Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Simas_Dev

Peikiu Alcapone_Pablito (Spec. pajėgų direktorius)

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Simas_Dev
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Alcapone_Pablito
3. Jūsų kaltinimai: Pateikiau vienam iš jo darbuotojų papeikimą dėl neteisingo nubaudimo. Darbuotojas pateikė įrodymus, kuriuose visai nesimato prasižengimo, bet papeikimas buvo vis tiek atmestas. Pabandžius pasikalbėti su direktoriumi, buvo pasakyta, kad stabdymo nuotraukos užtenka tam, kad būtų galima uždėti bėgimo įtarimą. Buvau išvadintas vaiku, nes pasiskundžiau direktoriaus darbu. Tikiuosi nors čia sulaukti sąžiningo sprendimo. :)
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą

 

  • Patinka 1
  • Naudinga! 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, tavo papeikimą citavau, jame ir pasižiūrėk kodėl buvo atmestas papeikimas, atstumas nuo stabdymo ir nuotraukoje kurioje buvai surakintas atstumas apie 100 metrų, reiškiasi sustojai ne iš karto, o tik poto kai pamatei, kad jau nepabėgsi. Sėkmės + b-list.

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tokiu atveju reikėtų turėti video manau, nes šiaip Ignui rašiau, todėl nesustojau iškart, bet ką gali žinot, gal nustūmė mane kasnors ir aš būsiu dėl to kaltas? Be to nereikia čia tų metrų iš nuotraukų matuoti. Net nebuvo pateikta nuotraukos, kurioje matytųsi man uždėtas /bega.

 

 

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gana teisintis. Čia ir taip aišku, kad darbuotojas turėjo būti nubaustas. Kaip direktorius, turėtum geriau išmanyti darbą, kurio vadovas esi.  Lieka laukti Einaro sprendimo, tikiuosi bus sąžiningas. 

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką jūs pasakojat čia per nesąmones... kiekvienas teisėsaugos darbuotojas gali patvirtinti tai, kad tik uždėjus bėga jūs dažniausiai sustojat.. labai retai kada sureaguojate į pirma signalą sustoti... Šiandien man lygiai tas pat vėl buvo, stabdžiau bahūriuką nestojo kol neuždėjau /bega.. patys esat kalti ir dar ieškot kažkokios tiesos..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Edgaras_Nesakysiu rašė:

Ką jūs pasakojat čia per nesąmones... kiekvienas teisėsaugos darbuotojas gali patvirtinti tai, kad tik uždėjus bėga jūs dažniausiai sustojat.. labai retai kada sureaguojate į pirma signalą sustoti... Šiandien man lygiai tas pat vėl buvo, stabdžiau bahūriuką nestojo kol neuždėjau /bega.. patys esat kalti ir dar ieškot kažkokios tiesos..

Tavo įrodymuose net nėra matoma, kad uždėjai /bega man. Jei būčiau norėjęs bėgt, nebūčiau sustojęs. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atmesta. Jeigu žinote, kad nusižengėte - nerašykite papeikimų, tausokite visų laikų, ačiū :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...