Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.6


Aurimas_Ehmmett

Aaron White - Born to fly (2018 highlights)

Rekomenduoti pranešimai

Labas, 

nauji metai, naujo tipo vaizdo klipai iš mano pusės.

Pirmas kartas, kai darau kažką iš šitos sferos, tad būtų įdomu išgirsti, kas jums šiame video patinka, kas nepatinka, jog būtų galima tobulėti ir eiti pirmyn.

Vaizdo klipe sudėti Aaron White'o geriausi epizodai iš 2018 metų.

Kam nesunku, spustelkit Patinka ir galbūt net Prenumeruoti mygtukus, didelis ačiū!

 

  • Patinka 22
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai gražu! Manau Lietuvoje daug kam patinka krepšinis, taipogi ir Aaronas. Lauksim daugiau. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

galvojau nba yra tik black mamba pasirodo kaune egzistuoja white mamba 

  • Haha 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai kokybiškas ir gerai atliktas video editas... Viskas patiko, nežinau ką dar būtų galimą pridurti... Kai kur panaudotą net gi komentatoriaus iškarpas apie Arono dėjimą. Nu aš tiesiog nieko daugiau ką ir pasakyti, žiauriai gerai padirbėjai. :))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai gražiai sueditintas video, matosi, kad gaudaisi video montavimuose, kažką panašaus sukurk iš nba playeriu.Sėkmės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labaaai gražu. Nusiųsk patį videką White'ui :D Turėtų patikt ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Danny_Williams rašė:

galvojau nba yra tik black mamba pasirodo kaune egzistuoja white mamba 

Ryža mamba 

Pirmomis montažo minutėmis viskas atrodo puikiai, nei per daug nei per mažai efektų, labai patiko būtent kai Whaitas susidaužė rankomis su kitais komandos žaidėjais. Na, o paskui tas pats ką gali išvysti paprastuose montažuose, sulėtintas vaizdas, muzika atitinkanti judesį ir t.t ir tai yra gerai, tačiau norėtusi kažko originalesnio, kaip mačiau pradžioje. Tačiau jokių būdu nesustok kurti, Aurimai, nes tai ką darai yra kokybišką. Sėkmės kūryboje ir tikiuisi ką nors išvysti iš NBA virtuvės. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kaip visada labai gražu, Auri

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 valandas(-ų), Drunken_Goat rašė:

Labai gražu! Manau Lietuvoje daug kam patinka krepšinis, taipogi ir Aaronas. Lauksim daugiau. :)

Ačiū, dainų vagie.

prieš 8 valandas(-ų), Danny_Williams rašė:

galvojau nba yra tik black mamba pasirodo kaune egzistuoja white mamba 

Pats laikas pasidairyt ir po Europos žaidėjus :D

prieš 8 valandas(-ų), Minde_Boss rašė:

Labai kokybiškas ir gerai atliktas video editas... Viskas patiko, nežinau ką dar būtų galimą pridurti... Kai kur panaudotą net gi komentatoriaus iškarpas apie Arono dėjimą. Nu aš tiesiog nieko daugiau ką ir pasakyti, žiauriai gerai padirbėjai. :))

Labai ačiū!

prieš 8 valandas(-ų), Mister_King rašė:

Labai gražiai sueditintas video, matosi, kad gaudaisi video montavimuose, kažką panašaus sukurk iš nba playeriu.Sėkmės.

Ačiū! Pirma Žalgiris, paskui gal žiūrėsim apie NBA kažką.

prieš 8 valandas(-ų), John_Elegy rašė:

Labaaai gražu. Nusiųsk patį videką White'ui :D Turėtų patikt ;)

Ačiū! Po Neptūno rungtynių šiandien būtinai reikės :D

prieš 6 valandas(-ų), Laurynas_Joma rašė:

Ryža mamba 

Pirmomis montažo minutėmis viskas atrodo puikiai, nei per daug nei per mažai efektų, labai patiko būtent kai Whaitas susidaužė rankomis su kitais komandos žaidėjais. Na, o paskui tas pats ką gali išvysti paprastuose montažuose, sulėtintas vaizdas, muzika atitinkanti judesį ir t.t ir tai yra gerai, tačiau norėtusi kažko originalesnio, kaip mačiau pradžioje. Tačiau jokių būdu nesustok kurti, Aurimai, nes tai ką darai yra kokybišką. Sėkmės kūryboje ir tikiuisi ką nors išvysti iš NBA virtuvės. :)

Kaip "movie makeris", turiu užtikrinti, jog klipe vyrautų kadrų stilių variacija. Tai reiškia, jog, esant vien greitiem klipam, būtų per daug informacijos ir neitų suvirškint visko, o, esant vien sulėtintiem kadram - būtų nuobodu žiūrėti. Taip pat toje dainos vietoje melodija buvo būtent tokia, jog sulėtinti kadrai ten tiesiog prilimpa.  Klipo gale buvo mažiau pieštų animacijų, gal būt dėl to ne tiek krito į akį. NBA reiks palaukti, Žalgiriui prioritetas, o ir šiaip, NBA neteikia tiek daug geresnės medžiagos, kiek Žalgirio organizacija. Ačiū už pastabas!

prieš 5 valandas(-ų), Benjamin_Orbit rašė:

kaip visada labai gražu, Auri

Dėkui, benji!

prieš 4 valandas(-ų), Toshiba_Kitasakkmute rašė:

i delfi sytu wydyju ydety

Kas tokią nesąmonė ten dės :((

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geras vidosas dabar apie koki Donciciu pakurk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai geras video drauguži apie Arūną Baltą. Būtų įdomu išvysti apie Brandoną, galbūt Dončič tiek iš Eurolygos, tiek iš NBA. Nes tikrai yra nemažai playsų, galimą kažką susukt manau. :) Nesustok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žiauriai gerai padirbėta! O dar kai Aaronas mano vienas mėgstamiausiu žaidejų, tai čia iš vis pasaką! Žiūriu ir žiūriu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ble jau norejau rasyt kad uz Ehmi geriau varai, bet paskui tik pamaciau kad cia Ehmis ir yr. Ble mldc uz Ehmi geriau varai.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pats klipukas tikrai gerai sumontuotas, bet bent jau man norėtųsi daugiau emocijų, daugiau komentavimo bei daina nelabai tiko. 

Iki perfect šiek tiek trūko, tikiuosi pamatyti daugiau tavo darbų ties krepšiniu :) 

Ką turiu galvoj sakydamas daugiau komentavimo gali pažiūrėt - https://www.youtube.com/watch?v=M7iGqEDXHNc

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai geras video ypač apie Aaron"ą , tai žodžiu muzika ir highlightai viskas gerai atrinkta ir įdomu buvo žiūrėt taip pat turiu aš jo plakatą :D ir šiaip šitas video žiūrint tiek į Aaroną tiek klausant į muziką padeda motyvuot save ir kitus siekiant kažko. Well done Ehmi puikiai padirbėta 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Opa, vienas iš mano mėgemiausiu žaidėjų komandojė, visados užveda arena ir sukelia tokių emocijų, kuriu kitur nerasi :)

jeigu apie vidosa, man patiko , gražu, žiurint video, kaikurias momentais net šiurpuliukai praeina, kadangi esu žalgirio sirgalis ir nepraleidžiu nei vienu varžybų, dedu riebų +rep.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

mldc gers klips viska tik nzn muzika kazkaip nelabai tiko bent jau man

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 11 valandas(-ų), Siauliu_Bubins rašė:

Geras vidosas dabar apie koki Donciciu pakurk.

Dėkui! Matysim.

prieš 9 valandas(-ų), Super_Mario rašė:

Labai geras video drauguži apie Arūną Baltą. Būtų įdomu išvysti apie Brandoną, galbūt Dončič tiek iš Eurolygos, tiek iš NBA. Nes tikrai yra nemažai playsų, galimą kažką susukt manau. :) Nesustok

Dėkui, kolega. Nu va Brandonas irgi mano galvoj thinking emoji

prieš 9 valandas(-ų), Zygimantas_Hard rašė:

Žiauriai gerai padirbėta! O dar kai Aaronas mano vienas mėgstamiausiu žaidejų, tai čia iš vis pasaką! Žiūriu ir žiūriu :D

Smagu girdėti, jog patiko ! :D

prieš 9 valandas(-ų), Mantas_Exe rašė:

Ble jau norejau rasyt kad uz Ehmi geriau varai, bet paskui tik pamaciau kad cia Ehmis ir yr. Ble mldc uz Ehmi geriau varai.

geras tas ehmis...

prieš 9 valandas(-ų), Minskas_Zzz rašė:

Pats klipukas tikrai gerai sumontuotas, bet bent jau man norėtųsi daugiau emocijų, daugiau komentavimo bei daina nelabai tiko. 

Iki perfect šiek tiek trūko, tikiuosi pamatyti daugiau tavo darbų ties krepšiniu :) 

Ką turiu galvoj sakydamas daugiau komentavimo gali pažiūrėt - https://www.youtube.com/watch?v=M7iGqEDXHNc

 

Ačiū! Norėjau pridėt daug daugiau komentarų, bet Eurolygos komentatoriai absioliučiai mirusias reakcijas duoda(bent jau tie, kurie Žalgirio rungtynes komentuoja), o LKL'e ne tiek įspūdingus epizodus sukūrė, tad taip šį kartą išėjo. Ačiū už pastabą!

prieš 7 valandas(-ų), Zygis_Inferno rašė:

Labai geras video ypač apie Aaron"ą , tai žodžiu muzika ir highlightai viskas gerai atrinkta ir įdomu buvo žiūrėt taip pat turiu aš jo plakatą :D ir šiaip šitas video žiūrint tiek į Aaroną tiek klausant į muziką padeda motyvuot save ir kitus siekiant kažko. Well done Ehmi puikiai padirbėta 

Ačiū labai!

prieš 7 valandas(-ų), Javanis_Hoonigey rašė:

Opa, vienas iš mano mėgemiausiu žaidėjų komandojė, visados užveda arena ir sukelia tokių emocijų, kuriu kitur nerasi :)

jeigu apie vidosa, man patiko , gražu, žiurint video, kaikurias momentais net šiurpuliukai praeina, kadangi esu žalgirio sirgalis ir nepraleidžiu nei vienu varžybų, dedu riebų +rep.

Dėkui dėkui, smagu, kad net ir tokias emocijas sukuria :D

prieš 6 valandas(-ų), James_Harden rašė:

mldc gers klips viska tik nzn muzika kazkaip nelabai tiko bent jau man

Dėkui. Kitą kartą reiks gal kažką geresnio dėt, ane thinking emoji

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...