Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 10 / 200

Versija: LV 7.7.6


Frankis_Electro

Kokį žaidėją norėtumėte pamatyti Direktorių Prižiūrėtojo pareigose?

Rekomenduoti pranešimai

Kokį žaidėją norėtumėte pamatyti Direktorių Prižiūrėtojo pareigose?

Kaip jau daugelis žino ir matė, kad neseniai DPi pareigas paliko Einaras_Bmw. Tas sumaniau, kad reikia sukurti apklausą susiejusia su nauju DPi.

Klausimas - Kokį žaidėją norėtumėte pamatyti Direktorių Prižiūrėtojo pareigose?

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Hmm... Manau jog tokį pat kaip ir buvo senasis direktorių prižiūrėtojas - Einaras_Bmw. Na pilnai jo darbo nematydavau, kadangi man tai buvo neaktualu. Bet norėčiau jog būtų savimi pasitikintis asmuo, nebijotų priimti kokių tai nors sprendimų, tai pat, kad ir turėtų šiek tiek naujovių, nes dabar jų labai trūksta, na dar galėtu manau būti, linkęs rizikuoti, na mano atžvilgiu tokio ir tikiuosi naujojo direktorių prižiūrėtojo. Bet tokių asmenų po kol kas nėra. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dabar tikrai nematau kas galėtu tapti naujų DPI nes Einaras tikrai padarė viska...

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

norėčiau atrankos, gal atsirastu naujų vėjų ar žmonių, kurie pasirodytu šiuose pareiguose, rinkimas tarp savų nelabai kažką duos, nebent atsirastu komandos narys kuris turėtu 200 iq

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau vistiek bus kažkas iš komandos narių, kurie neturi prižiūrėtojo pareigų. O iš žaidėjų pokolkas nematau nei vieno, nes Einaras (kaip ir Mode minėjo) padarė viską. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ištikrųjų, per visą laiką kiek esu praleides serveryje, forume, manyčiau, kad galiu teigti jog @Einaras_Bmw buvo pats geriausias DPi atstovas per visą LV serverio gyvavimo laiką. Kodėl ? Todėl, kad jis ir išklausydavo, ir gavus papeikimą nebėgdavo bausti, o stengdavosi visiškai pilnai išsiaiškinti situaciją ir tinkamai ją įvertinti, jis padėdavo su viskuo, kas susiję su darbu. Netgi temas forumo ir tas padėdavo sukurti, patardavo kaip ką geriau daryti. Pamatęs nekokią situaciją tam tikrame darbe, jis nepuldavo šalinti direktoriaus, stengdavosi su juo pasikalbėti ir sutvarkytą esamą situaciją. Manyčiau, kad į tokias pareigas tinkamas būtų tik vienas žmogus - @Dyglas_Fingeris, tačiau šis žmogus užsiėmęs kitomis pareigomis, todėl manyčiau, kad kandidatų į šias pareigas neturime 😕 

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei atvirai aš irgi nematau kas galėtų užimti šias pareigas, nes pamačius Einaro įdėta darbą norisi dar daugiau, tai nemanau, jog tai greitu bus įmonaoma įgyvendinti t. Y rasti tinkamą kandidatą 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Projekte esu naujas žaidėjas, tad su dauguma serverio žaidėjų nepavyko dar tinkamai susipažinti, tad bent mano nuomone manau būtų tinkamiausias variantas - RINKIMŲ ORGANIZAVIMAS. Keletą savaičių, gal net mėnesį stebėjau Einaro atliekamą darbą, ir matėsi jo aktyvumas bei iniciatyva, bei noras padėti žaidėjams pakilti karjeros laiptais, tad turbūt geriausias DPi ever?!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Būtent į šias pareigas yra ganėtinai sunku rasti tinkamą asmenį, kuris galėtų tinkamai prižiūrėti firmų direktorius. Bet tikiu, jog Artūras ras puikų kandidatą į šias pareigas. Sėkmės. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 11 minutes(-čių), Deividas_Britas rašė:

Aš taip pat norėčiau matyti save DPI pareigose. 

Jau geriau @Erika_Benneti, negu tu Direktorių prižiūrėtojas.

Šauni apklausa, seksiu pasisakymus. Galbūt padėsit apsispręsti :D

  • Patinka 5
  • Naudinga! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Direktorių prižiūrėtojas kolkas mano žiniomis yra @Max_Tosha, juokauju, tai žinot visi. Nelogiškai mąstot, jei iš serverio bendruomenės nematot nei vieno varianto (žaidėjo), kuris galėtų tapti valdžios atstovų guru. Pas protingą ir mąstantį žmogų su pareigomis ateina ne tik privilegijos, bet ir protas, pasitikėjimas savo sprendimais. Kiek žinau, loveEinarui taip pat šios pareigos buvo tam tikras iššūkis, ne vien dėl jo karšto būdo. Faktas, kad bet kam šių pareigų suteikti negalima, tačiau kitas faktas, kad bet kas jų ir nesutiks prisiimti. Didžioji dalis šios bendruomenės žaidėjų nesugebėtų būti nešališkais koks turėtų būti tikras bei sąžiningas prižiūrėtojas. Kita dalis personažų (žaidėjų), bent jau mano nuomone turi stiprų tabu pareigoms :lol:. Siūlyčiau nepriimti gana spontaniško sprendimo ieškoti DP kol viskas tvarkoje su direktoriais ir jų darbu, verčiau „sumislykit“ modernią, originalią direktorių priežiūros planą kuris palengvintų sprendimą tiek jums, tiek Toshai. 

  • Patinka 7
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano nuomonė būtų Erika, tačiau aš toks geras - tai Matt_Matas for Direktorių Prižiūrėtojas, būtų osum. ❤️ 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš norėčiau pamatyti atranką į šias pareigas. O kodėl? Va todėl. Niekada nežinai, kokių idėjų gali turėti paprastas žaidėjas, regis, neišsiskiriantis iš kitų. Atranka žinoma galėtų būti ir uždara. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš tikro, nėra žmogaus tokio serveryje, bent jau šiuo metu, kur galėtum pasakyti: "Va jis tai geras DP būtų", todėl kiekvieną smulkmena yra baisiai svarbi, aktyvumas, šaltas protas, komunikabilus ir net gi sakiniu dėstymas... Šiuo metu ryškių kandidatų nėra, todėl jeigu būtų atranka į šias pareigas, tai jos būtų tokios sunkios... Nes Einaras, užkėlė baisią kartelę, naujam DP. Manau, kad intriga dar tik prasideda, todėl tie kurie bandys užimti šias pareigas, linkiu visokeriopos sėkmės ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kai skaitau Jūsų komentarus apie mano buvimą prižiūrėtojo pareigose - džiaugiuosi. Nesitikėjau, kad daug kam iš Jūsų padarysiu gerą įspūdį ir išvis mane "pakęsit" šiose pareigose. Net realiai gaila, kad palikau truputį, bet ką padarysi. :wub:

Kalbant apie naują Direktorių prižiūrėtoją, tai pakeičiamų nėra. Net neabejoju, jog dar daug geresnių ir už mane, Liepsną ar Makar'ą. Todėl Artūrui tik reikia manau daugiau laiko ir atsiras tas žmogus. O, ar rinkimai forume ar stebėjimas/siūlymas kitų žmonių, tai manau nėra labai svarbu, žinau, kad Artūras tikrai išrinks gerą asmenį, kuris vertas šių pareigų ir gali puikiai prižiūrėti direktorius.

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiaip labiausiai save norėčiau realizuoti šiose pareigose. Svarbiausia turėti iniciatyvos ir noro.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Judita_LowNes mergina šiame serveryje jau senai, ir manyčiau šios pareigos kaip tik jai :)

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@The_Deus Nes Realo fanas ir kiečiausias serve

  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...