Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


t_tt

Darbų parašai ( ne visi )

Rekomenduoti pranešimai

Po kol kas dar ne visi, jei susilauks dėmesio bus padaryti visi likusieji. Beje vertinam 0/10

iaKX6wW.png

75WEQg4.png

HcSfk79.png

  • Patinka 2
  • Naudinga! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įdomiai padaryta, labiausiai patiko mechanikų :P. Good job, kaip sakant (;

 

Edit : btw 10/10 pamiršau :)

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na va. Darbai nėra žiauriai geri, tiesiog paprasti. Man jie labai gražiai neatrodo - tekstas paprastas labai, nepadirbėjai ties juo. Ant nuotraukos galėjai uždėti CC Texture, manau nuotrauka ir pats tekstas būtu geresnis. Na, bet manau jei toliau kursi GFX ir stengsiesi tobulėti išeis tikrai dar gražiau, bei kaip man buvo vienas pataręs, kad kaip padarai darbą iškart jo nekelti, o kitą dieną pažiūrėti ir galbūt kils dar kažkokia idėja kaip gražiau padaryti. Sėkmės :)

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Darbai žiūrisi gražiai, bendras vaizdas gana paprastas. Siūlyčiau tekstą labiau išskirti iš backgroundo, kad geriau matytūsi, keep it up, lauksim kitų darbų

  • Patinka 2
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražus, biškuti su tekstu ir background'u padirbėk :) ir būtu gerai būve jeigu GP parašiuka būtu būves;) 

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bent jau man, tai čia per daug solid (+ ryškios) spalvos ir tik juostelės. Tekstas nėra išskirtas, tad sunkiai skaitomas. Gražūs render.

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manyčiau per daug blur'o, ir kaip Tosha sakė - per ryškios spalvos. Na, ir font'as galėtų būti gražesnis.

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

CC packą normalų, tamsų užmesk, patvarkyk tuos rėmus ir gal nieko bus. Bet krč man tai čia too easy atrodo baisei..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...