Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Franklin_White

Liosa_Hater - Vagystė

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Franklin_White
2. Kaltinamojo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Liosa_Hater
3. Įvardinkite įvykusį įvykį, nupasakokite kuom kaltinate: Buvo viskas taip. Nusipirkau detektorių ir jis ilgą laiką prašė paskolinti jam. Nenorėjau to daryti, nes daiktas ne pigus, bet pasitikėjau ir ryžausi jam jį paskolinti. Jis turėjo atiduoti man tą pačią dieną po 30min - neatidavė. Sekančią neprisijungė, šiandien - ignoruoja. Norėjau jį užblokuoti už apgaudinėjimus, bet visgi tikėjausi, kad atiduos. Darbo kolega atsiuntė įrodymus kaip jis bandė tą patį vakarą parduoti detektorių, be mano žinios. Šiandien, kada jis prisijungė, paprašiau jo atiduoti detektorių. Atsakymas buvo: "Dar porą kartų į salą nuvarysiu, ryt atiduosiu tada". Aš leidau dar 30min (1 nuėjimas į salą). Jis į ją net nenuėjo, detektoriaus neatidavė, aš jo visą tą laiką prašiau, kad atiduotų man jį - ignoras ir nieko. Kada padariau /pzu Liosa_Hater ir paklausiau ar atiduos mano detektorių ar ne - jokio atsakymo ir iškarto atsijungė. Mano manymų, šis žaidėjas turi būti užblokuotas (geriausia rcon iškarto tokiems) ir LABAI NORIU atgauti detektorių, arba jo kainą pinigais už kiek buvo nupirktas nuo Saimiss_Rembo (400k). Gal kažkam tai centai, bet man nemaži pinigai serveryje.

Paskolinau jam detektorių sekmadienį (2019-01-06), nesimato datos, nes esu išjunges per /nustatymai. Galite tikrinti logus pagal laiką.
4. Jūsų vaizdinė medžiaga (Nuotrauka ar (ir) Vaizdo įrašas)

Video kada paskolinau (2019-01-06): ČIA

Foto, kad bandė parduoti (2019-01-06): ČIA

Foto, kad prašiau atiduoti ir ignorino (2019-01-08): ČIA

Foto, kad atsijungė po stebėjimo (2019-01-08): ČIA

 

*5. Kokius nuostolius patyrėte (prirašiau pats): Retas daiktas - Detektorius

PS: Niekam nepatariu pasitikėti ar turėti kažkokių bendrų reikalų su šiuo žmogumi (Liosa_Hater)!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsiprašau ir apgailėstaju apie šioki toki ivykį. Taip galvojau parduosiu, pasikelsiu pinigų ir atpirksiu detektoriu, bei busiu pliusę. Taigi jeigu sutinki, atlyginsiu žala pinigais.. 




Pagarbiai, Liosa_Hater
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laukiu 450k :) 50k už laukimą ir moralinę žalą

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Skundas priimtas. Žaidėjas nubaustas. Detektoriaus gražinti negaliu, nes žaidėjas Liosa_Hater pardavė jį kitam žaidėjui, kuris pardavė dar kitam žaidėjui. https://imgur.com/a/7S93L6M

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   3 nariai

×
×
  • Kurti naują...