Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Visvaldas_Haze

Prisistatau Visvaldas_Haze

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų tikrasis vardas: Visvaldas
2. Kiek jums metų?: 16
3. Jūsų gyvenamoji šalis: Lietuva
4. Jūsų gyvenamasis miestas: Kaunas
5. Kokioje klasėje/kurse mokotės?: 10
6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai): Plaukiu, mokausi jei galima taip pasakyti, žaidžiu sampą/cs/ets kai turiu laiko, leidžiu laiką su draugais.
7. Gal ką lankote? Jei taip galite parašyti: Plaukimą
8. Jūsų zodiako ženklas: Mergelė
9. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?: Anglija
10. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?: Sesę, 11
11. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką: Turiu 2 šunis ir katę. Foto neturiu kitą kartą ;)
12. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai: Komedijos, Pagirios las vegase,tailande,velniai žino kur, amerikietiški pyragai visos dalys.
13. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai): Daug visko klausau nuo šiuolaikiško Rapo iki old schoolo, lietuviškų dainų populiariausių, angliškų ir t.t
14. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje: Pagal mane tai nuo mokytojo (-os) priklauso mėgstamiausia pamoka, kadangi kiekvienas ją praveda skirtingai. Pagal mane šiuo metu tai Geografija.
15. Jūsų gyvenimo tikslas: Pasiekti gyvenime to ko aš noriu, įgyvendinti visus nedabaigtus reikalus, bei džiaugtis gyvenimu.
16. Apibūdinkite savo charakterį: Na iš tikrųjų mėgstu pasispardyti, turiu savus principus, kas pažįsta mane tikrai žino, kad su manim niekada nebūna liūdna, esu linksmas, draugiškas, elgiuosi taip kaip su manimi elgiasi.
17. Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės): Na pirma charakterio savybė tai būtų linksmas manau, o toliau tai nėra svarbu. Svarbu gerai praleisti laiką su žmogum.
18. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės): Nemėgstu įkyriu žmonių, nekantrių, bei pasikėlusių.
19. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?: Jeigu čia apie serverį tai dirbu mediku, šiuo metu esu Medikų Direktorius, tikslas serveryje gerai praleisti laiką, nes pasiekiau manau ką ir norėjau Direktorių. Po tiek nesekmių dėl nick'o.
20. Kokie jūsų planai gyvenime?: Džiaugtis gyvenimu, smagiai praleisti laiką, daryti tai kas mane motyvuoja.
21. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą)

37719266_1450050428429624_221441564524675072_n.thumb.jpg.e7efb527752935614d8d700ac6d2543a.jpg

  • Patinka 4
  • Naudinga! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Opceeeee, net nemačiau, kad prisistatei... Sėkmės noriu palinkėti plaukime ir apskritai. Jeigu reikės pagalbos, prašom būtinai kreiptis, paabandysiu visada padėti ;)

  • Ačiū! 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, Kiaulpiene. Džiugu tave matyti šiame serveryje, tikiuosi išpildysi savo svajonę ir gausi pavaduotoją pas Liepsną

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-01-17 at 17:28, Doncia_Air rašė:

Sveikas,iš ankščiau pažįstamas,šaunus žmogus,sekmės projekte ;) 

Sveikas, ačiū ir tau sėkmės :) 

On 2019-01-17 at 20:47, Minde_Boss rašė:

Opceeeee, net nemačiau, kad prisistatei... Sėkmės noriu palinkėti plaukime ir apskritai. Jeigu reikės pagalbos, prašom būtinai kreiptis, paabandysiu visada padėti ;)

Ačiūūū Mindaugai, būtinai kreipsiuos jeigu reikės pagalbos. Jeigu tau kils kokių klausimų kreipkis ;) 

On 2019-01-17 at 22:38, Linas_Svc rašė:

Labas, Kiaulpiene. Džiugu tave matyti šiame serveryje, tikiuosi išpildysi savo svajonę ir gausi pavaduotoją pas Liepsną

Sveikas Lince, tikėkimės taip ir bus. ❤️ 

On 2019-01-19 at 01:13, Jeremy_Soprano rašė:

Sveikas, Visvaldai, malonu susipazinti, sekmes projekte bei gyvenime, jei reiks pagalbos visuomet kreipkis @Jeremy_Soprano

Sveikas Jeremy, man taip pat malonu. Ačiū būtinai kreipsiuos, jei tau reikėtų pagalbos kreipkis.

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, nepasakyčiau jog palini ;/ O šiaip sekmės, malacy.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-03-22 at 03:00, Grazvydas_Samp rašė:

Sveikas, nepasakyčiau jog palini ;/ O šiaip sekmės, malacy.

LAABAS Grazvydai, nepalingu gi :D. Ačiū ir tau!

  • Naudinga! 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ohoho Sveikas, malonu susipažint iš naujo ;) Sekmės serveryje ir pareigose (y) :3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-03-24 at 15:11, Kescius_Axujel rašė:

Ohoho Sveikas, malonu susipažint iš naujo ;) Sekmės serveryje ir pareigose (y) :3

Sveikas, man tai pat :). Dėkui ❤️ 

On 2019-03-26 at 11:52, Dominykas_Miguel rašė:

Labai gražus vaikinas, visai nepanašus į kiaulę.

Ačiū mylaja, čia apgaulingas toks ❤️ 

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-03-27 at 15:01, Neilas_Vega rašė:

Sveikas, malonu susipažinti sekmės

Sveikas, man taip pat. Sėkmės :) 

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O sveikas direktoriau, malonu susipažinti. Manau sutarsime kartu firmoje ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 30 minutes(-čių), Frank_Blatata rašė:

O sveikas direktoriau, malonu susipažinti. Manau sutarsime kartu firmoje ;)

Sveikas, manau tikrai sutarsime ;) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oo, medikų direktorius kuris turi aiškią savo viziją, nuomonę ir jos nei pakeist nei papildyti neįmanoma :D Sėkmės tau, būk direktoriumi dar ilgą laiką.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Visvaldai, malonu susipažinti - sėkmės tau siekiant tikslų! 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...