Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Red_Fect

Atsiliepimas apie serverį - Red_Fect

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki vis. Šitam projekte losiu jau kai 12d ir pastebėjau ir + ir - Vaikščiuojau po daug serveriu ieškojau man tinkamiausio ir idomaus ir radau šita srv atejau ir iškart prisistatė  @The_Deus ir suteikę didele pagalba jei ne šitas bachuriukas tai net nebūčiau ir žaides šitam projekte :) Galima sakyt tik atejau i srv ir kita diena buvo atranka i taxi galvojau reikia sudalyvaut ir patekau, darbas kai naujokui tai buvo labai gerai ir vis dar dyrbu iki dabar, del valdžios nusiskundimu ntr mldc bičiukai.

Po kurio laiko galvojau reik bandyt patekt i klana susirasiau su kalno pavaduotojum ir prieme i 2PaC šendėn buvo pirmas mano bankas ir ėmiau narkus kad veliau apsitorčines vaikšiočiau xdd nene jk. Šis servas sjp dar toks p* yra daug pramogu kurie laisvai leidžia praimušti serveri pvz kaip pokeris ,biliardas ir t.t  Dar pliusas kad adminai dažnai siulosi pagalbos naujokam ir daug kartu teko prašyti kad padėtu dauguma kartu padejo bet būna taip kad ir ignora šauna tai tada beleka rasyti i /vch. Daug neparašiau vistiek neidomu cju čia bus jums ir tai tingiu rayt 

(Sorry už gramatines klaidas)                                                                       

                                                                                                     | Red_Fect |

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs... Atsiprašau, jeigu kažkada nepamatydavau tavo prašymo, tačiau kai vyksta narkai, ar šiaip koks teisėsaugai veiksmas, to padaryti negaliu. Šiaip šaunuolis, kad parašei savo nuomonę apie serverį. Smagu, kad ir pasilikai čia žaisti ir atradai save. Tačiau, niekada nesakyk, kad jums neįdomu bus, nes viską skaitau iki galo ir žiauriai įdomu, bent jau man. Tai jeigu reikės kokios pagalbos, gali kreiptis. ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Minde_Boss rašė:

Sveikas atvykęs... Atsiprašau, jeigu kažkada nepamatydavau tavo prašymo, tačiau kai vyksta narkai, ar šiaip koks teisėsaugai veiksmas, to padaryti negaliu. Šiaip šaunuolis, kad parašei. Smagu, kad ir pasilikai čia žaisti ir atradai save. Tačiau, niekada nesakyk, kad jums neįdomu bus, nes viską skaitau iki galo ir žiauriai įdomu, bent jau man. Tai jeigu reikės kokios pagalbos, gali kreiptis. ;)

Sakyčiau čia nardai baisiai, dugne skyle kasiesi, seni nustok, nes iš šono ne kaip atrodai <iki ašarų>

P.S. Naujokams visada ypatingas rūpinimasis atitenka, sėkmės toliau, tęsiant savo veiklą serveryje. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Auris_Gasolis rašė:

Sakyčiau čia nardai baisiai, dugne skyle kasiesi, seni nustok, nes iš šono ne kaip atrodai <iki ašarų>

P.S. Naujokams visada ypatingas rūpinimasis atitenka, sėkmės toliau, tęsiant savo veiklą serveryje. 

Jeigu taip galvoji, prašau, ar man gaila? Jeigu aš kažkaip iš šono atrodau, tai nežiūrėk ar kažkur parašiau, kad mane būtinai stebėtum, visu antra nerašiau po tavo postu, tai irgi tavęs neliečia. O trečią, ačiū už nuomonę ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

„kad vėliau apsitorčinęs vaikšiočiau“ :lol:

Sveikas atvykęs. Kol dirbau taksistuose spėjau pamatyt kas tu per žmogus, gana didelis darboholikas, mačiau kaip kabiniesi į žaidimą ir stengiesi suvokti šio serverio specifiką. Jau esi įsiliejęs į mūsų atmosferą, keep it up

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs į Las-Venturas.lt projektą! Teko ne kartą matyti tave serveryje ir tikrai esi aktyvus, bei manau, kad čia pasiliksi ilgai. Siek savo tikslų čia, susirask žaidimo draugų ir smagiai pažaisk.

Kalbant apie atsiliepimą tai neblogas, bet galbūt pakeitus šriftą ir dydį į 14 tai manau ir tema gražesnė būtų. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Trumpas, aiškus atsiliepimas :) Sveiks atvykęs. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs! Linkiu visokeriopos sėkmės :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykes i las-venturas.lt serveri, smagu matyti vis naujus veidus serveryje, tikiuosi ilgam pasiliksi siame projekte, jei reikes pagalbos visuomet kreipkis padesiu @Jeremy_Soprano

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...