Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Deividas_Britas

SAMP: Žlunga ar ne?

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki,

Nemažai laiko jau esu pasitraukęs iš viso SAMP pasaulio. Ilgą laiką buvau atsiribojęs net nuo betkokių naujienų susijusių su SAMP, tačiau galbūt puse metų atgal pradėjau vėl domėtis, skaityti naujienas (kurių per tą laiką tikrai nebuvo daug :D), domėtis serveriai Lietuvoje ir ieškoti naujų konkurentų seniesiems SAMP vilkams (ko irgi dar kolkas neradau :D).

Taip pat esu susiprogramavęs sistemą, kuri kiekvieną dieną fiksuoja global (pabrėžiu, kad global, ne tik Lietuvoje) SA:MP žaidėjų ir serverių skaičių. Būtent šią statistiką pradėjau vesti pas save kai pamačiau nemažai žinučių ir nuomonių, kad SAMP'as jau žlugęs ir niekas jo nebežaidžia. Būtent taip geriausia ir yra įsitikinti.

Pasidalinu screenshot'ais iš mano sudarytų grafikų nuo ± lapkričio 20 dienos:

  1. https://prnt.sc/m42tqp
  2. http://prntscr.com/m42tvj
  3. http://prntscr.com/m42tzs

Nuo lapkričio mėnesio žaidėjų skaičius buvo pradėjęs ir šiek tiek statistikos (statistika remiasi laikotrapiu nuo lapkričio galo iki šios dienos):

  • Didžiausias žaidėjų prieaugis per vieną dieną: 34,3%. 
  • Didžiausias žaidėjų kritimas per vieną dieną: -32,1%.
  • Vidurkis: 0,82%.
  • Didžiausias serverių prieaugis per vieną dieną: 10,9%.
  • Didžiausias serverių kritimas per vieną dieną: -9,8%.
  • Vidurkis: 0,33%.

Reziume: per šį laikotarpį žaidėjų skaičius vos, vos daugiau padidėjo, nei sumažėjo. Serverių kaip ir buvo galima manyti rodikliai nebus tokie ženklūs kaip žaidėjų, tačiau jų vidurkis taip pat teigiamas. Reiškia, jog tiek žaidėjų, tiek serverių per šį trumpą laikotarpį padidėjo. Galime pasidžiaugti ir aš asmeniškai manau, jog SAMP dar nėra žlugęs.

Ką manote jūs? SAMP žlugęs ar ne?

 

  • Patinka 5
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano manymu, SAMP(GTA) iš tiesų yra įdomus žaidimas, jeigu susikuri savo erdvę, turi draugų ir esi įsivyravęs žaidime. Naujokas atėjas į žaidimą turi pasistengti pritapti prie visų, turi nepabosti žaidimas ir serveris turi parodyti gan gerą įvaizdį. Mes esam patys šio žaidimo(veiksmo viduje) kūrėjai, patys turime bandyti kažko siekti ar rūpintis ne vien savimi. Dažniausiai tai ateina vasara, žmonės nebeturi laiko arba tiesiog geras oras, draugai, papildomi darbai ir kita, bet ateina ruduo-žiema, tada vėl serveris pražysta. Aišku jau naujųjų technologijų lygis yra kilęs, atsiranda naujų žaidimų ir tiesiog dauguma eina žaisti geresnės grafikos žaidimus.  

Mano manymu SAMP (KOLKAS) nėra žlugęs ir dėl to galime pasidžiaugti. :)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pastebėjimui dėl grafų kūrimo ir panašių dalykų: http://mauzen.org/samp/ :) (Daugiau naudos būtų, jeigu pasidalintum galimybę man sekti Lietuvių tendencijas :D

O, kas dėl pačio SA-MP. Negaliu teigti, kad SA-MP yra žlugęs ar artimiausiu metu žlugs. Faktas tik tiek, kad jis jau turėjo savo kulminacijos tašką ir tikėtina, kad atgal jo nebepasieks. Žinoma tik tiek, kad tendencija yra mažėjanti dėl natūralių aplinkybių:

  • kuriami geresni kompiuteriai, geresni žaidimai;
  • seni žaidėjai palieka žaidimą dėl asmeninių priežasčių;
  • nauji žaidėjai neatranda SA-MP, jie renkasi naujus, geresnius, su aukštesne grafika žaidimus.

SA-MP man primena patefonus. Kažkada jie buvo populiarūs, dabar jie yra likę labiau klasika.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Einant laikui žaidimais anksčiau ar vėliau praras savo reitingą ir žlugs, tai yra faktas. Tačiau kol kas žvelgiant į tavo rezultatus, jie tik ne pastoviai šokinėja, kas reiškia, kad SA-MP'as dar tikrai nėra žlugęs ir viliuosi, jog kils dar aukščiau. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sampas jau ir nostalgija gali priminti tai turbut priezastis kodel dar kiti bando kabli gaudyti,bet tokios atmosferos kaip anksciau budavo,jau nebebus:) mano nuomome. Zlugs,bet jau tik tada kai vaikam galesit pasakot ka loset 

  • Patinka 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na, galiu drąsiai teikti, jog SA-MP'as nėra jau labai populiarus, kodėl? Nes daug kas renkasi CS GO, GTA V ir taip toliau...

Bet aš likau prie SA-MP'o nes tai yra mano vaikystė žaidimas, ir šjp realiai mano PC nėra jau labai stiprus (kitaip sakant laužas) tai ir nieko kito negaliu pasirinkti...

GTA SA-MP Nėra jau visiškai žlugęs ;) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mes (senieji žmonės kurie patyrė tą tikrąjį veiksmą) tikrai sakysime, kad taip. Nes ką dabar sampas gali suteikt? Kokios pramogos? Ridos kėlimas? :D O seniau būdavo šaudymai, rangų kėlimaisi ir pnš. Ir taip, tie nauji žaidimai jauniems čiuvams daug įdomiau, nei va sampas, nes kas kels 2019-ais pinigus sampe? :D koks tikslas? Geriau va kokį naują žaidimuką susirast ir geimint naują.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 51 minutes(-čių), Max_Tosha rašė:

Pastebėjimui dėl grafų kūrimo ir panašių dalykų: http://mauzen.org/samp/ :) (Daugiau naudos būtų, jeigu pasidalintum galimybę man sekti Lietuvių tendencijas :D

O, kas dėl pačio SA-MP. Negaliu teigti, kad SA-MP yra žlugęs ar artimiausiu metu žlugs. Faktas tik tiek, kad jis jau turėjo savo kulminacijos tašką ir tikėtina, kad atgal jo nebepasieks. Žinoma tik tiek, kad tendencija yra mažėjanti dėl natūralių aplinkybių:

  • kuriami geresni kompiuteriai, geresni žaidimai;
  • seni žaidėjai palieka žaidimą dėl asmeninių priežasčių;
  • nauji žaidėjai neatranda SA-MP, jie renkasi naujus, geresnius, su aukštesne grafika žaidimus.

SA-MP man primena patefonus. Kažkada jie buvo populiarūs, dabar jie yra likę labiau klasika.

Seku ir populiariausius 4 lietuviškus serverius, bet negaliu pasidalinti statistika dėl reklamos. :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 7 minutes(-čių), Remigijus_Narcissus rašė:

Mes (senieji žmonės kurie patyrė tą tikrąjį veiksmą) tikrai sakysime, kad taip. Nes ką dabar sampas gali suteikt? Kokios pramogos? Ridos kėlimas? :D O seniau būdavo šaudymai, rangų kėlimaisi ir pnš. Ir taip, tie nauji žaidimai jauniems čiuvams daug įdomiau, nei va sampas, nes kas kels 2019-ais pinigus sampe? :D koks tikslas? Geriau va kokį naują žaidimuką susirast ir geimint naują.

Čia labiau ne SAMP yra kaltas dėl pramogų nesuteikimo. Tą patį SAMP galima padaryti labai įdomu ir kabliuojantį iš naujo, tik reikia idėjų ir laiko įgyvendint idėjoms. Seku tiek Lietuvos serverius, tiek užsienio ir nei vienas per tiek metų nesugebėjo sukurti jokių idomių, beribių pramogų.

Žinoma, jau susikūrusiems serveriams yra sunku sukurti būtent tokių veiksmų ir pramogų, nes tokios idėjos (bent pas mane galvoje) yra surištos su labai daug sistemų, daug klaustukų ir norint įgyvendinti visą tai reikėtų perkurti 70% serverio. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kadangi čia tavo global statistikos tai sakyčiau, kad bendrą skaičių pakelia žaidėjai iš Rytų. Užėjus į twitch tai tikrai dažnas "streameris" kalba rusiškai. Bet nemanau, kad statistikų rezultatai ilgai išsilaikys teigiami, nes vis daugiau gerų žaidimų tampa free to play.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Deividas_Britas rašė:

Čia labiau ne SAMP yra kaltas dėl pramogų nesuteikimo. Tą patį SAMP galima padaryti labai įdomu ir kabliuojantį iš naujo, tik reikia idėjų ir laiko įgyvendint idėjoms. Seku tiek Lietuvos serverius, tiek užsienio ir nei vienas per tiek metų nesugebėjo sukurti jokių idomių, beribių pramogų.

Žinoma, jau susikūrusiems serveriams yra sunku sukurti būtent tokių veiksmų ir pramogų, nes tokios idėjos (bent pas mane galvoje) yra surištos su labai daug sistemų, daug klaustukų ir norint įgyvendinti visą tai reikėtų perkurti 70% serverio. 

Nemanau, naują samp serverį tokį ahueną sukurti yra praktiškai neįmanoma, senbuviai nebelošia, o naujokai nebekeis serverio, nes jau yra įsikūrę kažkuriam serve. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek galiu pasakyti, kas žaidė sa-mp tas ir tebežais, nebent atsiras 20proc žmonių kurie išeiną į gyvenimą ir neturi tam laiko, o dėl naujų žaidėjų tai jų buvo ir bus, jei nebebus, anyway augs nauja karta kuri žais kurs, ir nepamirš šio žaidimo ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kam kurti tokius zodzius, kas metus? 'zlunga' cia tas pats kaip sakyti visi lietuvos skripteriais jobnutai tai tiesa, gi ar gi ne? atsimink cia tau ne 2006 kur gta 6/4 nebutu cia 2019, visi ne tik i sampa ilinde bet i gta 5/4 ar dar kazka zaidzia be, jo sukurk kazka ko lietuviai nemoka kaip rusai turi po 4 serverius ir laikosi 400-700 kaip sargyne laikosi 300? tai reiskias, sampas nezlunga ir zmones turi kazkokia prasme zaisti jeigu net R3 versija jau out yra galima, ja siustis tai ka kalbeti apie pati zlugima, kol pats devas nenores stabdyti ir uzdaryti savo projecto tokio didelio apie kuri turbut galvojo, kaip apie naujus namus prie papludimio tol gali tokiu tra$$$h temu net nekurti, nes jos 0 naudos kaip ir lietuviu projektu atnaujinimai kas antri. ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 12 valandas(-ų), Luke_Kysspard rašė:

kam kurti tokius zodzius, kas metus? 'zlunga' cia tas pats kaip sakyti visi lietuvos skripteriais jobnutai tai tiesa, gi ar gi ne? atsimink cia tau ne 2006 kur gta 6/4 nebutu cia 2019, visi ne tik i sampa ilinde bet i gta 5/4 ar dar kazka zaidzia be, jo sukurk kazka ko lietuviai nemoka kaip rusai turi po 4 serverius ir laikosi 400-700 kaip sargyne laikosi 300? tai reiskias, sampas nezlunga ir zmones turi kazkokia prasme zaisti jeigu net R3 versija jau out yra galima, ja siustis tai ka kalbeti apie pati zlugima, kol pats devas nenores stabdyti ir uzdaryti savo projecto tokio didelio apie kuri turbut galvojo, kaip apie naujus namus prie papludimio tol gali tokiu tra$$$h temu net nekurti, nes jos 0 naudos kaip ir lietuviu projektu atnaujinimai kas antri. ;]

Primink man, kiek tavo minėtame sargyne lošdavo prieš 3 metus.

prieš 16 valandas(-ų), Remigijus_Narcissus rašė:

Nemanau, naują samp serverį tokį ahueną sukurti yra praktiškai neįmanoma, senbuviai nebelošia, o naujokai nebekeis serverio, nes jau yra įsikūrę kažkuriam serve. 

Viskas yra įmanoma. Aš pats seniau turėjau minčių kurti savo projektą, kuriame įgyvendinti grandiozinių idėjų, tačiau kam? Pats šita žinute paprieštaravai sau. Sakai, kad senbuviai nebeloš, nes nėra kodėl žaisti serveryje, nes nėra veiklos jame, bet kurti tikrai gerą serverį irgi neapsimoka, nes senbuviai neloš. 

Dabar kiekvienas ateinat į serverį linksmai praleisti laiką, atsipalaiduoti, pažaisti galbūt su draugais, bet čia yra tokia šūdina bendruomenė, kad pamačius vien būsenos atnaujinimus dingsta visas linksmumas. Kiekvienas kalbat apie ožinimus, bet patys tą patį darot. Jei nerašot papeikimų, tai ožinat būsenos atnaujinimuose ožį (čia irgi ožinimas). Kad Karolis ar kiti projektai sukurs daug visokių veiklų, įdomių sistemų nuo to veiklos neatsiras. Reikia nusistatymo ir tuomet veiklą patys galėsit susigalvoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Daug kas lygiai taip pat galvojo 2014-2016 metais, tačiau kaip buvo šis žaidimas populiarus taip ir yra. Statistika - galbūt taip, duomenys rodo savo. Reik rašyt Kalcor'ui kad paleistu nauja samp versiją.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano manymu SAMP žlunga, na pasižiūrėjus į lietuviškus SAMP serverius, tikrai žlungame, sparčiai krintame. Įrodymų jokių nereikia, dauguma kurie jau prie šio žaidimo dvejus metus ir daugiau, tikrai supras. Kai ta patį SAR* žaidė po 500 - 600 žaidėjų, tai pat galima paminėti ir LM* projektą, kuriame kas dieną prieš kelerius metus žaidė 300 - 400 žaidėjų. O dabar palyginus kas dabar vyksta, SAMP` as tiesiog žlunga. Na nežinau, kaip vyksta užsienyje, bet Lietuvoje SAMP žaidimas nebėra toks populiarus kaip būdavo senais laikais.

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš asmeniškai manau, jog SAMP'as žlugsta. (Nekalbu apie GTA kur single playeriu žaidi, ten tai jau žlugęs tas GTA). Bet SAMP'as žlugsta, nes ką dsugiau daryti, kai esi viską išbandęs? Įsivaizduokit, turi viską serveryje, ir ką tau veikt? Ridą kelt? Dirbti picerininku? Nejuokaukit ;). Tai tik mano nuomonė, bet manau, kas yra labai seni SAMP'o žaidėjai, turbūt pritars man..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Killeris_cWa rašė:

Aš asmeniškai manau, jog SAMP'as žlugsta. (Nekalbu apie GTA kur single playeriu žaidi, ten tai jau žlugęs tas GTA). Bet SAMP'as žlugsta, nes ką dsugiau daryti, kai esi viską išbandęs? Įsivaizduokit, turi viską serveryje, ir ką tau veikt? Ridą kelt? Dirbti picerininku? Nejuokaukit ;). Tai tik mano nuomonė, bet manau, kas yra labai seni SAMP'o žaidėjai, turbūt pritars man..

turi viską ir neturi ką veikti? omegalul, gali eiti azartinius žaidimus žaist(pokerį, skaičiuką, kaulą ar dar ką), pirkti/taupyti norimui transportui retam, daylvauti veiksmuose teisėsaugos/klanų/gp, išbandyti visus darbus, dalyvauti eventuose ir galų galiausiai tikrai su draugais pachatinti ar kažką paveikti nėra taip bad, tad ridos kelt ir picerininku būt tai tik tu tikriausiai tesugebi.

kas liečia tema, žaidėjų pasiskirtymas dar yra toks dalykas, ryžynas didelę žaidėjų dalį prarado dėl valdžios sprendimų ir neaktyvumo, senos modifikacijos, visi išėjo į gs arba tą patį net lv kaip matot, sargo žaidėjai krito irgi ne vien dėl seno žaidimo, kiti taipogi išėjo išbandyti laimės kitur, gi atsirado naujas role-play geras projektas, paskui dar keli po 20-30 žaidėjų renkantis pastoviai tai ir taip skirtosi ta rinkos dalis.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiekvienas naujas žaidimas gauna daugiau dėmesio nei senesni, bet žinoma tas dėmesys gali būti ir laikinas. Daugelis galbūt, net jau nebežino apie tokį žaidimą kaip SA-MP, nes daugelis jaunimo renkasi naujesnius žaidimus kurių grafikos geresnės ir daugiau naujovių, bei daugiau veiksmo. Na, bet negalėčiau sakyti, kad SA-MP labai sparčiai praranda žaidėjus ir jų dėmesį, nes visgi šiuo žaidimu pasaulyje manau domisi daug žaidėjų, bet nebetiek kiek prie daug metų. Žinoma šis žaidimas kažkada praras labai daug žaidėjų, nes jie žais naujesnius žaidimus. Lietuvoje irgi bus laikas kaip išvis bus mažai žaidėjų manau, nes daugelis kas dabar žaidžia suaugs ir praras susidomėjimą šiam žaidimui, o nauja karta abejoju ar žais, nes tiesiog žais žaidimus kurie bus ant bangos. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na paskaicius tavo biografija apie samp serverius bei aplamai apie samp ir jo zaidejus, tai pritariu jog zlunga, nes pastaruosius kelis metus kiek lankydavausi kitu projektu forumuose visada kas menesi pamazedavo 5-10 zaideju na dar yra kita puse kodel tiek mazai zaidzia, nes zmones suauga ir tiesiog samp pasidaro nebeidomus ir tiesiog zmones iseina i realu gyvenima

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Galimybė yra žaisti ir geresnių grafikų žaidimus nei SA:MP, bet vis tiek šis žaidimas man išlieka šiek tiek įdomus - vienintelė priežastis dėl ko jo neištrinu.

O taip tai SA:MP kaip ir paprastas GTA yra atgyvenęs žaidimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...