Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Josh_Makar

Atsiliepimas apie serverį - Josh_Makar

Rekomenduoti pranešimai

9b85e598b61c51e57cc8c620bd88c3d9768.png

Kuomet atėjau į šį serverį, pamačiau tikrai nemažų dalykų, dalykų, kurie mane sužavėjo. Serverio sistemos, jų kokybė, tai tiesiog mane žavi, bei skatina mane žaisti šiame serveryje. Serveris, kuriame galima atsipalaiduoti, pajusti tikrajį žaidimo skonį, aišku, jaučiasi ir kartumo, bet be kartumo ir nebus tų išskirtinių žmonių, bet nuomonę apie visą Las-Venturas.LT bendruomenę esu tikrai geros. Pradedant maloniu naujoku, baigiant malonia administracija, juos išvardinsiu baigdamas kalbą. Kodėl rašau atsiliepimą? Ogi todėl, jog apšnekėti, pristatyti šio serverio kai kuriuos žmones taip, kaip atrodo tai iš šalies, pastebėjau, jog žaidžiant šiame serveryje, galima labai lengvai priprasti, nesinori iš jo išeiti, norisi vis žaisti ir žaisti. Apie šio projekto komandą galiu kalbėti tik teigiama puse, nes jie tai įrodė, o kai kurie žaidėjai, švietė savo negatyvia būsena, kuria glaistė administratoriai! Tik gaila, jog yra ižeidinėjami kai kurie žmonės, netgi senbuviai rodo blogą pavizdį naujokams, nes kalbama apie naujokus, kai ir sakant, žaidžia ir vaikai, kuriems reikia rodyti pavizdį. Nenoriu nieko kritikuoti, bet sakau kaip tai atrodo iš šalies. Bet mano nuomonė liks pozityvi, nes tai tik mažuma, kurie skeildžia negatyvą, galbūt tai laikina jų būsena. Bet šis projektas turi kuom išsiskirti, tai nėra eilinis sa-mp projektas, tai projektas, kuris nieko nesugeba. Galbūt mano kalba kai kuriems yra neryšli, bet sakau tai laisva forma, jog nereiktų kurti papildomos kalbos ir pats užkurti tą kritiką tarp manęs ir serverio. :) Bet aš esu tikrai laimingas, jog pasirinkau šį projektą, kuriame liksiu ilgai. Dėkoju tiems kurie man padėjote, parašiau tik tuos į kuriuos aš žvelgiu kitaip.

 

Pirmiausias norėčiau padėkoti serverio administratoriui, kuris padėjo, nesivargindamas!

* * * Rowland_Quradose * * *

5fa44b706d1b3809e2b7fd6232df36ab526.png

 

Antra, norėčiau padėkoti The_Deus, kuris buvo malonus, siūlė pagalbą ir ją suteikė, didelis ačiū!

* * * The_Deus * * *

605fe2421b2c9dd69e063d2770141649285.png

 

 -*-*-*- Pagarbiai: Josh_Makar  -*-*-*-

 

 

 

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gažus, trumpas atsiliepimas. :) Sėkmės tau

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Smagu matyti, kad atsiranda naujokų kurie rašo atsiliepimus apie projektą, nes pastebėjau, kad jų mažėja. Trumpas, aiškus atsiliepimas, smagu, kad patiko ir planuoji čia žaisti! Linkiu sėkmės pradedant naują savo žaidimą čia, tikiuosi susirasi draugų ir smagiai pažaisi. Jie reikės pagalbos kreipkis :)

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Grazus, trumpas, aiskus atsiliepimas apie projekta. saunu, sekmes projekte, tikiuosi, kad ilgai isbusi :)

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...