Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Drunken_Goat

| Las-Venturas.LT | pristatymas #1 |

Rekomenduoti pranešimai

aloha draugai,

Va, aš vėl čia su savo nauju video. Kiekvienas mano įkeltas video progresuoja (bent aš pats tiek įžiūriu.) ką galiu pasakyti apie šitą savo "filmuką" tai, kad visų pirmą jis nepaskutinis, visų antrą einame žiūrėti!

be to ačiū Ehmiui už pasiūlytą garso takelį. (kurį aš sugadinau, bet nieko iš klaidų mokausi)

1080HD 

SPAUDŽIAM LIKE IR ŽIŪRIM.

 

 

 

Komentuojam!

 

  • Patinka 20
  • Ačiū! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Medikų trefkė visas gražumas ❤️ Gailaa truputį net pasidarė, kaip pamačiau vidosą. Šiaaaip žrj gražiai sumontavai, tik prie taxų pamiršai čj nickus išjungt.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunus pristatymas, mldc.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nepagailim lik'ų . Tiesiog puikus videkas . Spaudžiu dešinę 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunuolis, kad kuri tokius vaizdo įrašus! Man asmeniškai tikrai įdomus vaizdo įrašas pasirodė, tik nežinau kaip čia yra, bet pradžioje ypač labai grafika pagadinta, nes aukščiausia kokybė, bet tekstas vos įskaitomas. Lauksiu daugiau video, šaunuolis, kad kuri ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 minutes(-čių), Fuck_Streets rašė:

Medikų trefkė visas gražumas ❤️ Gailaa truputį net pasidarė, kaip pamačiau vidosą. Šiaaaip žrj gražiai sumontavai, tik prie taxų pamiršai čj nickus išjungt.

Dėkui, joo prie taxų matosi nickas :D

prieš 8 minutes(-čių), Just_Cance rašė:

Šaunus pristatymas, mldc.

Dėkui.

prieš 6 minutes(-čių), Silelis_Telikas rašė:

Nepagailim lik'ų . Tiesiog puikus videkas . Spaudžiu dešinę 

Taip! nepagailim!! 

prieš 2 minutes(-čių), Einaras_Bmw rašė:

Šaunuolis, kad kuri tokius vaizdo įrašus! Man asmeniškai tikrai įdomus vaizdo įrašas pasirodė, tik nežinau kaip čia yra, bet pradžioje ypač labai grafika pagadinta, nes aukščiausia kokybė, bet tekstas vos įskaitomas. Lauksiu daugiau video, šaunuolis, kad kuri ;)

Iš praeito savo vaizdo įrašo mokiausi, iš šito irgi išmokau daug dalykų, kurių kitame video nepasikartos! Ačiū už pastebėtas klaidas ir už atsiliepimą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu va, visada laukiau to žmogaus, kuris pradėsi kurti kažką su video, nes grafikos dizainerių šiektiek yra. Pagliau, mano noras išsipildė, šiandien pamačiau du žiauriai gerus video editus. Jo, pradžioje reikėjo kažkaip kitaip tekstą užrašyti, kai kurie momentai yra per ilgi, kai kurie per trumpi... Tačiau nvm, viskas ateis per praktiką, tai to aš Tau ir linkiu, sėkmės kurti ir nesustok to daryti ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 11 minutes(-čių), Minde_Boss rašė:

Nu va, visada laukiau to žmogaus, kuris pradėsi kurti kažką su video, nes grafikos dizainerių šiektiek yra. Pagliau, mano noras išsipildė, šiandien pamačiau du žiauriai gerus video editus. Jo, pradžioje reikėjo kažkaip kitaip tekstą užrašyti, kai kurie momentai yra per ilgi, kai kurie per trumpi... Tačiau nvm, viskas ateis per praktiką, tai to aš Tau ir linkiu, sėkmės kurti ir nesustok to daryti ;)

Ačiū už motyvuojančius žodžius!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai gražus prisistatymas. Viskas labai gerai žiūrėjosi, visas editas geras, nufilmuoti vaizdai ir visa kita buvo labai gerai! Norėčiau, kad dažniau kurtum VFX ir, kad su jais dalintumeisi, nes smagu pažiūrėti tokius video! Šaunuolis ir sėkmės :) 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Frankis_Electro rašė:

Labai gražus prisistatymas. Viskas labai gerai žiūrėjosi, visas editas geras, nufilmuoti vaizdai ir visa kita buvo labai gerai! Norėčiau, kad dažniau kurtum VFX ir, kad su jais dalintumeisi, nes smagu pažiūrėti tokius video! Šaunuolis ir sėkmės :) 

Ačiū, būtinai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Superinis! Lengvai susižiūri, kadangi yra įdėta ir video iškarpų iš veiksmų, darbų gyvenimo ir šiaip kasdieniškų įvykių. :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Smagu, kad kuri klipukus apie mūsų projektą. Tačiau video sukurti buvo pasirinkti ne patys geriausi „prieskoniai“, kurie pakartino visą vaizdą. Nesustok kurti ir tobulėti, tikimės pamatyti didesnių darbelių iš tavęs. :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...