Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Jack_Evans

Atsiliepimas apie serverį - Jack_Evans

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi skaitantys. Manau, kad ranašant atsiliepimą apie projektą visų pirma reiktų apie jį kažką žinoti. Esu jau susipažinęs nemažai dalykų, kiekvieną dieną prisijungdamas stengiuosi kuo daugiau važinėti ir susipažinti su miestu dar labiau, kad nekiltų nesklandmumų toliau, norisi viską žinoti, bet navigacijos pagalbos. Na pradėsiu savo esminį detalų aprašymą.

Atsiradimas serveryje

Pats atsiradimas serveryje buvo kiek keistas. Iš pradžių atėjome su keletų žmonių čia įkurti gaujos, tiesą sakant sekėsi prastai. Taigi įsižaidžiau, pažaidžiau savaitę, o gal truputį ilgiau ir vėl dingau. Dabar grįžau čia ir manau užsiliksiu ilgiasniam laikui. Iš daugelio žmonių girdėjau neprastų atsiliepimą apie projektą todėl prisiklausęs visų tų kalbų ėmiau ir atvykau čia. Taigi toks mano trumpas kelias atrandant serverį.

Pirmas įspūdis, pirmasis darbas su pakvietimu

Manau viena iš ilgesnių pastraipų, kurioje tikrai turiu ką papasakoti. Visų pirma labai patiko visos darbų be pakvietimo sistemos, visuomet yra ką veikti, nesėdi vietoje ar tiesiog sėdi už darbinio transporto ir tiesiog keli ridą ir važinėji LV ratus - nieko panašaus. Vos tik įsidarbinus į bet kurį darbą norisi išbandyti kas jame yra įdomaus, o čia visuose darbuose yra viskas įdomu. Įtraukė ir nustebino, nebuvau patyręs tokio kaifo kokį patyriau dirbdamas darbus be pakvietimo. Gal ir atrodo čia tik toks pirmas įspūdis ar kažkas panašaus, bet manau jis ir įtraukė likti čia. Dar kas mane labai žavi, kad serveryje yra eventai, kurie netikėtai pasirodo, ar tai reikia surasti tam tikrą vietą, ar su žvejoti kuo didesnį kiekį žuvų ar atrakinti "Rock" viešbučio duris ir rasti lobį, na visa tai tikrai stebina, veiklos serveryje yra tikrai pilna. Pražaidus čia keletą dieną tikrai nustebino ir administracijos darbas, gavau tikrai nemažai informacijos, pagalba buvo suteikta tikrai greitai ir žmonės čia malonūs. O dar kai sutikau pažįstamų čia tai jie jau kalbino mane ateitį į Spec. pajėgas! Labai nustebau kai sulaukiau tokio pasiūlymo. Tai buvo malonus žestas. Didelį įspūdį vis dar palieka medikų darbas, jame pilna veiksmo, vaistinėlių pildymas, žmonių gelbėjimas nuo mirties, viskas taip realistiškai, kad kartais atrodo viską darai gyvai. O įlipus į Ambulance keleivio vietą iš galo praradau amą, kaip viskas tikroviškai padaryta, vidus yra kažkas tokio - patraukė akį ir nubloškė mintis. Malonumas matyti tokias sistemas. 

Atnaujinimai

Šiandien perskaitęs paskutinįjį atnaujinimą tiesiog likau apakęs. Laiko suderinimas su realybe... Nu čia tiesiog nunešė stogą, unikali ir niekur nematyta sistema, esu tiesiog priblokštas... Daug atnaujinimų būtent su klanais, kurie jau mane domina, kad gali daryti originalų dalyką - sprogdinti tiltą, niekur nesu matęs tokio dalyko. Taip pat visos kitos įdomios nusikalstamos veiklos kaip narkotikų rinkimas, seifo plėšimas ir kita, nu fantastiška, likau tikrai nustebinas. Nežinau kitokių atnaujinimų, bet serveris yra pridėtas tiek daug tikrovę atitinkančių dalykų, kad įtraukia dar labiau. 

 

Ačiū administracijai, kad jie vertina ir kurią malonią bei jaukią aplinką žaisti. Gera čia būti.

  • Patinka 14

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs į mūsų miela projektą 

Jūsų best gauja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, Jack'ai. Malonu tavę čia matyti ir net gi džiugu, esi tikrai geras žmogus, su kuriuo paprikolinti galima, kaip ir anksčiau xDDDDD. Linkiu priprasti, man tas čia buvo sunkiausia, na o kai įprasi žinok tada bus lengviausia. Jeigu reikės kažkokios pagalbos, ar patarimo, tai visada gali klausti, padėsiu. O jeigu kažko ne žinosiu, surasiu atsakyma. ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na, aprašymas visai fainai atrodo ;) sekmės tau čia :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs! Linkiu sėkmės :)

giphy.gif

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs! Malonu girdėt, kai taip atsiliepi apie LV serverį, ir tikrai manau dar ne kartą liksi nustebintas sistemomis, tai sėkmės skinantis kelią čia :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs! Malonu, kad pasirinkai šį serverį. Jeigu reiks pagalbos būtinai kreipkis, bei šaunus atslipiepimas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai čia tavo nauja pradžia? Kappa Sveikas, prisijungęs prie Mūsų geriausių.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs į šį nuostabų projektą!, malonu, kad taip atsiliepi apie serverio sistemas, jei reiks pagalbos kreipkis :)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Slaptas_Mod rašė:

Ilgai čia neužsibūsi, žinant tave. O, kad patiks - faktas.

Nebūk toks tikras ;) 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...