tikiuosi patiko ir dėkoju kas perskaitė viską. Ateityje tikriausiai išvysite dar mano blogą.

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

The_Deus paminėtas , nuvertintas . Linkiu ko geriausio.

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neblogas blog'as, idėk gal gfx kita karta kitaip žiūrėsis. Sekmės projekte.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 16 valandas(-ų), John_Gerrard rašė:

The_Deus paminėtas , nuvertintas . Linkiu ko geriausio.

Biški nesupratau, bet dėkui!

prieš 15 valandas(-ų), Jack_Stafford rašė:

Kažkada buvau drk ir gfx padari man. +REP pacanas, sėkmės siekiant savo tikslų. 

Pamenu, dėkui už palinkėjimą!

prieš 15 valandas(-ų), Jay_Scream rašė:

Neblogas blog'as, idėk gal gfx kita karta kitaip žiūrėsis. Sekmės projekte.

Dėkui, na gal pradžioje kokį GFX, bet kitur čia nematau kur ir tilptu. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sekmės tau projekte! Kaip pastebėjau jau, tai kad @The_Deus visur ir visada būna :D 

  • Patinka 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai įdomiai persiskaitė. Linkiu sėkmės pasiekti norimas pareigas :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-01-02 at 10:57, Robert_Quez rašė:

Sekmės tau projekte! Kaip pastebėjau jau, tai kad @The_Deus visur ir visada būna :D 

Dėkui, na jo dažnai kur jis būna, nes tikriausiai pirmas prisistato naujokams ir labiausiai jiems padeda :)

prieš 23 valandas(-ų), Ronny_Cross rašė:

Labai įdomiai persiskaitė. Linkiu sėkmės pasiekti norimas pareigas :)

Smagu, kad patiko skaityti. Dėkui :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...