Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Frankis_Electro

Kaip susigalvojote savo slapyvardį(Vardas_Pavardė)?

Rekomenduoti pranešimai

33d9a5fc1e1d8712470aadebf1d0ba3b454.png

Laba visiems. Pamaniau, kad reiktu sukurti apklausą, šios apklausos klausimas - Kaip susigalvojote savo slapyvardį(Vardas_Pavardė)?

Apklausos tiklas - Sužinoti žaidėjų istorijas, kaip jie susigalvojo savo slapyvardį.

Tikiuosi, kad atsiras įdomių istorijų, bei tema surinks nemažai normalių komentarų. 

Tikiuosi, kad ši apklausa surinks, bet 20 komentarų, tad nebijokite ir parašykite savo slapyvardžio atsiradimo istorija!

 

Balsavimo nebus, nes nelabai ten už kažką ir galėsi balsuoti.
Tikiuosi sulaukti išplėstų komentarų!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano nickname atsirado tikrai gan paprastai, galvojau gera nickname, ir šovė į galvą kad kažka reikią galvoti ne su savo vardą, tad sumaniau Spokis kodėl? Kadangi daugelis manė realybei anksčiau vadindavo ,,Spaikis,, ir kažką pakeisti sugalvojau Spokis, ir tada man kažkaip derinosi The, taip ir atsirado The_Spokis

  • Naudinga! 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na, kadangi aš keičiu V_P visalaik, ir tai žino @The_Deus ;)

Tai šį atsirado visai paprastai...

Serveryje mačiau Mister_Tedis, Mister_King, ir pagalvojau, kodėl man nebūti mister'iu :)

ir jau sugalvojas vardas, be liko pavardė, ir galvojau ir labai ilgai galvojau, bet po maždaug 2-3 val sugalvojau Inny :) ir susidėjo  - Mister_Inny

  • Patinka 2
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai keistai realiai tas mano nickas sugalvotas buvo gr**ns*de laikais, galvojiau nicka nesugalvojiau kadangi pamaciau jog dizikas buvo vardu excite tai zn ir uzsidejiau ir suein grj

 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas įdomus klausimas kaip sugalvojau užsideti nicname savo arba kitaip sakant V_P. Tuo metu buvau visam kitam projekte pats nesugalvojau koki deti varda tai buvau muzika klauses King_Kong pirma nicname sita ir užsidėjau bet atrode vaikiskai taip. Poto galvoju reik nrml ir gera nicname uzsidet netoki vaikiska tai pasigooglinau ir radau Tony_Cocaine kai registravausi i srv buvo užimtas aišku nešita servery tai galvojau nuimsiu 1 raide tai taip ir pasirinkau ta Tony_Cocain nicname. O daba visi priprato tai narkomanu vadina😂

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kažkada su mergyčka žiūrėjom lempinius filmus ir peržiūrėjom filmą Fanfanas Tulpė. Įsiminė pavadinimas, tai nuo to kilo ir pseudonimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Arvydas - mano tikrasis vardas.

Torres - mėgstamiausias futbolininkas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Buvo eilinė diena serve (žaidžiau ne su šitu slapyvardžiu), kaip ir kiekvieną dieną kalbu su gerais pažįstamais per kokią nors programą, kaip šiandien pamenu jog per skype kalbėjau su visiem gerai žinomu žmogumi, teisėsaugos dievu, neįprastu žmogumi, meru @Domce_Ronaldo. Ir atsitiko taip jog senas acc kažkaip buvo užmirštas ir teko susikurti naują, gana ilgai netrukom, buvo variantu ne vienas tačiau nepamenu (jie buvo siūlomi juoko forma 😃) kaip tuo metu dažniausiai lankydamasis visuose puslapiuose vadindavaus Respectu, Respects, steamas taipogi buvo sukurtas šiuo principu. Na grįžtant prie temos tai buvo sprendimas susikurti šį slapyvardį, nors ir ne išskirtinis, tačiau toks paprastas, nes tuomet norėjosi pradėti greičiau žaist, įsivažiuoti į tą ritmą kuo greičiau. Priėmus sprendimą pradėjau žaisti ir iki šiol nesigailiu pasirinkęs šį slapyvardį. Žinoma, atsirado žmonių kurie pradėjo tyčiotis ir visaip juoktis iš jo nu bet ka darysi čia juk sampas, kritiką priemu, esu negreit įsižeidžiantis tai kodėl gi ne 😃. Taip ir gimė šiuometinis slapyvardis, kuris tikiuos dar egzistuos ilgai. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ted_poster.jpg va po šito filmo :D

  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kadangi esu Nike firmos gerbėjas tai pavarde pridejau prie vardo ir fsio, o samp life tiesiog random suvedziau xd

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atvirai sakant, neįsivaizduoju kokio šūdo buvau užrūkęs būdamas 13 metų, kai susikūriau tokį nicką

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taigi, John vardas iš terminatoriaus Džonas Konorsas o admin, pamačiau ant dripsniu pakelio pamačiau taip ir gavosi John_Admin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Slaptas_Mod rašė:

Pareigos privertė. O kaip tu savąjį, Benai? :)

Tikriausiai mano slapyvardis yra kelių slapyvardžių mišinys. Tiesiog populiaru sa-mp projektuose matyti slapyvardį kurio pradžia ya "Franklin", o toks nick man visados patiko, tad pagalvojau, kad pradžia bus tokia, tik biški pakeičiau. Na, o "Electro" gražiai skambėjo, tad - Frankis + Electro = Frankis_Electro. 

Dėkoju už klausimą :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na visai net nežinau,lošiau kitame projekte, ir sugalvojau pasikeisti V_p, norėjau pagal savo vardą ir pavardę kurtis, bet pagalvojau ir susikūriau tokį, Nes Eimantas Ira mano muythai treneris, tad vardą pasiėmiau jo garbei, o Blaze šiaip buvo pirmas į galvą šovęs žodis, taip ir gimė Vartotojas Eimantas_Blaze

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kažkada turėjau nick'ą lyg vienos aktorės, tai jos vardą sunkiai kiti žaidėjai rašydavo, tad užsimaniau kažko dar sudėtingesnio, bet su dievybės vardu. Specialiai žiūrėjau, jog būtų susijusi su požemiu, nemirtingųjų pasauliu ar mirtimi. Galiausiai radau Ereshkigal - iškart patiko, nes ir pačiai nepavyko vardo taisyklingai perskaityti pirmu kartu, be to, pasirodė stipri asmenybė. Antro vardo norėjau kaip gėlės, tačiau nestandartinio, nes nesinorėjo to paprastumo. Edelweiss pasirodė ir vardu, ir išvaizda unikali, todėl ir pasirinkau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Linas - realus vardas,

Svc - kelių raidžių fragmentas iš mano pavardės

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas savo nick galvojau ilgas 2 dienas butent siam projektui, kodel? nes norejau kazko unikalaus ir kai nekeista matyti kituose samp projektuose daznas vardas buna Jeremy ir kazkoks dar kitas priezodis, na kitaip tariant kaip ir pasisavinau ta Jeremy, ir atsimenu maciau toki filma ar tai serialas nepamenu Sopranai, ir sugalvojau kodel gi ne Soprano?, tai taip ir gavosi kad pradejau karjera su siuo nick, kuris dabar zinomas kiekvienam zaidejui zaidzanciam siame projekte ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...