Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Mister_Inny

Pirmasis darbelis?

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi, taigi pabandžius photoshop'inti ir štai mano 1-asis darbas ;) 

mister_inny.png.fb3534f431d0069a1c0ff00180652e84.png

Vertinam :rolleyes:

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai toks simple, bet kip pirmas darbas tikrai neblogai. Linkiu sėkmės ir tobulėti!

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Mister_Tedis rašė:

Labai toks simple, bet kip pirmas darbas tikrai neblogai. Linkiu sėkmės ir tobulėti!

Dėkuj už nuomonė ;) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai paprastas, bet neprastas ir netragiškas kai būna dažniausiai pirmi darbai :D Normaliai visai, tobulėk tik dabar.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Zygimantas_Hard rašė:

Labai paprastas, bet neprastas ir netragiškas kai būna dažniausiai pirmi darbai :D Normaliai visai, tobulėk tik dabar.

Ačiu tau už nuomonė! ;) Užsuk į šita tema >> Tema!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nežinau, darbas labai paprastas, o paprastumas žavi, tačiau šiame darbe to nematyti - spalvos suderintos, okey, nu bet tekstas užrašytas, nu ką žinau, reikėjo paderinti šrifą, darbą galėtum padaryti ir geriau - tikiu, tik tam reikia laiko ir noro. apvalus penketukas.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Paprastas darbas, nėra nieko perdėto ir išpūsto. Kadangi pirmas tai tikrai gražus, tobulėk ir nenustok ;) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Darbas paprastas, bet turbūt vienas gražesnių pirmų darbų kuriuos esu matęs. Dirbk ties tuo, praleistos minutės; valandos prie ps - bus tavieji rezultatai.

  • Patinka 1
  • Naudinga! 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oho, pirmas darbelis. Matosi, kad dar labau daug ko ne mėginai, labai taip nedrąsiai, bandei tiesiog nieko nesugadinti, tačiau iš tikro, jeigu darysi daug darbų, žiūrėsi YT pamokas, arba aplamai, kaip žmonės daro labai gražius GFX, gali išeit visai neblogai. Šaunuolis, kad kuri. Tačiau neprarask noro tobulėti ;) #gl

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na, kaip pirmas darbas gal, gal.. Bet:

  • Dydis labai neatitinka parašo. Patarčiau naudoti: [500x200 ; 600x200]
  • Įsidiek daugiau fontų t.y teksto šriftų juos rasti gali: ČIA.
  • Originalūs photoshop'o tekstai yra žiauriai trash mano manymu neskaitant tų pripažintų fontų (tahoma, times new roman)
  • Per didelis renderis, gal kaip tokio dydžio darbui ir nieko bet anyway per didelis visų pirma pataisyk pirmo punkto problemą, tada manau renderį tikrai atiderinsi.
  • Šriftai turi išsiskirti tarp sub-teksto, ir teksto.

Bandyk, tobulėk ir viskas bus puiku.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Galbūt kaip pirmas darbelis ir neblogas, bet jei nori kritikos tai jos manau tikrai bus, nes tai pirmas darbelis, tai net nepatarčiau kelti pirmo darbelio, nes manau kiti bus dar gražesni ir galbūt įkėlęs gausi pagyrimų ir jei darbelis bus žaidėjams jį daug kas naudos. Na tai kaip ir minėjo Darrel, kad per didelis dydis, reikėtų kažkur 500x200, 550x250 kažkas tokios, nes toks darbelis ant parašo manau yra per didelis. Na ir siūlyčiau panaudoti kitą fontą ir labiau ties tekstu padirbėti, nes jis labai paprastas. Na ir norėčiau palinkėti sėkmės kuriant GFX jei kursi! :) 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai neblogai padirbėta, tu mane įkvėpei, todėl ir aš pabandžiau sukurti savo pirmąjį darbelį:

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nežinau ar čia parašas, tačiau man labiau primena forumo viršelį. Iš tikrųjų pirmųjų darbų būna labai blogų, o šis manau, kad tikrai visai nieko išėjo. 

Patarčiau galbūt uždėti kokį shadow'ą ant teksto, jį gal padaryti šiek tiek paryškinti ir vaizdas bus kur kas geriau.

Stenkis, dirbk ir tobulėk :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...