Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Robert_Klicko

Kas yra Turnyras?

Kas yra Turnyras?  

17 nariai balsavo

  1. 1. Kas yra Turnyras?

    • Varžybos(eventas) arba renginis.
    • Nei varžybos nei renginis.
      0
    • Kitas (poste paaiškinsiu)


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, kokia yra jūsų nuomonė, kas yra Turnyras? 

- Aš kvailas greičiausiai esu jog manau,kad tai yra varžybos kitaip tariant eventas, gal galėtumėte mane apšviesti, kas jūsų nuomonė yra turnyras?

Kodėl sukūriau šią temą?  Nes mūsų gerbiamas administratorių prižiuretojas Artis_Gta teigia jog Turnyras yra azartinis žaidimas, todėl ir noriu pažiūrėti ar aš tikrai kvailas ir nežinojau jog turnyro apibrėžymas yra Azartinis žaidimas :D

https://imgur.com/a/rvEJUgG

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano manymu tai kai renginyje dalyvauja daug žmonių, ir išlieka geriausias gale. Atkrintamųjų  varžybų principu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano nuomonė, tai aišku yra kažkokios turnyras/varžybos, kur turi pasistengti laimėti dėl tam tikro prizo, sužinoti kas yra šiuo metu geriausias, tai nėra azartinis žaidimas, manau azartinis žaidimas būtų, jeigu tu statytum už tuos turnyrus/varžybas, pvz varžybose dalyvauja A ir B komanda, aš manau, kad varžybų/turnyro nugalėtojas bus A komanda ir pastatau už ją... Mano manymu, čia būtų azartas jau, tačiau varžybos/turnyras tai nėra azartinis žaidimas.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Minde_Boss rašė:

Mano nuomonė, tai aišku yra kažkokios turnyras/varžybos, kur turi pasistengti laimėti dėl tam tikro prizo, sužinoti kas yra šiuo metu geriausias, tai nėra azartinis žaidimas, manau azartinis žaidimas būtų, jeigu tu statytum už tuos turnyrus/varžybas, pvz varžybose dalyvauja A ir B komanda, aš manau, kad varžybų/turnyro nugalėtojas bus A komanda ir pastatau už ją... Mano manymu, čia būtų azartas jau, tačiau varžybos/turnyras tai nėra azartinis žaidimas.

Taikliai pasakyta, tačiau tas azartinis žaidimas yra neapibrėžiama sąvoka, realiai mąstant bet koks eventas, varžybos tarpusavyje jau yra azartas, ar tai bus statymas už varžybas ar dalyvavimas varžybose automatiškai ir ten ir ten yra azarto. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Robert_Klicko rašė:

Taikliai pasakyta, tačiau tas azartinis žaidimas yra neapibrėžiama sąvoka, realiai mąstant bet koks eventas, varžybos tarpusavyje jau yra azartas, ar tai bus statymas už varžybas ar dalyvavimas varžybose automatiškai ir ten ir ten yra azarto. 

Taip, net gi per realias varžybas yra azarto, jaudulio ir pnš. bet kokių atveju tai negali būti tvirtinama, jog tai yra azartas arba azartinis žaidimas. Aš galvoju, jog azarto yra visur, bet azartinis žaidimas būną tas, kur tu žaidi iš pinigų, pvz: statai kažką, lažiniesi ir pnš. Čia jau skaitau, kaip azartinį žaidimą. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau, tai yra kelių ar dviejų patinų dvikova dėl patelės arba genties lyderio vaidmens. Taip rodo tas internetas. :D

Šiomis dienomis žodis „Turnyras“ reiškia kelių komandų varžymasi dėl vietos lentelėje. Dažniausiai yra varžomasi tarp 1,2,3 vietų. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...