Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Frankis_Electro

1 METAI

Rekomenduoti pranešimai

EDnUz99.png

Sveiki visi kurie skaitys ar galbūt tik užėjo pažiūrėti. Tai va sumaniau parašyti šį blogą, kad išsamiai galėčiau papasakoti kas nutiko man projekte per 1 metus.

UŽSIREGISTRAVAU SERVERYJE - 2018/01/27

  

xGbMiiY.png

RJaBZQf.png

Spoiler

Tai ką, pagalvojau, kad visgi reikia parašyti koks pirmas darbas su pakvietimu buvo. Tikriausiai nemažas skaičius naujokų pirmą darbą pasirenka Medikus, tad aš esu vienas iš tų naujokų ir pasirinkau medikų darbą. Tikriausiai taip padariau, nes tuo metu norėjau darbo su pakvietimu ir turėjau kaip tik XP kiekio, kad galėčiau ten nueiti na ir chate pamačiau, kad vakare bus atranka. Pamatęs, kad vakare atranka pirmu reisu ėjau į forumą skaitytis taisyklių ir informacijos, mokiausi nemažai ir atidžiai, tad daug ką išmokau ir atrankoje sunku nebuvo. Tuo metu medikų direktorius buvo žaidėjas kuris moka daryti labai gražius VFX video, tai - Misha. Šis direktorius mane apklausė ir aš atsakiau į viską gerai, tad patekau į darbą iš pirmo karto. Pradžia darbe nebuvo labai lengva, nes visgi pirmas darbas ir daug nežinomybių, tad pradžioje stengiausi susipažinti su kolegomis, tad atėjau į TS3 medikų kanalą ir ten buvo tik vienas kolega. Kolega buvo mandagus ir draugiškas, tad su juo gerai susipažinau ir buvo geras kolega. Jis buvo senas medikas, tad po 1-2 dienų gavo pavaduotoją. Na, o mano kelias darbe ilgai nesitęsė, nes naujoko smalsumas pas mane buvo ir norėjau sužinoti kokios sistemos kituose darbuose, tad parašiau asmeninį laišką direktoriui su atsiprašymu, kad palieku darbą ir palikau, o palikęs ieškojau naujo. 

 

 

 

a1eKAQ4.png

Spoiler

Rudens vidurį buvo didelis noras eiti į mechanikus, nes šis darbas visuomet man patiko ir kažkodėl labai traukė, tad pabandžiau sudalyvauti atrankoje ir man pavyko patekti į darbą iš pirmo karto. Prieš einant į darbą turėjau mintį bandyti siekti prižiūrėtojo, bet labai apie tai negalvojau. Darbas buvo aiškus ir nesunkus, tad labai greit prie jo pripratau ir viskas sekėsi puikiai. Su kolegomis puikiai sutariau ir gerai dirbau. Tad kaip turėjau norą pasiekti prižiūrėtoją taip ir dariau - siekiau jo. Stengiausi aktyviai dirbti , padėti kolegomis , daryti mini veiklas, siūliau idėjas direktoriai ir po 5-8 dienų dirbimo pasiekiau ko siekiau - Mechanikų firmos prižiūrėtoją, direktorė Goda_Vello. Buvau labai laimingas gavęs pareigas, nes tai buvo pirmosios pareigos mano žaidime, bei kurių siekiau. Viskas ėjosi puikiai ir smagiai, stengiausi tinkamai atlikti prižiūrėtojo pareigas ir kt. Prižiūrėtojumi buvau neilgai, nes tiesiog kažkaip nematydavau direktorės naujų sistemų kurias buvau pasiūlęs ir kurias sakė, kad sukurs. Na, o paskui tiesiog pamačiau, kad galbūt dar ne laikas ilgai užsisėdėti darbe, nes tai buvo mano 3 darbas, o dar daug ko serveryje nematęs, tad patraukiau kitur, bet palikęs pareigas ir darbą labai gailėjausi, tad ta patį mėnesį grįžau į darbą ir taip pat norėjau grįžti į senas pareigas, tad jų siekiau, bet mane išmetė iš darbo , nes daugiau skyriau laiko forumui, o ne serveriui, tad nepradirbdavau reikiamo laiko. Na ir buvau grįžęs dar kartą, tad pas tos pačios direktorės dirbau 3 sykius. Na ir tikriausiai per metus pasiekiau tik 1 pareigas.

 

 

qf971Or.png

Spoiler

Tikriausiai nemažai žaidėjų yra skaitę mano laikraščius. Esu turėjęs du laikraščius tai "Kas naujo?" ir "Las-Venturas kraštas". Noras kilo rašyti kaip pamačiau, kad laikraščių skiltis neaktyvi, tad pamaniau, kad būtų visai smagu pradėti tokią veiklą forume ir suaktyvinti skiltį, tad išleidau pirmą, antrą, trečią ir t.t leidinį na ir man tiesiog labai patiko  ir dar labiau įsitraukiau į tą reikalą ir nenorėjau nustoti rašyti laikraščius, bet atėjo vasarą ir daug laiko nebuvo, tad teko nutraukti "Kas naujo?" laikraščio veiklą, bet atėjus rudeniui sukūriau naują laikraštį "Las-Venturas kraštas", leidiniai ėjo dažnai ir sulaukiau nemažai dėmesio ir palaikymo. Išleidęs 18 laikraščio leidinį nusprendžiau, kad laikas nutraukti šią veiklą, nes kažkaip dingo motyvacija, nes visgi labiau norėjau skirti laiko žaidimui, o ne tik rinkti naujienas. Nuo tada ir neberašau laikraščių nors ne kartą esu gavęs klausimą "Ar dar rašysi laikraščius?", visados susimastydavau gavęs klausimą, ar pradėti vėl rašyti. Klausimas mano galvoje buvo ilgai ir sumasčiau, kad reikia, bet vienam bus sunku, tad pasiūliau Laurynas_Joma rašyti kartu, jis sutiko. Pradėjom rinkti naujienas ir kt., bet dėl problemų teko nutraukti veiklą dar jos nepradėjus. Na, bet nieko, tikiuosi ateis laikas kaip kažkas vėl pradės kurti, bet žinoma dabar jei kažkas kurs , kurs nebe "Laikraščiai" skiltyje, o "Apie viską", nes "Laikraščiai' skiltis buvo ištrinta. Na ir norėčiau padėkoti kas skaitė mano laikraščius ir kam patiko!

 

 

5ZOIBQn.png

Spoiler

Serveryje su pinigais sekėsi neblogai, jei neturėdavau tai stengdavausi užsidirbti juos, žinoma ne kartą esu skolinęs. Stengiausi kalti algą ir daryti pašalinius dalykus už kuriuos galėdavau gauti pinigų tai - esu pasiūlęs ne kartą žaidėjams padaryti GFX, tad jei jie norėdavo aš padarydavau ir nemažai sumokėdavo, tad tai vienas iš mano būdų užsidirbti pinigų. Daugiausiai per savo žaidimą esu turėjęs ~1milijoną 200 tūkstančių, kažkas tokio. Manau neblogai turėti 1 milijoną serveryje, bet juos turėjau neilgai, nes buvo iškilusios problemos per kurias juos praradau. 

 

 

mUEy8L0.png

Spoiler

Tikriausia ne kartą mane esate matę forume kaip jame aktyviai atsakinėju į temas ir kt. Forume tikriausiai daugiausia laiko praleidau per metus. Nežinau, bet daugiau laiko skirdavau forumui, nes ten stengiuosi diskutuoti, kurti temas ir palaikyti jį aktyvų, tad per metus surinkau nemažą kiekį pranešimų - 400 pranešimų. Na galbūt kitiems tai daug, kitiems mažai, bet man tai nemažai, nes visgi reikia pasistengti tiek surinkti. Bei surinkau apie 320 "patinka". Na rezultatai forume irgi nemaži. Na, o šiuo metu truputį daugiau laiko skiriu žaidimui, bet forume taipogi esu aktyvus ir stengiuosi visur diskutuoti. 

 

 

6kqEI8b.png

Spoiler

Serveryje galbūt labai daug xp kiekio nesurinkau, per 1 metus surinkau apie 60 tūkstančių bendro XP. Bet per metus serveryje irgi daug ko mačiau, esu buvęs daug darbuose. Susiradau nemažai draugų žaidimo su kuriais iki dabar galiu smagiai pasikalbėti ir t.t., na ir daug priešų tikrai nesusiradau, ar išvis neturiu. Gaila, kad per visus metus nenusipirkau admin, bet po metų žaidimo nusipirkau ir jau per kelias dienas padėjau nemažai naujokų, bei patiems žaidėjams. O kažkokių rimtų pareigų permetus nepasiekiau, bet tikiuosi ateis laikas tai bus ir vaikas. 

 

Na tai ką, kažką dar labai ir neturiu ką aprašyti ar neprisimenu. Per metus apie projektą sužinojau labai daug ir smagiai pažaidžiau, bei manau, kad patyriau nemažai ir nuveikiau nemažai.Tikiuosi 2 metai bus labiau įsiminti ir galbūt dar geresni. 

Dėkoju kas skaitė ir kam patiko, bei dėkoju kam patinku kaip žaidėjas :) 

Tikiuosi viską aprašiau kas buvo per metus

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, perskaičiau tavo blogą, ką galiu pasakyti, tai, kad nieko gero neradau šiame tavo blog'e. Idėja aprašyti savo gyvenimo metus šiame serveryje gana nebloga, tačiau ne visai išplėtota. Labai mažai aprašei apie visus punktus, nemanau, kad kam nors įdomu kiek surinkai patirties taškų per atitinkamą laikotarpį ir panašiai, daugiau rašyk apie savo išgyvenimus ir įsimintiniausius/išskirtinius momentus serveryje.
Linkiu sėkmės toliau tobulėjant.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ar zjbs tau realiai egzistuoti tik forume?😀

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Frankis_Electro rašė:

Daugiausiai per savo žaidimą esu turėjęs ~1milijoną 200 tūkstančių, kažkas tokio

mazokai per metus :D
sveikinu su metinem, sekmes ir toliau.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 47 minutes(-čių), Hot_Anonymous rašė:

mazokai per metus :D
sveikinu su metinem, sekmes ir toliau.

jo *Rupūs miltai* as tyek jau turiejau kay su kagori kontrabandu pyrmu perweziam *Rupūs miltai*

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Linas_Svc rašė:

Labas, perskaičiau tavo blogą, ką galiu pasakyti, tai, kad nieko gero neradau šiame tavo blog'e. Idėja aprašyti savo gyvenimo metus šiame serveryje gana nebloga, tačiau ne visai išplėtota. Labai mažai aprašei apie visus punktus, nemanau, kad kam nors įdomu kiek surinkai patirties taškų per atitinkamą laikotarpį ir panašiai, daugiau rašyk apie savo išgyvenimus ir įsimintiniausius/išskirtinius momentus serveryje.
Linkiu sėkmės toliau tobulėjant.

Na jo galėjau geriau, bet rašydamas vis mokausi. 

prieš 1 valandą, Orange_Nike rašė:

Ar zjbs tau realiai egzistuoti tik forume?😀

To paties ir tavęs norėčiau paklausti, nes serveryje tavęs nematau, o šiaip į serverį prisijungiu kiekvieną dieną. 

prieš 52 minutes(-čių), Hot_Anonymous rašė:

mazokai per metus :D
sveikinu su metinem, sekmes ir toliau.

Na, jo, bet man užtenka. 

prieš 4 minutes(-čių), Toshiba_Netavoreikalas rašė:

jo *Rupūs miltai* as tyek jau turiejau kay su kagori kontrabandu pyrmu perweziam *Rupūs miltai*

jajajajajaja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, malonu matyti tokio stiliaus blogus, kaip aprasineji ka gero pasiekiai per 1 metus praleistus siame serveryje, tikiuosi bus ir 2,3,4 ir t.t, o pasiekimai tikrai geri, kaip per vienerius metus, sekmes toliau kylant karjeros laipteliais :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražus blogas!! Nenustok kurti ir sėkmės tobulėjant ;) 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...