Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.7


Tadas_Holy

Pagalbos su TeamSpeak3

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki štai turiu tokia problemėle su TeamSpeak'u Gal galite padėti ?? 

1. Kokios pagalbos reikia?:  Su Teamspeak
2. Apibūdinkite iškilusią problemą:Meta errora neina pajungti TeamSpeak. Gal galėtumėte padėti jei žinote ką daryti.
3. Papildomas komentaras, vaizdinė medžiaga (nebūtina):http://prntscr.com/m90ymf

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man kažką mėtydavo panašiai, tai pabandyk pasižiūrėti tiksliai kokie yra tavo bitai. Ir persirašyti ts, viską ištrink ir iš naujo įrašyk. Turėtų padėti 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 21 minutes(-čių), Minde_Boss rašė:

Man kažką mėtydavo panašiai, tai pabandyk pasižiūrėti tiksliai kokie yra tavo bitai. Ir persirašyti ts, viską ištrink ir iš naujo įrašyk. Turėtų padėti 

Emm bandžiau viską, bet neveikia tas pats per tą pati. Tikrinau ,,Operacine bit'u sistema'' buvo 64. O galvojau grįžti į serverį. Bet dabar niekur negaliu isidarbinti. Na ,bet ačiū vistiek ❤️

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pabandyk atsisiųsti iš forumo siuntimų ir užsiupdate'ink iki galo, jei meta errorus tai gal pakibęs TS yra, kartais taip būna tai reik palaukt.. Daugiau nežinau kaip padėt. 

PS bandyk visiškai ištrinti iš kompiuterio prieš įrašydamas. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tada gal pamegink, į kitą diską įrašyti, jeigu pas tave skeltas... Nu man grynai tokia pačia lentelę mesdavo, aš viską ištrindavau, net iš pačio disko, ten kur įrašydavau ir į kitą perašydavau. Pamegink gal 32bitu, gal netyčia paeis??? 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 56 minutes(-čių), Erikas_Respect rašė:

Pabandyk atsisiųsti iš forumo siuntimų ir užsiupdate'ink iki galo, jei meta errorus tai gal pakibęs TS yra, kartais taip būna tai reik palaukt.. Daugiau nežinau kaip padėt. 

PS bandyk visiškai ištrinti iš kompiuterio prieš įrašydamas. 

Viska bandau ką jūs sakote, bet vistiek tas pats. teks persirašyti windows. Bet teks laukti brolio :D Sekmės žaidime ❤️

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...